Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Gal kas zino, kur butu galima isigyti aussie plauku priemoniu ?
Atsakyti
QUOTE(Gintuoklis @ 2010 06 14, 20:21)
Gal kas zino, kur butu galima isigyti aussie plauku priemoniu ?

Eurokose 4u.gif
Aš pirkau iš UK, nu šiaip geras šampūnas, bet man labai sausėja oda nuo jo doh.gif
Atsakyti
aš taipat šampūnus kaitalioju,kad nepriprastu plaukai, dabar naudoju goldwell kera silk raudonas buteliukas,man jis super thumbup.gif thumbup.gif ,
Atsakyti
as uz Joiko, dar Beadheadai, pabandzius, supranti, kas yr geras sampunas sviesiems plaukams
Atsakyti
reik pagalbos ax.gif nepykit,neturiu laiko skaityti temele,todel gal galite pasakyti,kur perkate Alternos priemones Lietuvoje? ax.gif
Atsakyti
visai netycia (velgi mano brangiausios drauges deka - aciu jai wub.gif ) atradau nerealu sampuna, net uzsisakiau litrinius butelius biggrin.gif Tai Kaaral X Form linija - sampunas, treatmnet ir nenuplaunamas balzamas - plaukai svelnus, bet nesukrite, galvos neniezti (pagaliau thumbup.gif ), niu nemoku apibudint net wub.gif Mano plaukai sviesinti, bet jau rezgu minti apie patamsinima, nes plaukai po L'oreal proffesional, Matrix, Biosilk sampunu kaip siaudai, net balzamas nesusvelnina doh.gif
Atsakyti
Dažnai katalioju, nes vis nerandu to savojo smile.gif Šiuo metu naudoju Syoss, bet nepasakyčiau, kad labai esu juo patenkinta ...
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 06 15, 23:10)
visai netycia (velgi mano brangiausios drauges deka - aciu jai  wub.gif ) atradau nerealu sampuna, net uzsisakiau litrinius butelius  biggrin.gif Tai Kaaral X Form linija - sampunas, treatmnet ir nenuplaunamas balzamas - plaukai svelnus, bet nesukrite, galvos neniezti (pagaliau  thumbup.gif ), niu nemoku apibudint net  wub.gif Mano plaukai sviesinti, bet jau rezgu minti apie patamsinima, nes plaukai po L'oreal proffesional, Matrix, Biosilk  sampunu kaip siaudai, net balzamas nesusvelnina  doh.gif

Tai lorealis kaip supratau,nusausino plaukus ilgainiui? Ar cia nuo dazymo taip?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 06 16, 00:27)

cia dazai + sampunai doh.gif mano plaukai ploni, matyt vistik netinka man (maudojau Shine Blonde, Vitamino Color) ax.gif
Atsakyti
Pirkau Urtekram šampūną su gudobelėmis. Po poros savaičių pastebėjau, kad buteliukas nelygiai stovi, - pasirodo, išsipūtęs dugnas, atidarant dangtelį "iššauna"... Rūgsta? Iki galiojimo laiko pabaigos dar toli. Gal reikia laikyti šaldytuve? Tačiau apie tai niekur neparašyta...
Atsakyti
QUOTE(Meursault @ 2010 06 16, 10:41)
Pirkau Urtekram šampūną su gudobelėmis. Po poros savaičių pastebėjau, kad buteliukas nelygiai stovi, - pasirodo, išsipūtęs dugnas, atidarant dangtelį "iššauna"... Rūgsta? Iki galiojimo laiko pabaigos dar toli. Gal reikia laikyti šaldytuve? Tačiau apie tai niekur neparašyta...

jau ne vienai mano draugei taip buvo su situo sampunu lotuliukas.gif kazkoks nensusipratimas - pinigai ismesti i bala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 06 13, 23:10)
Panos, gal esat kuri naudojus Loreal Professionel serijos sampunus? Kuo jie vienas nuo kito skiriasi (zalias, geltonas, ruzavas) ?


Turbūt Parfum Exprese tas spalvas nužiūrėjot? Nes ten būtent tuos tris parduoda smile.gif Žalias- purinantis, rožinis- dažytiems plaukams, geltonas- sausiems, lūžinėjantiems (ten vietoj paprašykit, duos pasiskaityt kas parašyta ant buteliuko, aš tik trumpai atsimenu kas kam maždaug) biggrin.gif
Aš naudoju rožinį, Vitamino Color- superinis šampūnas, jau antrą butelį nusipirkau, labai mano plaukai atsigavo nuo jo, švelnūs, jokio balzamo nereikia, lengvai išsišukuoja thumbup.gif

QUOTE(Tiffany @ 2010 06 15, 22:10)
nes plaukai po L'oreal proffesional, Matrix, Biosilk  sampunu kaip siaudai, net balzamas nesusvelnina  doh.gif


Mano plaukai irgi buvo kaip šiaudai, net po balzamo sunku iššukuoti būdavo, o be jo išvis neįmanoma doh.gif Bet būtent su Vitamino Color man šita problema išsisprendė, taip sudrėkino, sušvelnino plaukus, kad plaunu tik šampūnu, balzamo jokio nebenaudoju, plaukai lengvai išsišukuoja, švelnūs, purūs, neriebina (kas man irgi labai aktualu). Būtent tai, jog nebereikia jokio balzamo/kondicionieriaus, nes plaukai ir be jų puikiai atrodo, lengvai šukuojasi, man ir yra didžiausias šio šampūno pliusas smile.gif
Atsakyti