Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Aš mėgstu Margaritos plaukų kosmetiką
Atsakyti
aš įsigijau iš platinamos kosmetikos ( Coral club) šampūną be SLS, esu labai juo patenkinta bigsmile.gif plaukai švelnūs, žvilga, toki lyg gerai sudrėkinti būtų, o džiovinu fenu ir balzamo netepu. Mano plaukai nedažyti, tas irgi manau turi įtakos, nes kitai išbandžiusiai šį šampūną ( ant balintų plaukų) efekto labai gero nebuvo. Kaina irgi gana normali- už 350 ml sumokėjau ~40 Lt. Iš rimtesnių gamintojų esu nadojusi tigi ir semi di lino( taip berodc rašosi), gera produkcija bet nieko ypatingo. dar labai smalsu išbandyti merlies moiller, tik kaina didoka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 06 balandžio 2010 - 12:42
Man asmeniškai labai patiko Home Institute šampūnas su dilgėlėm. Pirmą kartą išsipovus plaukai toookie nerealūs buvo: purūs, itin švelnūs ir blizgantys. Pirkau jį,nes pleiskanų buvo atsiradę, tai galiu pasakyt kad nors ir apmažėja, bet iki galo neišnyko man ši problema g.gif Bet vistiek šis šampūnas kolkas geriausias iš mano bandytų wub.gif
Dabar planuoju įsigyti tą patį Home Institute tik su chna, tamsiems plaukams. Rašo, kad patamsina plaukų spalvą... Gal kuri bandėt? pasidalintumėt įspūdžiais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rosmari @ 2010 04 06, 15:05)
Man asmeniškai labai patiko Home Institute šampūnas su dilgėlėm. Pirmą kartą išsipovus plaukai toookie nerealūs buvo: purūs, itin švelnūs ir blizgantys. Pirkau jį,nes pleiskanų buvo atsiradę, tai galiu pasakyt kad nors ir apmažėja, bet iki galo neišnyko man ši problema g.gif Bet vistiek šis šampūnas kolkas geriausias iš mano bandytų wub.gif
Dabar planuoju įsigyti tą patį Home Institute tik su chna, tamsiems plaukams. Rašo, kad patamsina plaukų spalvą... Gal kuri bandėt? pasidalintumėt įspūdžiais cool.gif


Galeciau pakomentuoti sios firmos sampuna su kazkokiu aliejumi(net nebepamenu),berods sausiems plaukams. Tai pirmus kartus buvo lyg ir labai geras,po to nepatiko,nes riebindavo plaukus,matyt,manieji nebuvo tokie sausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 04 06, 10:21)
Mergaitės, o jums plaukai po jo nesivelia? Turiu visą bonką, bet po jo su plaukais negaliu susitvarkyt  doh.gif Šiaušiasi, pučiasi... Gal ką ne taip darau  unsure.gif Ar iškart poveikį pajutot, ar po kurio laiko tik?
Nu negi tiek suplojus teks mest lauk  doh.gif

ne, nesiveldavo, bet as visad po sampuno kauke dedu ( balzamu nenaudoju ) man jo efektas kuo ilgiau ploviau tuo labiau patiko, nes tikrai plauka drekino, o ir ant buteliuko raso, kad rezultatas matysis po kurio laiko , ne po pirmo plovimo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2010 04 06, 11:11)
bet paskui kazkaip,lyg perdaug apkrauna plaukus,sunku paaiskinti,reiketu daugiau panaudoti,kad isitikinciau,ka jis daro mano plaukams,bet dabar turiu geresniu,nei sis,tas lauks jis geresniu laiku biggrin.gif


tikrai ne tokie ir sausi tavo plaukai ,as naudojant gera drekianti sampuna pamirstu kokie linke pustis yra mano plaukai biggrin.gif
p.s Aurora, gal jus blogai plaukus plaunat, 'ismuiluot' reikia tik saknis, o visam plaukui uztenka putu skalaujant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 06 balandžio 2010 - 16:39
Loccitane ir Aromatherapy associates mano megstamiausi
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 04 06, 15:37)
Loccitane ir Aromatherapy associates mano megstamiausi
user posted image
[/url]

šitą turiu, bet man visiškai netinka doh.gif Jau pusė metų, kaip stovi du trečdaliai buteliuko, net nebebandau sunaudot verysad.gif Plaukai kaip šiaudai man po jo...ir sukrenta labai kažkaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 06 balandžio 2010 - 19:06
QUOTE(mismimi @ 2010 04 06, 12:05)
Aš mėgstu Margaritos plaukų kosmetiką

