Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

kuri laika naudoju L'oreal Force vecor linijos sampuna, tai ispudziai nelabai geri, man jis toks vidutiniskas,nei suglotnina, nei susvelnina, plauku silkinais tikrai nepadaro.Kadangi mano plaukas pats is saves gana purus, tai isplovus su tuo sampunu buna sunku suvaldyt, daugiau serumo reikia ir t.t .Tos pacios serijos kauke daug geresne.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 05 31, 22:17)
Na ką, išbandžiau J Beverly Hills Platinum šampūną.




o koki butent Alternos sampuna naudoji/ ir ar tik sampuna ar dar ir balzama koki butent Alternos naudoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 06 03, 18:11)
o koki butent Alternos sampuna naudoji/ ir ar tik sampuna ar dar ir balzama koki butent Alternos naudoji  smile.gif

Dabar naudoju geltonąjį Repair šampūną. Pirkau litrinius butelius tiek šampūno, tiek kondicionieriaus. Iš visų Alternos šitas mažiausiai patiko, bet lyginant su visų kitų firmų , vis tiek geriausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2010 05 30, 17:39)
Jau gal trečią ar ketvirtą kartą perku šį šampūną, patinka labai nes nuo pleiskanų ir kvapas toks malonus žolelių, antras nuo kairės:
user posted image



Kazkada turejau su zenseniu sitos firmos, bet kiek pamenu nepatiko jis man, nes labai dziovino plaukus ir jie palikdavo labai siursksus ir nesuvaldomi. Net nesugebejau vieno buteliuko damusht, atidaviau sesej, jei irgi netiko ax.gif
Atsakyti
Gal zinot kur Kaune Revlon sampunu nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 06 04, 10:24)
Dabar naudoju geltonąjį Repair šampūną. Pirkau litrinius butelius tiek šampūno, tiek kondicionieriaus. Iš visų Alternos šitas mažiausiai patiko, bet lyginant su visų kitų firmų , vis tiek geriausias  thumbup.gif


o gal esi naudojusi su juros silku,atrodo toks yra jei nemaisau smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif na perskaiciau visa tema, bet... nzn net ka ir galvot, visai galva susisuko biggrin.gif siaip tai mano plaukai l riebaluojasi, turiu plaut kiekviena diena. prisiskaiciau apie Hempz, kaip manote gal galetumet patart konkreciau 4u.gif
Atsakyti
Panos, gal esat kuri naudojus Loreal Professionel serijos sampunus? Kuo jie vienas nuo kito skiriasi (zalias, geltonas, ruzavas) ?
Atsakyti
QUOTE(IceTeja @ 2010 06 13, 23:46)
Sveikos merginos  smile.gif na perskaiciau visa tema, bet... nzn net ka ir galvot, visai galva susisuko  biggrin.gif  siaip tai mano plaukai l riebaluojasi, turiu plaut kiekviena diena. prisiskaiciau apie Hempz, kaip manote gal galetumet patart konkreciau  4u.gif

4u.gif as irgi buwau prisiskaicius liaupsinimu Hempz adresu ir swarsciau koki man geriau butu isigyt,ar tai drekinamaji,ar purinanti,yra dar dazytiems plaukams skirtas,bet kadangi mano naturalus tai i si net neziurejau,tik atkreipiau demesi i tai jog jo kaina didesne uz tuos dwiejus kazkur apie 20lt..Norejau drekinanti nusipirkti,bet wisgi pabijojau,kad jisai man suplos plaukus ir atrodysiu lyg neplauta galwa,tai isigyjau purinanti is pradziu sunkokai man su juo susidraugaut ejosi,bet kazkur po kieliu plowimu iprato mano plaukas prie jo ir siaip esu patenkinta,tik aisku brangus malonumas..Galwoju dar isbandyti drekinanti,gal kas nupils koki 100ml isbandymui biggrin.gif nes wis niesti isbandyti ko nenusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2010 06 14, 00:10)
Panos, gal esat kuri naudojus Loreal Professionel serijos sampunus? Kuo jie vienas nuo kito skiriasi (zalias, geltonas, ruzavas) ?

juk buna aprasymas visad, ten ir parasyta kuo skiriasi,t.y kokiem plaukams skirti. sukonkretinkit klausima smile.gif
Atsakyti
Sampunus megstu pakaitaliot kad plaukai nepriprastu.
Tarp megstamiausiu: Alterna sampunai, Brelil Detox, Kaaral KO5, MOP basil&mint

Tarp labiausiai nepatikusiu: Matrix, Joico, Battaglia professional, TIGI Brunette Godess

Plaukai ilgi, dazyti nestipriais dazais, greit besiriebaluojantys, ploni, plauku daug.
Atsakyti
Juokas juokais, man Kre - Kre labai geras blush2.gif
Atsakyti