Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

as tikrai esu macius linkusiems riebaluotis plaukams kuriu galiukai sausi. Deja nepamenu nei kur maciau nei kokios firmos sampunas verysad.gif bet paieskojus tikrai surastumet
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 03 25, 10:49)
as tikrai esu macius linkusiems riebaluotis plaukams kuriu galiukai sausi. Deja nepamenu nei kur maciau nei kokios firmos sampunas  verysad.gif  bet paieskojus tikrai surastumet


Pilna būna tokių šampūnų, bet nieko jie nepadeda manau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 25, 13:46)
Pilna būna tokių šampūnų, bet nieko jie nepadeda manau biggrin.gif


galiukam tai sampunas tikrai nepades, reokia aliejukus serumus naudoti. o kad maziau riebaluotus plaukai tai tikrai yra geru sampunu, aisku ne uz 10 lt
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 03 25, 12:00)
galiukam tai sampunas tikrai nepades, reokia aliejukus serumus naudoti. o kad maziau riebaluotus plaukai tai tikrai yra geru sampunu, aisku ne uz 10 lt

prašom pavydžių, gal kas iš Joico, Kerastase.... g.gif Bandžiau iš Tigi, netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 03 25, 14:24)
prašom pavydžių, gal kas iš Joico, Kerastase....  g.gif Bandžiau iš Tigi, netiko  schmoll.gif


tame ir esme kad reik atsirinkti savo sampuna, kuris vienai geriausias kitai visai netiks. Man asmeniskai geriausias sampunas Caroline (jei teisingai parasiau, toks tamsiai violetinis buteliukas) droge ir kosmadoj kazkur 35-38 lt, nes nesra brangus ir mano plaukams labai tinka. O is brangesniu tai turiu su siera kazkoks, bet pavadinimo nepasakysiu nes isidejau jo is mamos (ji kirpykloj pirko). Pats sampunas toks ryskiai geltonas ir konsistencija labiau kaukes nei sampuno, pakuote 80 lt, jis specialiai skirtas kad sumazinti plauku riebalavimasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 25 kovo 2010 - 13:52
QUOTE(Liumix @ 2009 11 24, 17:28)
o man labai patinka Faith in nature sampunas ir kondiske, kolkas dabar isbandziau tik su alijosium, tai plaukai svelnus ir blizga  thumbup.gif  wub.gif

user posted imageuser posted image

As irgi naudoju sita sampuna, super thumbup.gif
Atsakyti
o nežinot gal kur Vilniuje parduoda Faith in Nature? ar tik internetu pirkti galima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 03 25, 18:53)
o nežinot gal kur Vilniuje parduoda Faith in Nature? ar tik internetu pirkti galima? ax.gif


jei neklystu tai pasilaiciu maximoj (prie 7 toleibuso ziedo) yra skyrelis, bet ten vis tik pora rusiu ju buna, su ramunelem buvo ir nuo pleiskanu. bet va nepaklausiau ar galima uzsakyt kad atvestu kitokiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 03 25, 19:43)
jei neklystu tai pasilaiciu maximoj (prie 7 toleibuso ziedo) yra skyrelis, bet ten vis tik pora rusiu ju buna, su ramunelem buvo ir nuo pleiskanu. bet va nepaklausiau ar galima uzsakyt kad atvestu kitokiu  g.gif


Ačiū, reiks nulėkt kurią dieną! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 03 25, 16:53)
o nežinot gal kur Vilniuje parduoda Faith in Nature? ar tik internetu pirkti galima? ax.gif

norėčiau internetinio psl, kur būtų galima užsisakyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 03 25, 21:33)
norėčiau internetinio psl, kur būtų galima užsisakyti  rolleyes.gif

http://www.ekolinija...ndicionieriai/3
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 03 25, 13:00)
galiukam tai sampunas tikrai nepades, reokia aliejukus serumus naudoti. o kad maziau riebaluotus plaukai tai tikrai yra geru sampunu, aisku ne uz 10 lt


Aš anksčiau ieškodavau riebiems plaukams, dabar nebesuku galvos, imu sausiems, kad labiau drėkintų, galvą kas dieną išsiplaunu ir visa bėda biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Nikė* @ 2010 03 25, 17:53)
o nežinot gal kur Vilniuje parduoda Faith in Nature? ar tik internetu pirkti galima? ax.gif


http://www.ekolinija...aith-in-nature/
Aš tai čia pirkau, man pasirinkimas atrodė neblogas smile.gif tiesa, už atsiuntimą į Vilnių teko susimokėti smile.gif
Atsakyti