Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Geriausi tai natūralus be jokių vežį sukeliančių sulfatu ir ttt ir pan , naudoju šį ir atsidžiaugt negaliu , ir kondicionierių ir šampūną smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 03, 20:45)
Geriausi tai natūralus be jokių vežį sukeliančių sulfatu ir ttt ir pan , naudoju šį ir atsidžiaugt negaliu , ir kondicionierių ir šampūną  smile.gif
user posted image


mmm... g.gif o kiek jis kainioja? ir kur jo galima rasti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(yoanna @ 2009 12 03, 18:55)
mmm... g.gif o kiek jis kainioja? ir kur jo galima rasti?  rolleyes.gif

aš randu Eurokose plačiau, jis be sulfatu ir kt nesąmonių su žolių ir bambuko ekstraktais ir pan ... na man labai patinka smile.gif
Atsakyti
Tikrai nesiskundziu Margaritos alaus sampunu, taip pat patinka Natura Siberica (siuo metu naudoju sausiems plaukams-man tiko), o is brangesniu - Hempz drekinantis sampunas ir dar patiko Matrix dazytiems plaukams smile.gif
Atsakyti
man natura seberika irgi labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 03, 19:45)
Geriausi tai natūralus be jokių vežį sukeliančių sulfatu ir ttt ir pan , naudoju šį ir atsidžiaugt negaliu , ir kondicionierių ir šampūną  smile.gif
user posted image

Na jei jus turit omeny sodium laureth (lauryl) sulfatus, tai kalbat netiesa, jokiu veziu sitos medziagos nesukelia, taigi nereikia skleis nepagristos informacijos.
QUOTE(ZaliaMeta @ 2009 12 03, 20:53)
Tikrai nesiskundziu Margaritos alaus sampunu, taip pat patinka Natura Siberica (siuo metu naudoju sausiems plaukams-man tiko), o is brangesniu - Hempz drekinantis sampunas ir dar patiko Matrix dazytiems plaukams smile.gif

Margaritos sampunai man visai tinka ir patinka - turejau su gintaru sviesiaplaukem, alaus, dilgelini - tikrai nieko blogo negaliu pasakyti. Seni Rasos sampunai irgi buvo geri ir tiko, bet nauji - kazkoks nesusipratimas, nors kitoms ir tinka, bet man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 12 03, 21:06)
Na jei jus turit omeny sodium laureth (lauryl) sulfatus, tai kalbat netiesa, jokiu veziu sitos medziagos nesukelia, taigi nereikia skleis nepagristos informacijos.

aš kalbu ką sako man , kiek teko skaityt iš spaudos pati tyrimų nedariau , kaip tikriausiai ir tu , ir dalinuosi tik tuom ką žinau pati nieko daugiau..

bet kokių atveju ta medžiagą yra dedami į grindų ploviklius ir pan , yra priemonė skatinanti putojimą ir nelabai sveika žmogui , o jo yra praktiškai visur net kūdikių ir vaikų šampūnuose , dušo žele ir pan ir pan. todėl ieškau ir renkuosi priemonės be šios ir kitu sudedamųjų dalių , aš sau jau tokį radau smile.gif

čia tas atvejis kaip su vakcina nuo gripo vieni šaukia tai nuodai ir net medikai neskiepija , kiti sėkmingai skiepijasi ir kitiems propaguoja, vieni rodo straipsnius už kiti prieš doh.gif

atsiprašau už offtopiką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 03 gruodžio 2009 - 21:37
QUOTE(Lera @ 2009 12 03, 22:28)
aš kalbu ką sako man , kiek teko skaityt iš spaudos pati tyrimų nedariau , kaip tikriausiai ir tu , ir dalinuosi tik tuom ką žinau pati nieko daugiau..

bet kokių atveju ta medžiagą yra dedami į grindų ploviklius ir pan , yra priemonė skatinanti putojimą ir nelabai sveika žmogui , o jo yra praktiškai visur net kūdikių ir vaikų šampūnuose , dušo žele ir pan ir pan. todėl ieškau ir renkuosi priemonės be šios ir kitu sudedamųjų dalių , aš sau jau tokį radau  smile.gif


Na skirtingai nuo jusu kartais paskaitau ne tik reklaminius bet ir mokslinius straipsnius, ir nemaciau nei vieno irodymo, kad SLS yra kazkas baisaus. Na o reklaminiu paistalu, kur raso a'lia " SLS ar SLES yra blogai nes jo deda i ploviklius, o stai musu sampune ju nera" - kiek tik norit biggrin.gif beje, kad nebutu visiskas offtopas, mano pats geriausias sampunas yra Urtekram,jis be sls, bet ji pasirinkau visai ne del sios priezasties, o del to, kad sitie sampunai yra labai svelnus ir neerzina galvos odos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 12 04, 09:43)
Na skirtingai nuo jusu kartais paskaitau ne tik reklaminius bet ir mokslinius straipsnius, ir nemaciau nei vieno irodymo, kad SLS yra kazkas baisaus. Na o reklaminiu paistalu, kur raso a'lia " SLS ar SLES yra blogai nes jo deda i ploviklius, o stai musu sampune ju nera" -  kiek tik norit  biggrin.gif beje, kad nebutu visiskas offtopas, mano pats geriausias sampunas yra Urtekram,jis be sls, bet ji pasirinkau visai ne del sios priezasties, o del to, kad sitie sampunai yra labai svelnus ir neerzina galvos odos  ax.gif

Trumpai tariant jūs norit pasakyti, kad SLS yra gėris, bet jums geriau ekologiškos priemonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 12 04, 11:42)
Trumpai tariant jūs norit pasakyti, kad SLS yra gėris, bet jums geriau ekologiškos priemonės smile.gif


Trumpai tariant, sls nėra blogis, jei sampūnas tinka ir patinka - man tas pats, ar jis su sls ar be. Del ekologiskumo is vis galvos nesuku, o jei jus rasydama "ekologiskos priemones" turejote omeny naturalalias - tai tikrai nepasakyciau, kad jos man yra geresnes. Vien produkto kilme nepasako, ar jis bus geras jusu odai ir plaukams ar ne 4u.gif
Atsakyti
Aš pamėginau vaikišką šampūną biggrin.gif
user posted image
Tai akimirksniu sušvelnėjo plaukai, nes jau buvo kaip šiaudai. Tik kažin ar pleiskanų neatsiras, nes dar tik kelis sykius jį naudojau.
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 12 04, 12:51)
Trumpai tariant, sls nėra blogis, jei sampūnas tinka ir patinka - man tas pats, ar jis su sls ar be. Del ekologiskumo is vis galvos nesuku, o jei jus rasydama "ekologiskos priemones" turejote omeny naturalalias - tai tikrai nepasakyciau, kad jos man yra geresnes. Vien produkto kilme nepasako, ar jis bus geras jusu odai ir plaukams ar ne  4u.gif

Aš taip pat nemačiau nei vieno straipsnio, kad SLS yra kažkas gero smile.gif O bet kuriam žmogui gali tikti toks šampūnas daug metų, kol neatsiras dermatitai, egzemos, neprasidės plaukų slinkimai, plonėjimai ir dar velniaižin kas... man įrodymų nereik, užtenka ytarimų,, kiekvienas atsirenkam kas ir kaip smile.gif

rašydama ekologiškos priemonės turėjau omeny jūsų minimą Urtekram šampūną ir beabejo paskutiniu sakinuku jūs teisi 4u.gif
Atsakyti