Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

o kur butu galima KAARAL priemoniu rasti? smile.gif Idomu pasidare, visai pati noreciau pabandyti.
Atsakyti
O as siuo metu naudoju Marlies Moller sampuna ir kondicionieriu, na sakiau pabandysiu,gal kokiu stebuklu padarys mano plaukams biggrin.gif Na bet kolkas ju nepastebiu.. gal siek tiek issiplovus puresni buna plaukuciai ir tiek..

Gal Jus esate naudojusios sios firmos priemones?kaip jums? smile.gif
Atsakyti
Šiandien Droge mačiau John Frieda šampūnus, buvo konkrečiai blondinėms šampūnas/kondicionierius, brunetėms ir tiesiems plaukams berods g.gif nesigilinau labai, nes man, kaip šviesiaplaukei rūpėjo būtent blondinių serija, tačiau pasikonsultavus išaiškėjo, jog šampūnas blondinėms/brunetėms tiesiog skirtas spalvai palaikyt, šiek tiek dažo, kaip sakė, tačiau neturi absoliučiai jokių gydomųjų medžiagu, tad kažkaip ir nepirkau, nors ir taikoma akcija, tik neatsimenu kiek ten kainuoja blush2.gif , tiek kainų šiandien peržiūrėjau karsta.gif tai ar tai apie 36 LT kainuoja, ar tai kainavo ankščiau apie 36 LT, o dabar 24 LT su centais mastau.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soO_Delicious: 30 lapkričio 2009 - 22:02
O koki butent kaaral sampuna giriat? juk keliu rusiu yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Givenchy @ 2009 11 29, 22:26)
o kur butu galima KAARAL priemoniu rasti? smile.gif Idomu pasidare, visai pati noreciau pabandyti.

as irgi gundausi nusipirkti si sampuna ax.gif tik niekas nepasako kur jo galima isigyti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 01 gruodžio 2009 - 08:48
Sveikos smile.gif
Aš užmačiau Rasos šampūnų reklamą, įdomu būtų pabandyt, gal kas naudojat, koks poveikis? ax.gif
Dabar naudoju Tresemme, dar pradėjo Trevor Sorbie patikt g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 24, 16:36)
Gal kas naudojot ar naudojat sampuna is serijos John Frieda ?? Pazistama gyvenanti vokieciuose labai ji isgire...sako pagaliau supratau kad tokie plaukai kaip rodo reklamuose is tiesu gali buti  biggrin.gif
Kiek domejausi Lietuvoj lyg nera ar klystu??

As naudoju Frieda volume sampuna, na tikrai thumbup.gif , duoda purumo, mano ploni, greit riebaluojasi, tai vienas is geriausiu kol kas.. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Prašysiu kad parekomenduotumėt kokį nebrangų šampūną (iki 20-30 lt), kuris tikrai saugotų dažytų plaukų spalvą (dažau plaukus augaliniais dažais). Nenorėčiau tik kad jis būtų dažantis, tai pat "kirpyklinio" nenoriu, nes tuose man rodos daugiausiai visokių silikonų būna.
Anksčiau naudojau Live Clean dažytiems plaukams, o dabar turiu Rasos "žvilgesio" šampūną (nes ten parašyta kad tausoja spalvą...). Norėčiau pamėginti kažką naujo, todėl ačiū visoms iš anksto už patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kuomet buvau anglijoje naudojau John Frieda sapmuna ir balzama skirta brunetems.tai man jis patiko smile.gif
Atsakyti
Labas merginos,
kur perkat Kaaral sampunus ? Kiek skaiciau neradau parasyta.
Atsakyti
QUOTE(*Priya* @ 2009 12 01, 10:18)
Sveikos  smile.gif
Aš užmačiau Rasos šampūnų reklamą, įdomu būtų pabandyt, gal kas naudojat, koks poveikis?  ax.gif
Dabar naudoju Tresemme, dar pradėjo Trevor Sorbie patikt  g.gif  smile.gif


Bandžiau purinanti ir atkuriamaji. Pirmas dar dar,jeigu su rasos kauke tai plaukai purus, gerai sukuojasi ir svelnus, bet galvos oda niezti kad neduokdieve. O atkuriamasis - siabu siaubas,plaukas kaip vata, susivelia i viena koltuna, galvos oda niezti ir dar spuogu atsirado. Ismeciau ir daugiau nepirksiu. Iš šitos naujos serijos patiko tik kauke ax.gif
Atsakyti
Rasos sampunas nei vienas nepatiko-riebino plaukus, atsirado pleiskanu ir baisiai nieztejo oda verysad.gif .
Atsakyti