Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Maserati @ 2010 04 11, 11:12)


Aš kalbėjau apie Moisture Recovery ax.gif

Joico drėkinantis
Atsakyti
Gal kas bandėt Organix šampūnus be parabenų ir sulfatų?
Tokius http://www.organixhair.com/index.asp
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 04 11, 14:51)
Aš kalbėjau apie Moisture Recovery  ax.gif

Joico drėkinantis

Butent ir mano sitas. Nors visiems besalygiskai jo nerekomduociau. Zinau, kad arba jis labai visiems tinka, arba visai netinka. Tai as is tu, kur man labai tiko 4u.gif
Atsakyti
gal būtų atsiliepimų apie šiuos šampūnus, kur uždėjau varneles? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 01, 11:42)
Ar yra bandžiusių/naudojančių Franco Battaglia Profesional šampūnus?
Dairausi, Eurovaistinėje akcija smile.gif
Akcija štai tokiam, švelniam kasdieniniam šampūnui smile.gif
user posted image

Aš esu bandžiusi šios firmos žalią šampūną, nežinau koks jis ten yra, bet skirtas riebiems plaukams. Visai patiko, tokį lengvą žvilgesį suteikia. Šiaip iš esmės likau patenkinta. Pirkčiau dar smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu naudoju Lakme "K.therapy active" (slenkantiems plaukams). Va tokį:
user posted image
Plaukai juo išplovus siaubingai sausi, iššukuoti neįmanoma doh.gif Žadėto poveikio irgi nepastebiu, bet gal reikia ne vieną butelį sunaudot? mastau.gif Pliusai- skaniai kvepia, labai skalsus.


QUOTE(Nea @ 2010 03 21, 09:39)
Sveikutes:)
turiu klausima, kur Kaune galima nusipirkti isgirtaji Down Under Natural's NUDE sampuna? Droge jau jo nebuna, pardaveja sake neperbprekiauja jie..sad.gif


Eurokose būna.

QUOTE(Gabrr @ 2010 03 23, 23:47)
sveikos, as dbr ne i tema, bet niekur nerandu temos apie plauku serumus:)

user posted image

gal zinot kur toki galima nusipirkt ?smile.gif eurokoj, kosmadoj, ir seip maximoj, norfoj nebuvo  unsure.gif


Esu gavus tik iš UK, Lietuvoj neteko niekur tokio matyt schmoll.gif

QUOTE(nerke @ 2010 03 24, 11:00)
Man labai patiko Tresemme sampunas ir kondicionierius, bet kad db niekur nerandu pirkti ju  g.gif  Gal kur uzmatet?


Norfoj mačiau.

QUOTE(qgne @ 2010 03 25, 09:42)
patarkit prasau...issiplovus galva visa galvos oda buna labai sausa,pilna pleiskanu...bet sekancia diena plaukai jau buna rebaluoti ir pleiskanos dingsta...galai plauku sausi..koki sampuna naudoti nuo rebalavimosi ar nuo pleiskanu?


Vichy turi šampūną nuo pleiskanų sausai galvos odai. Bioderma irgi berods turi kažką panašaus. Pasidairykit didesnėse vaistinėse smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 19 balandžio 2010 - 13:13
QUOTE(Finna @ 2010 04 19, 15:06)
Šiuo metu naudoju Lakme "K.therapy active" (slenkantiems plaukams). Va tokį:
user posted image


na jei tokie plaukai tai as tavim deta keliu buteliuku tikrai nenaudociau, vadinasi jis tau netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 04 19, 17:46)
na jei tokie plaukai tai as tavim deta keliu buteliuku tikrai nenaudociau, vadinasi jis tau netinka  ax.gif


Labukas:) o man jis labai super, nebeslenka plaukai visiskai:) uzdeti balzama ir kaip silkiniai:)
o as noriu pasidziaugti kad galu gale radau nusipirkti Down Under Natural's NUDE thumbup.gif vienintelej Molo Eurokos parduotuvej radau, mieste nebuvo niekur:(
telieka isbandyt ar tikrai tiks:)
Atsakyti
as baigineju dabra tigi catwalk otmeal and honey daugiau tikrai nepirkciau plaukai velesi nieko nedrekina dabar kirpeja pasiule isigyti kerastase besivelentiems plaukams tai uzsisakiau kaip pabandysiu parasysiu atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif cia tiek info,kad galva sukas ax.gif isbandziau jau tiek sampunu ir vaistiniu ir maksiminiu,bet negerai.Nooriu,kad nepleiskanotu..ir saugotu dazytu plauku spalva.gal kokiu patarimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 04 21, 23:02)
Sveikos 4u.gif cia tiek info,kad galva sukas ax.gif isbandziau jau tiek sampunu ir vaistiniu ir maksiminiu,bet negerai.Nooriu,kad nepleiskanotu..ir saugotu dazytu plauku spalva.gal kokiu patarimu? 4u.gif

kuri nors is Phyto, nes jie visi neerzina galvos odos, gera sudetis
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 04 19, 16:46)
na jei tokie plaukai tai as tavim deta keliu buteliuku tikrai nenaudociau, vadinasi jis tau netinka  ax.gif


Tai aš kelių ir nenaudosiu, tiesiog norėjau pasakyti, kad žadėtas poveikis po vieno buteliuko turbūt nepasijaus smile.gif
Atsakyti