Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

sveikos, as dbr ne i tema, bet niekur nerandu temos apie plauku serumus:)

user posted image

gal zinot kur toki galima nusipirkt ?smile.gif eurokoj, kosmadoj, ir seip maximoj, norfoj nebuvo unsure.gif

atsiprasau, kad ne i tema;]
Atsakyti
QUOTE(AndraR @ 2010 03 23, 14:11)
Sveikutės,

O aš kaip ne keista nemažai priemonių randu eurokos parduotuvėje. turiu pamėgta plaukų šampuną ir kondicionierių, aliejuką galiukams blush2.gif . pavadinimo tikslaus daba nepamenu. pagaminti iš naturalių komponentų (šampūnas 98 proc naturalus komponentai, o koncionieriaus 96 pr.). niu plaukai tikrai švelnūs. dar neprasta kaukė su berods kviečiais vos už kelis lt. jei kam bus įdomu, galėsiu ir pavadinimus surast tikslesnius. o iš brangesnių tai pirmenybę teikiu sebastian ir milk shake produkcijai  bigsmile.gif .

domina, aciu smile.gif
Atsakyti
4u.gif Omnia Botanica -pats pačiausias thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 24, 00:51)
domina, aciu  smile.gif


drinks_cheers.gif mane irgi domina
Atsakyti
Man labai patiko Tresemme sampunas ir kondicionierius, bet kad db niekur nerandu pirkti ju g.gif Gal kur uzmatet?
Atsakyti
Nu, nors karta ir as galiu pasigirti apie gera sampuna. Jau kiek isbandziusi esu, tai po antro plovimo beveik daugeli vyrui tenka perleisti arba kazkam padovanoti doh.gif Bet va, savaitgali nusipirkau sampuna dazytiem plaukam CHISANA. Kazkaip pardaveja parode, sako akcija, sampunas gan pigus, nu bet efektas thumbup.gif Plaukai minkstuciai kaip silkas, labai dziaugiuosi ir siulau pabandyi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2010 03 24, 13:46)
Nu, nors karta ir as galiu pasigirti apie gera sampuna. Jau kiek isbandziusi esu, tai po antro plovimo beveik daugeli vyrui tenka perleisti arba kazkam padovanoti doh.gif Bet va, savaitgali nusipirkau sampuna dazytiem plaukam CHISANA. Kazkaip pardaveja parode, sako akcija, sampunas gan pigus, nu bet efektas  thumbup.gif Plaukai minkstuciai kaip silkas, labai dziaugiuosi ir siulau pabandyi mirksiukas.gif


kokioj parduotuvej?
Atsakyti
Siaip tai pirkau Kaune, parduotuves pavadinimo ten kaip ir nera, bet ten prekes kirpykloms, savanoriu prospekte, kur anksciau buvusi kirpykla HOLIVUDAS smile.gif
Siaip analogiska parduotuve maciau kaune hypermaximoje, tik nezinau ar bus ten to sampuno. Jeigu neklystu sampunas yra CENKO firmos... ax.gif
Atsakyti
Kol kas kiek esu bandžiusi geriausias šampūnas Natur Vital thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AndraR @ 2010 03 23, 15:11)
Sveikutės,

O aš kaip ne keista nemažai priemonių randu eurokos parduotuvėje. turiu pamėgta plaukų šampuną ir kondicionierių, aliejuką galiukams blush2.gif . pavadinimo tikslaus daba nepamenu. pagaminti iš naturalių komponentų (šampūnas 98 proc naturalus komponentai, o koncionieriaus 96 pr.). niu plaukai tikrai švelnūs. dar neprasta kaukė su berods kviečiais vos už kelis lt. jei kam bus įdomu, galėsiu ir pavadinimus surast tikslesnius. o iš brangesnių tai pirmenybę teikiu sebastian ir milk shake produkcijai  bigsmile.gif .


asirgi labai milk shake'u zavejausi, su naudojau 2l. sampuno ir pleiskanu atsirado ir ne bet kokiu, o tokiu ale gabalais doh.gif
dabar turiu beda kaip galvos oda isgydyt verysad.gif
Atsakyti
ką rekomenduotumėt iš Joico linijos, jeigu mano plaukų galiukai sausi, o šaknys linkusios greitai riebaluotis doh.gif
Atsakyti
patarkit prasau...issiplovus galva visa galvos oda buna labai sausa,pilna pleiskanu...bet sekancia diena plaukai jau buna rebaluoti ir pleiskanos dingsta...galai plauku sausi..koki sampuna naudoti nuo rebalavimosi ar nuo pleiskanu?
Atsakyti