Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(...little mary... @ 2010 01 03, 10:48)
rėmiausi štai šita schemute šiek tiek, na, pritaikiau ją sau...  ax.gif 
o mezgiau tai iš galvos: 5 eiles lygiu raštu, kad kraštas susiriestų, tada gera-bloga nemažą gabalą aukštyn (kad uždengtų kaktą), tuomet dvi eilės gerųjų, tuomet kas 14 blogu išmezgama 1 gera - 6 eiles aukštyn, tada vėl 2 eilės tik gerų, ir vėl viskas iš naujo.
nežinau, ar aš čia paaiškinau nors kiek, ar ne...  doh.gif

Dėkui už paaiškinimą 4u.gif , tik man atrodė, kad taviškė kepuraitė megzta 5 virbalais, o schemelėje 2, jei neklystu.
Bandysiu improvizuoti ir aš smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal zinote, kaip megzti ta juostele, kuri jungia gelytes? kazkaip pas rusaites nesuradau ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daimar @ 2010 01 03, 12:46)
sveikos, gal zinote, kaip megzti ta juostele, kuri jungia gelytes? kazkaip pas rusaites nesuradau  ax.gif

user posted image


Juostelė
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2010 01 03, 13:05)

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot kaip neriama ši skarytė g.gif labai ačiū kas padės 4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 03, 14:53)
Sveikos, gal kas žinot kaip neriama ši skarytė g.gif labai ačiū kas padės 4u.gif

Šitaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 03 sausio 2010 - 15:07
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 03, 14:53)
Sveikos, gal kas žinot kaip neriama ši skarytė g.gif labai ačiū kas padės 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiū Ingine ir Natuliona oro_buckis.gif
Atsakyti
Kepurėlė rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 03, 17:05)
Kepurėlė  rolleyes.gif


wub.gif vasara kvepia thumbup.gif wub.gif

Dar nerodytas komplektukas (kepuryte rodyta anksciau, tik bumbulas pakeistas) smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vaidulka, Natuliona thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o čia mano, naujametinė smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 01 02, 18:25)
lsbukass,labai graziu kepuryciu numexzgusios kai p miela,gal kas turit sitos schemute

bandžiau ir aš kažką panašaus nusimegzti, ir štai mano darbelis, tik jau nešiotas rolleyes.gif ir nuo bumbulų svorio kepurių ausytės labai patyso ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti