Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Gabrr @ 2010 03 23, 23:47)
sveikos, as dbr ne i tema, bet niekur nerandu temos apie plauku serumus:)

user posted image

gal zinot kur toki galima nusipirkt ?smile.gif eurokoj, kosmadoj, ir seip maximoj, norfoj nebuvo  unsure.gif

atsiprasau, kad ne i tema;]


tai ar kas nors zinot? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AndraR @ 2010 03 23, 15:11)
Sveikutės,
pagaminti iš naturalių komponentų (šampūnas 98 proc naturalus komponentai, o koncionieriaus 96 pr.). niu plaukai tikrai švelnūs. dar neprasta kaukė su berods kviečiais vos už kelis lt. jei kam bus įdomu, galėsiu ir pavadinimus surast tikslesnius. o

Mane irgi domina bigsmile.gif
Atsakyti
98 proc. naturaliu ingredientu tai cia turbut bus Live Clean sampunas. Super jis man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2009 11 24, 23:06)
Gal kokių atsiliepimų apie šį šampūną? smile.gif
user posted image

Sitas tikrai labai geras, pati naudoju thumbup.gif
Atsakyti
nelabai senai atradau NATURA SIBERICA rusiskus sampunus ir balzamus. pagrinda sudaro augaliniai organiniai elementai.kolkas visai patinka.kaina apie 20 lt
Atsakyti
Sveikos mamytes biggrin.gif
Mano plaukai yra žiauriai issauseje, galiukai suskilinėja doh.gif po poros dienu eisiu y kirpykla galiukus kirpti ir padažyt, Tuo paciu noriu nusipirk nenuplaunamo balzami ir šampuno be alkoholio kad nesausintu, turu ,,garnier shine'' kauke plaukams labai susvelnina plaukus nekeisciau kaukes y nieka ir kaina prieinama smile.gif Gal esat bande ,,jonsons baby'' sampuna ? rolleyes.gif arba seip gal zinot koki gera plauku maitinimo buda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzeeee @ 2010 03 30, 09:21)
Sveikos mamytes  biggrin.gif 
Mano plaukai yra žiauriai issauseje, galiukai suskilinėja  doh.gif  po poros dienu eisiu y kirpykla galiukus kirpti ir padažyt, Tuo paciu noriu nusipirk nenuplaunamo balzami ir šampuno be alkoholio kad nesausintu, turu ,,garnier shine'' kauke plaukams labai susvelnina plaukus nekeisciau kaukes y nieka ir kaina prieinama smile.gif Gal esat bande ,,jonsons baby'' sampuna ? rolleyes.gif  arba seip gal zinot koki gera plauku maitinimo buda?  g.gif


sampunu plauku nepamaitinsi, sampunas skirtas isplauti plaukucius nuo dulkiu riebalu ir t.t. kazkokios kitos didesnes funkcijos jis neatlieka nors ir rasoma kad maitinantis, stiprinantis ir t.t. Pmaitinti plaukucius geriausia naudoti kaukes ir aliejus plaukams mirksiukas.gif dar balzamai, bet kai mano plaukai tokie nuvarginti buvo as net vietoj balzamo kiekvieno plovimo metu naudodavau kauke
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 03 30, 10:14)
sampunu plauku nepamaitinsi, sampunas skirtas isplauti plaukucius nuo dulkiu riebalu ir t.t. kazkokios kitos didesnes funkcijos jis neatlieka nors ir rasoma kad maitinantis, stiprinantis ir t.t. Pmaitinti plaukucius  geriausia naudoti kaukes ir aliejus plaukams  mirksiukas.gif  dar balzamai, bet kai mano plaukai tokie nuvarginti buvo as net vietoj balzamo kiekvieno plovimo metu naudodavau kauke


žinoma nepamaitinsi su sampunu bet buna sampunu kurie sausina labai ir joks balzamas tiek dregmes neduoda kiek sampunas pauka issausina verysad.gif o an etikeciu priraso kad stebuklngas tas sampunas ir t.t. todel noriu šampuno kuris neisausintu plauko rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mosquit @ 2010 03 30, 02:00)
nelabai senai atradau NATURA SIBERICA rusiskus sampunus ir balzamus. pagrinda sudaro augaliniai organiniai elementai.kolkas visai patinka.kaina apie 20 lt

Pritariu, aš irgi džiaugiuosi NATURA SIBERICA thumbup.gif
Atsakyti
mano pats pats šampūnas tj milkshake, mano plaukai sausi tj naudoju, tuos kur drėkina. Dar TIGI neblogi.
Keune ir Kadus nelabai, jaučiu daug chemijos, nes galva niešti nuo jų
Atsakyti
as naudoju Pantene ir esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 03 30, 11:36)
Pritariu, aš irgi džiaugiuosi NATURA SIBERICA  thumbup.gif


Noreciau ir as ta sampuna nusipirkt pabandyt smile.gif
tik nesinori 20lt y bala ismest blush2.gif jum jis plaukuciu neisausina? nesa mano labai sausi plaukai 4u.gif ax.gif
Atsakyti