Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Sakykit kaip jums is Lorealio rozinio pilkinantis sampunas?
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 24, 15:36)
Gal kas naudojot ar naudojat sampuna is serijos John Frieda ?? Pazistama gyvenanti vokieciuose labai ji isgire...sako pagaliau supratau kad tokie plaukai kaip rodo reklamuose is tiesu gali buti  biggrin.gif
Kiek domejausi Lietuvoj lyg nera ar klystu??

Sita firma ir as galiu pagirt,geriausiais sampunas ir kondicionierius koki esu naudojus thumbup.gif .Naudojau Brilliant brunette Shine release,plaukai blizgejo,slidus buvo, kvapas labaaai patiko.Sis tinka butent brunetems,nes yra pats sampunas rudos spalvos,gerai pagyvina spalva nors plaukai buna ir senokai dazyti. Kiek ziurejau sudeti,tai neradau parabenu,manau nera labai kenksmingas.O gamina ji UK.
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 06 14, 00:10)
Panos, gal esat kuri naudojus Loreal Professionel serijos sampunus? Kuo jie vienas nuo kito skiriasi (zalias, geltonas, ruzavas) ?


QUOTE(miss.elle @ 2010 06 14, 00:39)
juk buna aprasymas visad, ten ir parasyta kuo skiriasi,t.y kokiem plaukams skirti. sukonkretinkit klausima smile.gif


QUOTE(Finna @ 2010 06 16, 11:17)
Turbūt Parfum Exprese tas spalvas nužiūrėjot? Nes ten būtent tuos tris parduoda smile.gif Žalias- purinantis, rožinis- dažytiems plaukams, geltonas- sausiems, lūžinėjantiems (ten vietoj paprašykit, duos pasiskaityt kas parašyta ant buteliuko, aš tik trumpai atsimenu kas kam maždaug) biggrin.gif
Aš naudoju rožinį, Vitamino Color- superinis šampūnas, jau antrą butelį nusipirkau, labai mano plaukai atsigavo nuo jo, švelnūs, jokio balzamo nereikia, lengvai išsišukuoja thumbup.gif

Taip, butent Parfum Express'e. biggrin.gif Mano plaukai nedazyti ir nesausi, bet luzineja. Tai tureciau rinktis zalia. klausiu konkreciau- ar esat kuri naudojusi loreal professionel zalia sampuna?
Atsakyti
Man geriausios Kerastaze priemones thumbup.gif
Atsakyti
galiu pagirt PHYTO phytolisse perfect smoothing sampuna. Plaukai labai svelnus isplonus, glotnesni, bet nesukrite-purus.Drekina gana neblogai ( dar nelabai ilgai naudoju, bet labiau padrekinti jaucias), siaip jis labai tirstas, koncentruotas. Mano plaukai linke sauset, pustis, tai man tiko, o ir sudetis puiki sito sampuno, daug iv. ekstraktu, jau vien medetku ekstr. sudaro 30 proc.
user posted image
o siaip daug labai geru atsiliepimu apie PHYTO sampunus ir kitas plauku priemones sephoroj, tik pas mus si firma nepopuliari
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 26 birželio 2010 - 20:04
QUOTE(kattte @ 2010 06 17, 15:46)
Naudoju Garnier Fructis šampūnus. kiti sako, jog jie nelabai, tačiau man tinka. smile.gif


Išbandžiau visokius - pigius, brangius, iš vaistinių, iš grožio salonų... Vėl grįžau prie Fructis. Kaip bebūtų keista, kol kas geresnio nerando unsure.gif
Atsakyti
Na ir aš pristatysiu savo favoritus gabanotiems plaukučiams, kuriuos naudoju pakaitomis 4u.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilkverpė @ 2010 06 27, 22:53)
Na ir aš pristatysiu savo favoritus gabanotiems plaukučiams, kuriuos naudoju pakaitomis  4u.gif
user posted image user posted image



Naudoju Davines šampūnus, balzamus ir kaukes. Kolkas esu labai patenkinta. smile.gif Dabar planuoju išbandyti seriją garbanotiems plaukams, gal kas žinote, kur galima įsigyti jų pigiau Vilniuje ar Kaune? ax.gif
Atsakyti
nusipirkau Body shopo šampūną su imbieru, pabandymui, gal kam jau teko naudoti?? smile.gif
Atsakyti
Patys paciaus man sie du sampunai wub.gif http://www_dramastyl...p1004832225.jpg
sis toks man labiau kasdieniskas, nes su juo ne tik plaukus trinku, bet ir oda prausiu.
O kadangi turiu plonus plaukus, kuriems truksta apimties, naudoju si sampuna http://www.beaute-te...od/img20572.jpg
tikrai suteikia labai gera apimti ir gausiai pakelia nuo saknu.
Atsakyti
kol kas man geriausias KAARAL X-Form sampunas - gerai, plauna, nesausina, po jo kartais galiu net balzamo nedeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
anksciau naudojau john frieda briliant brunette, man pats paciausias. dabar stengiuosi natralesnes priemones naudoti tai is bandytu naturaliu sampunu maziausiai sausina anemarie borlind keramid repair sampunas 4u.gif
Atsakyti