Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

ar teko kam nors naudot šios linijos priemonės? konsistencija aprašymas ir kvapas dieviški wub.gif turi ta SLS tik..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 05, 20:42)
ar teko kam nors naudot šios linijos priemonės? konsistencija aprašymas ir kvapas dieviški  wub.gif  turi ta SLS tik..sad.gif

turėjau raudoną buteliuką - dažytiems plaukams lygtai g.gif Nepatiko schmoll.gif Kodėl, tiksliai nepasakysiu, nes tai buvo jau senokai...Gal veldavo plaukus, jokio blizgesio, slidumo nesuteikdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2009 12 05, 21:00)
turėjau raudoną buteliuką - dažytiems plaukams lygtai g.gif Nepatiko schmoll.gif Kodėl, tiksliai nepasakysiu, nes tai buvo jau senokai...Gal veldavo plaukus, jokio blizgesio, slidumo nesuteikdavo g.gif

sakai? aš pažiūrėjau yra rudiems ( labai blizga pats šampūnas) šviesiams ir dažytiems plaukams , na kaina nedidele , kvapas aprašymas nerealus beveik ir susigundžiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 05, 22:15)
sakai? aš pažiūrėjau yra rudiems ( labai blizga pats šampūnas) šviesiams ir dažytiems plaukams , na kaina nedidele , kvapas aprašymas nerealus beveik ir susigundžiau  unsure.gif

as tai nepirkciau jau vien delto kad blizga pats sampunas g.gif unsure.gif

dabar naudoju hemz drekinanti ir weleda rozmarinu , abu labai patinka
Atsakyti
O gal kas nauduoja elwital firmos sampuna roziniame buteliuke?Teko isbandyt meginuka tai plaukuciai buwo glotnus..Aisku nujauciu jame tiek daug chemijos.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 05, 21:15)
sakai? aš pažiūrėjau yra rudiems ( labai blizga pats šampūnas) šviesiams ir dažytiems plaukams , na kaina nedidele , kvapas aprašymas nerealus beveik ir susigundžiau  unsure.gif

aš jį būtent ir pirkau dėl blizgesio, suviliojo jis mane biggrin.gif Bet gal tik man netiko, kas ten žino, negali gi visiems būti geras biggrin.gif
Atsakyti
Nauduoju pakaitom Kaaral professionalu nuo riebalavimosi ir Energy,pastarasis su metomis ,tai pazadina greit ryte thumbup.gif
Atsakyti
Kokių šampūnųneišbandžiau nuo riebalavimosi , nieks nepadėjo. Nusipirkau tada pigu už 5,40 rusišką su alijošiais ir kuo puikiausiai, patys geriausi šampūnai tie, tokie dideli 600g buteliai, naudojų dilgelių ir alijošiu ir dar kažko šampūnus pamainom, plaukai blizga, gražūs ir atsigavę. Be jokių chemikalų naturalūs. Tiksliai ten pavadinimo nežinau, bet parduoda Kaune einant link Žaliakalnio turgaus zanavykų gatvėj wink.gif
Atsakyti
Nu va jau pora kartu ploviau savo plaukuosena Loreal Liss Ultimate sampunu, po to dar kauke uzsidejau,taciau rezultatas ... schmoll.gif tikejausi daug geresnio rezultato,nes maciau kad daug kas ji gyre..aisku cia kiekv plaukui skirtingai,bet pries tai naudojau Sebastiana,tai ne is tolo nesulyginsi... rolleyes.gif labai is tikro noreciau John Frieda pabandyti, tik kas zino kur vilniuj butu galima jo rasti?
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 12 06, 18:50)
Nu va jau pora kartu ploviau savo plaukuosena Loreal Liss Ultimate sampunu, po to dar kauke uzsidejau,taciau rezultatas ... schmoll.gif  tikejausi daug geresnio rezultato,nes maciau kad daug kas ji gyre..aisku cia kiekv plaukui skirtingai,bet pries tai naudojau Sebastiana,tai ne is tolo nesulyginsi... rolleyes.gif  labai is tikro noreciau John Frieda pabandyti, tik kas zino kur vilniuj butu galima jo rasti?

sarmose buna
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 12 06, 19:34)
sarmose buna

Sarmose,Kosmadose,Droguose..
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 12 05, 22:20)
dabar naudoju hemz drekinanti ir weleda rozmarinu , abu labai patinka


Kokiems plaukams weledos sis skirtas? Aprasyk placiau kuo patinka 4u.gif
Atsakyti