Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

redukee mirksiukas.gif patarciau pabandyti is serijos faith in nature sampunus ir kondicionierius,jie naturalus,su sertifikatais,ir kainyte labai gera tikrai smile.gif paskaitykite placiau ekolinija.lt apie juos placiau,o patarciau tai,jai saknys sakot riebaluojasi dazniau,tai sampunas tiktu su arbatmedziu,kuris butent skirtas labiau riebaluotiem,o kondicionieriu su jojoba ,kuris itin drekina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 05 23, 18:54)
Sveika, man šis šampūnas kažkoks atradimas, nuo bet kurio šampūno pastoviai pleiskanų atsiranda, ir ganėtinai daug, net ir nuo head and ahoulders visų kitų apart šio. Esu labai labai patenkinta šiuo šampūnu, toliau naudosiu tik tokį jei nebus taip, kad nebetiks, mano galvos oda labai jau principinga šiam reikalui biggrin.gif

As ji jau irgi nusipirkau,nors ne del pleiskanu,bet labai patiko, plaukai tokie svelnus ir labai graziai krentantys paliko,dabar galejau laisvai net 4 dienas neplauti galvos,nes visai nebuvo susiriebalave thumbup.gif O kadangi taip patiko, tai dar prigriebiau vakar ir nuo plauku luzinejimo sampuna, siandien bandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=zirniuke1990,2010 05 23, 22:08
labai aciu kaip tik ten ir ziurejau,bet nezinojau ar jie geri ir norejau suzinoti atsiliepimus. blush2.gif blush2.gif dar karta dekoju 4u.gif
Atsakyti
Gal zinot ar Kalipedos Akropolio ,,Medinese sukose,, yra Keune prieziuros priemoniu plaukams,labai domintu sampunas sausu,pazeistu plauku g.gif
Atsakyti
o as negaliu nepagirti medaus sampuno is Faberliko.mano plaukai ilgi,sviesinti sruogelemis.tai jau toki svelnus plaukuciai,tiesiog malonu liesti.ir balzamas labai kokybiskas.nezinau,bent jau mano plaukams nu tiesiog labai,labai super!net kaukes ar aliejuku nereikia thumbup.gif
Atsakyti
labukas, norejau paklausti, gal parekomenduosite koki sampuna naturaliems t.y. nedazytiems plaukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Envi @ 2010 05 30, 00:40)
labukas, norejau paklausti, gal parekomenduosite koki sampuna naturaliems t.y. nedazytiems plaukams  g.gif

jei plaukai tamsesni, tai siulyciau pirkti sampuna su berzu derva, labai graziai spalva paryskina ir siaip mano plaukam labai patiko smile.gif tiek kad jis smirdi truputi, bet uzdejus koki kondicionieriu, ar siaip kuo papurskus, tai nesijaucia visai smile.gif
Atsakyti
Man patinka plaukus purinantis sampunai. Tai kolkas geriausias Kadus buvo, bet deje dabar nera kur nusipirkti.
Dar bandziau Kaune, Alcina visai irgi nieko.
Atsakyti
Jau gal trečią ar ketvirtą kartą perku šį šampūną, patinka labai nes nuo pleiskanų ir kvapas toks malonus žolelių, antras nuo kairės:
user posted image
Atsakyti
Aš naudoju avon šampūnus ir kondicionierius, turiu gerą konsultantę, tai pasiūlo visas naujoves, super
Atsakyti
Gal yra bandziusiu tuos naujuosius Garnier sampunus (ir balzamus),kuriems nuo rytojaus akcija Maximoj bus? ax.gif
Atsakyti
Na ką, išbandžiau J Beverly Hills Platinum šampūną.

user posted image
Kvepia mandarinais sintetiniais biggrin.gif Kaina tokia pati kaip ir Alternos, bet bent jau man jis visiškai nepaliko jokio įspūdžio. Plaukai buvo susivėlę, verkiant prašėsi kondicionieriaus arba kaukės, ko naudojant ALterną nebūna niekada. Gal kieno plaukučiai trumpi būtų ir nieko, bet aš šitam šampūnui sakau ne. Taigi ir toliau lieku ištikima ALternai biggrin.gif
Beje, nors tema šampūnų, noriu labai pagirti Cutrin kaukę plaukams REpairism. Plaukai minkštučiai ir tokie elastingi panaudojus. Tikrai verta pabandyti thumbup.gif
Atsakyti