Ir man ji patinka. bigsmile.gif Naturali, gera ir nebrangi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2010 04 06, 17:26)
ne, nesiveldavo, bet as visad po sampuno kauke dedu ( balzamu nenaudoju ) man jo efektas kuo ilgiau ploviau tuo labiau patiko, nes tikrai plauka drekino, o ir ant buteliuko raso, kad rezultatas matysis po kurio laiko , ne po pirmo plovimo  rolleyes.gif
Papildyta:

p.s Aurora, gal jus blogai plaukus plaunat, 'ismuiluot' reikia tik saknis, o visam plaukui uztenka putu skalaujant


Vat ir mano pučiasi ir veliasi... Jau maniau, kad Hempzas padarys stebuklą, bet kur tau doh.gif Net Dove parduotuvinis (kuris man iš pigesnių No. 1) labiau plaukutį pašvelnina g.gif

*****, o muiluoju as visa plauka, nes is vakaro aliejuku pritepu g.gif Gal reiks pamegint tik šaknis pamuiluot. O dar tiesa, man jis silpnai putoja, ar čia taip turi būt? Gal aš per daug šampūno privarau ant galvos, užtat man ir šiaušia plauką unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurora11: 09 balandžio 2010 - 22:11
Kadangi jau daug metu naudoju tik prof. sampunus, tik kartais ivairumo delei pabandau maximinius. Tai surasysius savo sarasiuka, kurie patiko, o kurie ne.
1. JOICO drekinantis. Mano megstamiausias, nes po ilgesnio naudojimo, susitvarke galvos oda (ne taip greitai riebalinasi), plaukai blizga, galai nesipucia (nes jei tik ilgiau plauku nedazydavau, labai pradedavo siaustis plaukas). 10 balu.
2. Loreal ABSOLUTE REPAIR. Trukumas, kad greiciau susiriebina plaukuciai. Bet svelnus, blizgus. Naudoju rinkinuka.
user posted image
3. LOCCITIANE, penkiu zoleliu sampunas. Naudoju, kai noriu, kad plaukai butu veslus, pasipute, kai dziovinu naturaliai. Patinka, nes neriebina plauku, graziai blizga. Trukumu neradau (mano purinantis plaukus)
4. KERASTASE turejau labai senai, bet labai ir patiko. Tik pamenu, kad buvo skirtas vyrams.
5. NOAH, naturalus, su eteriniais aliejais. Padejo, kai labai slinko plaukai. Is naturaliu sampunu - vienas geresniu.
6. TIGI sampunai patinka, taciau su laiku perkrauna ir apsunkina plaukus. Man jie per stiprus.
7. HEMPZ, purinantis plaukus. Labai fainas, isties plaukuciu apimtis labai padidedavo, ju tiek daug palikdavo.
8. Milk shake. Nepatiko, nes jokio poveikio nebuvo. Taciau ju purskiamas kondicionierius thumbup.gif Neapsunkina plauku, skaniai kvepia...
9. Alfa parf. Esu gerbeja daug metu. Ju aliejukas isgyde mano nuolat besisakojancius plaukus. Nors senai ji benaudojau, bet kai pirkdavau - visuomet patikdavo.
10. Umberto Gianini. Svarbu pasirinkti pagal plauko tipa. Buvo ir tikusiu ir netikusiu.
11. Schwarzkopf. Kiek naudojau - nei vienas nepatiko. Man vien ju kvapas atstumiantis.
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2010 04 10, 19:45)
1. JOICO drekinantis. Mano megstamiausias, nes po ilgesnio naudojimo, susitvarke galvos oda (ne taip greitai riebalinasi), plaukai blizga, galai nesipucia (nes jei tik ilgiau plauku nedazydavau, labai pradedavo siaustis plaukas). 10 balu.


Pritariu visom keturiom drinks_cheers.gif Nors panaudojau vos porą kartų, man labai patiko. Turiu tokią pat problemą su šiaušimusi: nustojau dažyti ir maniau, leisiu plaukui pailsėt, tai jie iš karto pradėjo veltis ir šiauštis, o mano plaukai ilgi, iki pusės nugaros. Tikiuosi, ilgiau panaudojus turėsiu glotnius ir sveikus plaukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 04 11, 10:57)
Pritariu visom keturiom  drinks_cheers.gif Nors panaudojau vos porą kartų, man labai patiko. Turiu tokią pat problemą su šiaušimusi: nustojau dažyti ir maniau, leisiu plaukui pailsėt, tai jie iš karto pradėjo veltis ir šiauštis, o mano plaukai ilgi, iki pusės nugaros. Tikiuosi, ilgiau panaudojus turėsiu glotnius ir sveikus plaukus  rolleyes.gif

Kuris sampunas http://www.theshampo...CFQs9ZgodN29ktw ?smile.gif
Atsakyti