Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Sampunas dazytiems plaukams tikrai nesausina plaukus, atvirksciai padrekina, suteikia blizgesio. tikrai tinka sausems plaukams.

o as vakar izbandziau Matrix Sleek look sampuna - tai oj kaokie faini plaukuciai wub.gif minksti, svelnus, lengvai issisukuoja. patiko labai. wub.gif
Atsakyti
Ar yra bandžiusių/naudojančių Franco Battaglia Profesional šampūnus?
Dairausi, Eurovaistinėje akcija smile.gif
Akcija štai tokiam, švelniam kasdieniniam šampūnui smile.gif
user posted image
Atsakyti
Naudoju Loreal Elvital šampūną rožiniame buteliuke, tai man labai tinka, nes mažai šampūno reikia, kad įtrinkt plaukus ir plaukučiai tokie žvilgantys ir pasipūtę būna nail.gif
Atsakyti
As tai siandien nusipirkau Trevor Sorbie sampuna ir balzama drekinancius,kai pabandysiu papasakosiu pirmus ispudzius smile.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Hempz drekinamasis sampunas super wub.gif
Atsakyti
galiu pasakyti tik tiek kad sampuno KVAPAS tai ziauru,jau taiip skaniai kvepia wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir siaip plaukai grazesni atrodo reikia daugiau kartu issiplauti su juo,tada bus zymesni rezultatai ax.gif
Atsakyti
Man kol kas metų atradimas - Joico Moisture Recovery thumbup.gif Iškart padrėkino ir plaukučiai ne taip veliasi clap.gif

Dar turiu Hempz drėkinamąjį, bet po poros plovimų stebuklo nematau unsure.gif Gal reikia tiesiog ilgiau panaudoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aliisa @ 2010 04 03, 12:29)
Hempz drekinamasis sampunas super  wub.gif

is bandytu megstamiausias rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 01, 12:42)
Ar yra bandžiusių/naudojančių Franco Battaglia Profesional šampūnus?
Dairausi, Eurovaistinėje akcija smile.gif
Akcija štai tokiam, švelniam kasdieniniam šampūnui smile.gif
user posted image

esu bandžiusi su sviestmedžiu -skaniai kvepia biggrin.gif o daugiau tai nžn, nepastebėjau ypatingo nieko ax.gif

o jei kam įdimu, tai PC Mada antram aukšte Juara kiekvieną ketvirtadienį nemokamai veido ir plaukų tyrimus kažkokiu ten aparatu daro 15.30-18.30 val
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Favorites: 05 balandžio 2010 - 21:16
QUOTE(aliisa @ 2010 04 03, 12:29)
Hempz drekinamasis sampunas super  wub.gif



QUOTE(miss.elle @ 2010 04 05, 20:06)
is bandytu megstamiausias  rolleyes.gif


Mergaitės, o jums plaukai po jo nesivelia? Turiu visą bonką, bet po jo su plaukais negaliu susitvarkyt doh.gif Šiaušiasi, pučiasi... Gal ką ne taip darau unsure.gif Ar iškart poveikį pajutot, ar po kurio laiko tik?
Nu negi tiek suplojus teks mest lauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 04 06, 10:21)
Mergaitės, o jums plaukai po jo nesivelia? Turiu visą bonką, bet po jo su plaukais negaliu susitvarkyt  doh.gif Šiaušiasi, pučiasi... Gal ką ne taip darau  unsure.gif Ar iškart poveikį pajutot, ar po kurio laiko tik?
Nu negi tiek suplojus teks mest lauk  doh.gif


Man nesivelia (naudoju kauke po sampuno visada),bet kad kazkoks super efektas butu..Na,pirma karta,pamenu,isplovus,patiko,bet paskui kazkaip,lyg perdaug apkrauna plaukus,sunku paaiskinti,reiketu daugiau panaudoti,kad isitikinciau,ka jis daro mano plaukams,bet dabar turiu geresniu,nei sis,tas lauks jis geresniu laiku biggrin.gif
Isigijau Ciel d'azur eko sampuna normaliems plaukams http://www.nimfali.l.......=69&lang=lt . Kolkas ploviau tik 1k.,tai patiko,labai svelnus,bet gerai isplauna,nera kaip nuo kitu eko sampunu (pvz urtekram) ,kad plaukai beplaunant tokie sausi jauciasi,kaip siaudiniai ax.gif ziuresiu,kaip bus ilgiau panaudojus.
Atsakyti
Man patys geriausi BIODERMOS sampunai ax.gif
Atsakyti