Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 13, 18:45)
Įdėja iš interneto  biggrin.gif

idėja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Laurita_22 @ 2010 01 13, 20:52)
Gal galetumet man padet ax.gif Gavau prasyma numegzti kepure su snapeliu,

user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

user posted imageuser posted image

user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2010 01 13, 23:18)
Gal kas turit schemutę, kaip padaryti kutą, kažkada buvau radusi, bet dabar nepamenu g.gif

o tau reikia kuto ar bumbulo ?

video pamokėlė - kutas

video pamokėlė - bumbulas 4u.gif

pago0oglinau tai radau youtube paprastesnį variantą kaip ant pirštų vynioti ir galima galima taip padaryti bumbulą žr. čia

bumbulas

bumbulas ( man atrodo šis būdas lengviausias thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 01 14, 01:08)
o tau reikia kuto ar bumbulo ?

video pamokėlė - kutas

video pamokėlė - bumbulas   4u.gif

pago0oglinau tai radau youtube paprastesnį variantą kaip ant pirštų vynioti ir galima galima taip padaryti bumbulą žr. čia

bumbulas

bumbulas ( man atrodo šis būdas lengviausias  thumbup.gif )

Labai, labai ačiū, man burbulo reikėjo thumbup.gif
Atsakyti
O sakykit, su snapeliu jei mezgi, o neneri, tai pirmiausia nusimezgi snapeli, o tik tada mezgi viska ax.gif kaip ji reikia pritvirtint prie pacios kepures? Na galvos skausma isitaisiau, buciau geriau anytai nieko nezedejusi blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Turiu tokį modeliuką su megztu snapeliu, gal padės:
user posted image
Aprašymas

Panašu, kad į snapelio vidų kažkas įkišta. Gal galima ką nors panašaus iškirpti iš plono plastiko arba išlupt iš kokios padėvėtuose pirktos kepurės g.gif
Siūlyčiau snapelį prinerti, bus lengviau ir standesnis, ir nereikės papildomų detalių ieškot.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 13, 19:45)
bigsmile.gif nuostabi  wub.gif

Daug gražiū kepurių primezgėt  thumbup.gif  thumbup.gif



ačiū 4u.gif
Atsakyti
ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 12 28, 00:46)


Valentinuke, labai grazus komplektukas smile.gif 4u.gif

Ar galetumete parasyti, kaip tas dzibukas virsugalvyje padarytas? Ir kaip nuleidinet akis, kad pynes virsugalvyje lieka tokios pat? Matyt tarpuose tarp ju? (niekad nemezgiau kepures, bet sita pamacius labai panorau pabandyti smile.gif )

Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 01 10, 22:31)
labukas,uzsukau paieskau sau kokia nusimegst kepuryte ir sitiek groziu pamaciau ,visos nuostabios kepurytes ir komplektukai su pirstinem
ta proga parodysiu
user posted image

thumbup.gif
Kaip megsti tokią kepurę kaip kad tavo? gal schmutę blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,schemutes neturiu,bet galiu paieskot kazka panasaus rasto,tiesiog numezgiau du vienodo iligio salikelius is 36 akiu,krastines 6 akys pynute 6 blogos tada kasa dariau pynute sukeicant po 4 akis 4 geros lieka,jas sukeiciau kai reikia vel pyne daryt ,6 blogos ir tada 6 geros pynutei,visa tai mezgasi iki kol baigiasi kepure,tda susiemiau akis ant virbalo su valu viena salika ,pridedi akiu priekiui po antra salika ir akiu uzpakalinei daliai,o kepures rastas kaip ten mano megstos zalios,veliau bandysiu kompe surast panasu rasta,nes mezgiau ziuredama i pavaeiksliuka
o cia berete su snapeliu
user posted image
cia dar viena kepuryte
user posted image
Atsakyti
*zuikulis* labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 01 16, 11:11)
Sveikutes,schemutes neturiu,bet galiu paieskot kazka panasaus rasto,tiesiog numezgiau du vienodo iligio salikelius is 36 akiu,krastines 6 akys pynute 6 blogos tada kasa dariau pynute sukeicant po 4 akis 4 geros lieka,jas sukeiciau kai reikia vel pyne daryt ,6 blogos ir tada 6 geros pynutei,visa tai mezgasi iki kol baigiasi kepure,tda susiemiau akis ant virbalo su valu viena salika ,pridedi akiu priekiui po antra salika ir akiu uzpakalinei daliai,o kepures rastas kaip ten mano megstos zalios,veliau bandysiu kompe surast panasu rasta,nes mezgiau ziuredama i pavaeiksliuka


Ašiukas labai aiškiai parašei bandysim gaminti bet rezultatas dar mistinis lotuliukas.gif
Atsakyti