Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Wim @ 2010 05 03, 23:52)
O kas tiktų kasdieniam plovimui? Dabar naudoju Franco Bataglia, bet nieko ypatingo.


Pati naudoju stai si:
user posted image
Labai svelnus, skalsus,kasdienio naudojimo,plaukams suteikiantis turio.Pamegau ji, nes labai svelnus plaukai lieka,nereikia net kondicionieriaus,gerai plauna,malonaus kvapo. wub.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kas bandet Franko Battaglia plaukų priežiūros priemones?Maciau Norfos vaistineje yra akcija,bet dbr ir galvoju gal nusipirkt pabandyt ax.gif Laukiu atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
avva, o kur jo gauti ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Wim @ 2010 05 04, 22:46)
avva, o kur jo gauti ir kokia kaina?


Paul Mitchell priemones galima isigyti grozio salonose arba internetinese parduotuvese. Pati perku Klaipedoje, Proffi grozio salone.
Atsakyti
o ar naudojate ekologiskus sampunus,ar patinga galvoju isigyti tik nezinau kokios firmos geriau rinktis,gal kas ka parekomenduos.... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 05 04, 20:00)
Sveikos,gal kas bandet  Franko Battaglia plaukų priežiūros priemones?Maciau Norfos vaistineje yra akcija,bet dbr ir galvoju gal nusipirkt pabandyt ax.gif Laukiu atsiliepimu ax.gif

Man tai nepatiko šios firmos šampūnai. Plaukai kaip šiaudai buvo po plovimo ir labai perštėjo galvos oda nuo jų, tai teko išmest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita0711 @ 2010 05 05, 13:19)
o ar naudojate ekologiskus sampunus,ar patinga galvoju isigyti tik nezinau kokios firmos geriau rinktis,gal kas ka parekomenduos.... wink.gif


esu naudojusi tik FIN, tai patiko..
Atsakyti
pats paciausias Dikson firmos sampunas su siera thumbup.gif
kai drauges pasakojo ir svaigo, ir visokiuose forumuose skaiciau, galvojau na na ...netikiu, o dabar pati ta pati sakau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 05 05, 14:06)
Man tai nepatiko šios firmos šampūnai. Plaukai kaip šiaudai buvo po plovimo ir labai perštėjo galvos oda nuo jų, tai teko išmest doh.gif



Na va, o aš kaip tik dabar naudoju ir šampūną, ir kondicionierių. Stebuklų nedaro, bet plaukų tikrai nesausina. smile.gif Aš, beje, kasdieninį turiu.
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 04 21, 23:02)
Sveikos 4u.gif cia tiek info,kad galva sukas ax.gif isbandziau jau tiek sampunu ir vaistiniu ir maksiminiu,bet negerai.Nooriu,kad nepleiskanotu..ir saugotu dazytu plauku spalva.gal kokiu patarimu? 4u.gif



o nebandei loreal expert vitamino color sampuno ? nepleiskanos, drekins ir spalva saugo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(avva @ 2010 05 04, 11:34)
Pati naudoju stai si:
user posted image
Labai svelnus, skalsus,kasdienio naudojimo,plaukams suteikiantis turio.Pamegau ji, nes labai svelnus plaukai lieka,nereikia net kondicionieriaus,gerai plauna,malonaus kvapo. wub.gif

O man tie suteikiantys turio sampunai apsunkina kazkaip plaukus, kazin kaip sitas?
Atsakyti
QUOTE(jolita0711 @ 2010 05 05, 13:19)
o ar naudojate ekologiskus sampunus,ar patinga galvoju isigyti tik nezinau kokios firmos geriau rinktis,gal kas ka parekomenduos.... wink.gif

man Weleda firmos šampūnai patinka,o jei ne iš ekologiškų Jhon Freda šampūnai.
Atsakyti