Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Sveiki,truputi paskaiciau tema,ir kaip suprantu labiausiai gyriate Alterna ir Kaaral f.esu sviesiai dazyta,gal mergaites pasidalintumet pabandymui siais sampunais?
Ir dar kai neseniai daziau plaukus,man kirpeja patare nupirkt Barex f.kauke,gal irgi kas naudojote,ar turyt,parasytumet kokius atsiliepimus ir pasidalintumet pabandymui?aciu labai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAMIANI: 16 birželio 2010 - 13:00
QUOTE(Tiffany @ 2010 06 16, 10:57)
jau ne vienai mano draugei taip buvo su situo sampunu  lotuliukas.gif kazkoks nensusipratimas - pinigai ismesti i bala  doh.gif


Būtent su gudobelių š. ar su visais Urtekram?
Atsakyti
QUOTE(Meursault @ 2010 06 16, 14:33)
Būtent su gudobelių š. ar su visais Urtekram?

su visais ju sampunais, o pardavejos aiskina, kad matyt tiekejai netinkamai laiko, kad jie taip greitai surugsta rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(DAMIANI @ 2010 06 16, 13:51)
Sveiki,truputi paskaiciau tema,ir kaip suprantu labiausiai gyriate Alterna ir Kaaral f.esu sviesiai dazyta,gal mergaites pasidalintumet pabandymui siais sampunais?
Ir dar kai neseniai daziau plaukus,man kirpeja patare nupirkt Barex f.kauke,gal irgi kas naudojote,ar turyt,parasytumet kokius atsiliepimus ir pasidalintumet pabandymui?aciu labai..

man labai patiko Kaaral X Form sampunas ir kauke wub.gif
Atsakyti
Ir aš bandysiu Kaaral šampūną 4u.gif Tik įdomu kaip Purify Spa serija? nes iš jos norėčiau šampūno ax.gif Negaliu išsirinkt šampūną, nes antrą dieną po plovimo jau niežti galvos odą labai doh.gif gal geriau imt nuo pleiskanų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 06 16, 14:54)
su visais ju sampunais, o pardavejos aiskina, kad matyt tiekejai netinkamai laiko, kad jie taip greitai surugsta  rolleyes.gif


O ką patirtis ar teorija sako apie tokių šampūnų tinkamumą naudoti?

(Jei netinkami, tai nesvarbu, ką tos pardavėjos sako, - turi atiduoti pinigus).
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2010 06 16, 14:55)
Ir aš bandysiu Kaaral šampūną  4u.gif  Tik įdomu kaip Purify Spa serija? nes iš jos norėčiau šampūno  ax.gif Negaliu išsirinkt šampūną, nes antrą dieną po plovimo jau niežti galvos odą labai  doh.gif gal geriau imt nuo pleiskanų  ax.gif

man nuo sitos serijos galvos neniezti, nors turiu pakankamai jautria oda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 06 16, 15:54)
su visais ju sampunais, o pardavejos aiskina, kad matyt tiekejai netinkamai laiko, kad jie taip greitai surugsta  rolleyes.gif
Papildyta:

man labai patiko Kaaral X Form sampunas ir kauke  wub.gif

O jus sviesiaplauke ar tamsiaplauke?Man tiktu dazytai blondei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DAMIANI @ 2010 06 16, 16:51)
O jus sviesiaplauke ar tamsiaplauke?Man tiktu dazytai blondei biggrin.gif

dazyta blondine smile.gif
Atsakyti
Gal kuriai teko bandyti "Morphosis" šampūnų? smile.gif
user posted image
Atsakyti
neteko tokių matyti,kur perkate
Atsakyti
Naudoju Garnier Fructis šampūnus. kiti sako, jog jie nelabai, tačiau man tinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2010 06 17, 14:19)
neteko tokių matyti,kur perkate

Aš irgi jų dar nebandžiusi, tad įdomu būti išgirsti naudojusių/naudojančių atsiliepimus smile.gif O įsigyti jų galima čia
Atsakyti