Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(DAMIANI @ 2010 06 18, 12:44)
Sakykit kaip jums is Lorealio rozinio pilkinantis sampunas?



lorealio rozinio ? as tai tik pilka zinau loreal sampuna pilkinanti SILVER vadinasi , cia is expert tai tas superis , plaukai mua kokie faini, kaip olialia pupytes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Finna @ 2010 06 16, 11:17)
Turbūt Parfum Exprese tas spalvas nužiūrėjot? Nes ten būtent tuos tris parduoda smile.gif Žalias- purinantis, rožinis- dažytiems plaukams, geltonas- sausiems, lūžinėjantiems (ten vietoj paprašykit, duos pasiskaityt kas parašyta ant buteliuko, aš tik trumpai atsimenu kas kam maždaug) biggrin.gif
Aš naudoju rožinį, Vitamino Color- superinis šampūnas, jau antrą butelį nusipirkau, labai mano plaukai atsigavo nuo jo, švelnūs, jokio balzamo nereikia, lengvai išsišukuoja thumbup.gif
Mano plaukai irgi buvo kaip šiaudai, net po balzamo sunku iššukuoti būdavo, o be jo išvis neįmanoma doh.gif Bet būtent su Vitamino Color man šita problema išsisprendė, taip sudrėkino, sušvelnino plaukus, kad plaunu tik šampūnu, balzamo jokio nebenaudoju, plaukai lengvai išsišukuoja, švelnūs, purūs, neriebina (kas man irgi labai aktualu). Būtent tai, jog nebereikia jokio balzamo/kondicionieriaus, nes plaukai ir be jų puikiai atrodo, lengvai šukuojasi, man ir yra didžiausias šio šampūno pliusas smile.gif



oooo, loreal ruzavas ir geltonas sampunai tai man labiausiai is per 30 metu tiko plaukams ir pamaitina ir drekina, ir neriebina, kvepia...o kai nusiperku galinga 1.5 litro buteli iz 100 lt tai naudoju metus laiko ir dziaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 08 rugpjūčio 2010 - 13:50
kokius zinote gerus sampunus dazytiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 06 20, 16:50)
Taip, butent Parfum Express'e.  biggrin.gif Mano plaukai nedazyti ir nesausi, bet luzineja.  Tai tureciau rinktis zalia. klausiu konkreciau- ar esat kuri naudojusi loreal professionel zalia sampuna?


Mane irgi labai domina atsiliepimai Loreal žalio? Ar realiai suteikia purumo? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,man labai patiko sis drekinantis plauku sampunas kasdieniniam naudojimui
http://www.brelil.lt/care.php?sub=6 nu bet dabar siauliuose juo nebeprekiauja verysad.gif
gal kuri gali pasiulyti nebloga sampuna skirta kasdieniniam naudojimui + kad butu drekinantis plaukus...
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 08 10, 22:46)
ne i tema, bet idomus atsiliepimai apie john master's koki naudojat, gal i sampunu tema  blush2.gif


Ateinu su atsakymu is kitos temos. ax.gif John Master's turejau 2: 'zinc & sage' (cia smapunas ir kondicionierius viename) ir 'evening primrose'. Bei turiu 'lavender & avocado' intensyviai drekinanti kondicionieriu. Siaip ne stebuklas man jie ir pilna kaina nepirkciau (ka turejau/turiu, tai arba su gera nuolaida, arba nemokamai gauta). Na tai tas 2in1 sampunas neblogas, bet mano sviesintiem plaukam truksta drekinimo, nelieka slidus, pamaitinti po plovimo, butinai reikai kondicionieriaus papildomai. Bet kvapas man jo laabai patiko. O vat dabar turimas 'evening primrose' sampunas patinka, bet irgi nera kazkas tokio - kondicionieriaus aisku reikia. Kondicionierius tai patinka, gerai padrekina, nesuriebalina plaukuciu thumbup.gif Kartociau savo noru tik kondicionieriu - sampunai nebuvo kazkas ypatingo, neissausino plaukuciu plaunant, isplaudavo, bet ir nebuvo kazkokio spec. efekto. Man vistiek plaukams nr1 yra Giovanni ir Burt's Bees priemones.
Atsakyti
Gal galit patarti kokį gerą tiesinantį šampūną?
Atsakyti
net neturiu pačio pačiausio šampūno g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti