Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(ambriu @ 2009 12 12, 11:43)
Kuo patinka? smile.gif)  Ju Eurokose galejau matyti pirkti? smile.gif

Aha, Eurokos ir pirkau smile.gif labai patinka sampunas, skubant net galima nedeti kondicionieriaus, plaukai svelnus, gerai sukuojasi.. Tada kaip raso, kad pakelia paukus nuo saknu, tai man is tikro kazkiek pakelia, visi plaukai puresni (kas man labai gerai su plonais plaukuciais). Dar kvapas labai skanus ir bent jau sampunas labai skalsus, mazai reikia smile.gif o apie kondicionieriu irgi negaliu nieko blogo pasakyti..
Tingejau labai gilintis i sudeti, bet jei konsultante neapgavo, jie be parabenu ir sake vieni is naturalesniu eurokos g.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 12 11, 18:17)
Man netiko sie sampunai schmoll.gif ,plaukai visai neblizgedavo,nusivyliau sios firmos priemonemis,vienintelis kuom likau patenkinta,tai medinem sukom,tikrai labai svelniai sukuoja.O sampunai tikrai neverti tokiu pinigu.


Pabandykit KAARAL šampūnus. Pvz. BACO šampūną ir balzamą. Blizges plaukai 100%
Atsakyti
Sveikos merginos.Gal zinot kas galetu padeti, va turiu na ilgus plaukus ir tik issiplauni ir buna tokie nutyse nera jokio nuo saknu purumo iseini i lauka isvis nulysta:((( verysad.gif verysad.gif nzn verysad.gif verysad.gif da daryt gal z verysad.gif inot koki gera sampuna na kad pakelt nuo saknu?
Atsakyti
QUOTE(saaguutee @ 2009 12 12, 15:56)
Sveikos merginos.Gal zinot kas galetu padeti, va turiu na ilgus plaukus ir tik issiplauni ir buna tokie nutyse nera jokio nuo saknu purumo iseini i lauka isvis nulysta:((( verysad.gif   verysad.gif nzn verysad.gif   verysad.gif da daryt gal z verysad.gif inot koki gera sampuna na kad pakelt nuo saknu?


Turiu panašią problemą, man taip yra dėlto, kad plaukai yra itin ploni. Pvz jeigu sekančią dieną jų neištrenku, atrodau kraupiai doh.gif
Nuo šaknų galima pakelti tam tikrom priemonėm su apvaliu šepečiu ir džiovintuvu, bet ploniems plaukams tai yra peilis.
Man padeda ėjimas miegoti su šlapiais plaukais, ryte būna labai purūs. Kažin kokio yaptingo šampūno mano problemai išspręsti neradau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interdiz: 12 gruodžio 2009 - 15:31
QUOTE(mylima žmona @ 2009 12 12, 14:49)
Pabandykit KAARAL šampūnus. Pvz. BACO šampūną ir balzamą. Blizges plaukai 100%

Balzamas tai čia tas rūgštaus pH dažytų plaukų kremas?
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 12 12, 12:49)
Pabandykit KAARAL šampūnus. Pvz. BACO šampūną ir balzamą. Blizges plaukai 100%

cia vaistinese jais prekiaujama ar ir prekybos centruose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saaguutee @ 2009 12 12, 15:56)
Sveikos merginos.Gal zinot kas galetu padeti, va turiu na ilgus plaukus ir tik issiplauni ir buna tokie nutyse nera jokio nuo saknu purumo iseini i lauka isvis nulysta:((( verysad.gif  verysad.gif nzn verysad.gif  verysad.gif da daryt gal z verysad.gif inot koki gera sampuna na kad pakelt nuo saknu?


Kur pries tai rasiau apie sampuna, man jis pakelia nuo saknu, kaina nera didele (apie 12 lt), gali pabandyti, netiks, nebus gaila pinigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasz @ 2009 12 09, 21:14)
man tai iš The Body Shop'o su dilgėlėmis labai patinka... drinks_cheers.gif
user posted image
4u.gif

Man isvis is ju produkcijos sampunai siaubas doh.gif ,plaukai plaunant kaip siaudai,fui schmoll.gif Pati naudoju Joico K-Pack,arba Tigi Dumb Blonde (atrodo gerai parasiau blush2.gif ),dar is Joico Silc result patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marmelade @ 2009 12 12, 20:59)
cia vaistinese jais prekiaujama ar ir prekybos  centruose? g.gif


Kirpyklose kazkuriose ir SM moterys platina( turbut mati mylima zmona ir uzsiima siuo reikalu.) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 12 12, 20:57)
Kirpyklose kazkuriose ir SM moterys platina( turbut mati mylima zmona ir uzsiima siuo reikalu.) mirksiukas.gif

žinoma užsiima, nes kitaip žmogus taip primygtinai nerašytų ir nesiūlytų visiems. Patiko, pasakei vieną antrą kartą ir gana, o čia tą patį per tą patį, jau gerą pusmetį.
Atsakyti
Man tai is Eurovaistines-FITOVAL arba ALPECIN cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegena rausva @ 2009 12 13, 00:27)
Man tai is Eurovaistines-FITOVAL arba ALPECIN cool.gif


alepcin man irgi patinka, bet galvoju gal per daznai kas diena su juo plauti, tai sitas naudojamas 2-3 k. i savaite, o kitas dienas paprasta sampunas biggrin.gif
Atsakyti