Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Gal butu kokiu atsiliepimu apie Head and Shoulders sampuna ta naujausia,drekinanti galvos oda? ax.gif
Atsakyti
Kurios naudojate JOICO sampunus kur juos perkate ?Prisiskaiciau cia apie juos ir manau kad turetu man tikti ax.gif
Atsakyti
As naudoju Hempz sampuna ir kondicionieriu esu laaabai jais patenkinta smile.gif
Atsakyti
O gal kas naudojate J Beverly Hills Platinum šampūną?
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2010 05 19, 17:44)
Kurios naudojate JOICO sampunus kur juos perkate ?Prisiskaiciau cia apie juos ir manau kad turetu man tikti  ax.gif

As naudoju Joico Moisture Recovery smile.gif Man jis laaaaaabai patinka thumbup.gif Pirkau rudeni per paroda is Salon+. Kai baigsis, bandysiu ieskoti kur pigiau gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*spanguolyte @ 2010 05 06, 18:13)
o nebandei loreal expert  vitamino color sampuno ? nepleiskanos, drekins ir spalva saugo  thumbup.gif


As irgi jau 3 500ml butelaiti Loreal Vitamino color sampuno perku ir toki pati kondicionieriu naudoju. Labai patenkinta:)
Atsakyti
QUOTE(mama_Kristina @ 2010 05 18, 12:19)
SEBASTIAN penetrait atkuriantis plauku struktura - be konkurentu  thumbup.gif


kur perkate 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Temidė @ 2010 05 20, 22:13)
O gal kas naudojate J Beverly Hills Platinum šampūną?


o cia kas per vienas biggrin.gif prasom placiau papasakoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2010 05 20, 23:40)
As naudoju Joico Moisture Recovery  smile.gif Man jis laaaaaabai patinka  thumbup.gif  Pirkau rudeni per paroda is Salon+. Kai baigsis, bandysiu ieskoti kur pigiau gauti  smile.gif

Va man tokio irgi reiketu, o kokia jo kaina ?
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2010 05 21, 14:21)
Va man tokio irgi reiketu, o kokia jo kaina ?

Pasiziurekite www.salonplius.lt 4u.gif
Bet is uzsienio siustis pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
labai noreciau isigyti ekologiska sampuna tik nezinau koki 4u.gif gal esate kuri bandziusi ir galite ka nors parekomenduoti.mano plaukai prie saknu rieboki o galai sausoki 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 05 18, 21:06)
Gal butu kokiu atsiliepimu apie Head and Shoulders sampuna ta naujausia,drekinanti galvos oda? ax.gif

Sveika, man šis šampūnas kažkoks atradimas, nuo bet kurio šampūno pastoviai pleiskanų atsiranda, ir ganėtinai daug, net ir nuo head and ahoulders visų kitų apart šio. Esu labai labai patenkinta šiuo šampūnu, toliau naudosiu tik tokį jei nebus taip, kad nebetiks, mano galvos oda labai jau principinga šiam reikalui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 05 21, 12:59)
o cia kas per vienas  biggrin.gif  prasom placiau papasakoti  4u.gif

Tai va ir aš noriu sužinoti,draugė labai išgyrė, sakė, kad kažkas iš nerealaus šampūnų serijos. Gaut turėčiau mėginuką neužilgo, tai kai pati išbandysiu - parašysiu.
Atsakyti