Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Nea @ 2010 03 21, 11:39)
Sveikutes:)
turiu klausima, kur Kaune galima nusipirkti isgirtaji Down Under Natural's NUDE sampuna? Droge jau jo nebuna, pardaveja sake neperbprekiauja jie..sad.gif

Šį šampūną ir kondicionierių rasite Eurokos parduotuvėse 4u.gif Tik šampūno reiks gerai paieškoti, nes dažniausiai Eurokos'e matau tik kondicionierių... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 19, 10:43)
Kas čia dabar?

Dar neisbandziau..reikia pirma senaji sampuna uzbaigti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 03 21, 14:50)
Šį šampūną ir kondicionierių rasite Eurokos parduotuvėse 4u.gif Tik šampūno reiks gerai paieškoti, nes dažniausiai Eurokos'e matau tik kondicionierių... verysad.gif


Labai DEKUI! 4u.gif bandysiu ieskot:)
Atsakyti
Pradejau naudoti Rene Furterer Tonucia sampuna. esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
man geriausi loreal sampunai, bei serumai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(j.vika @ 2010 03 19, 06:32)
user posted image
Šampūnas AYUCARE NEEM, 150ml
Sudėtyje - indinių nimbamedžių (Azadirachta indica) lapų ekstraktas, grynas bergamočių (Citrus bergamia) eterinis aliejus ir pražangialapių mirtenių (Melaleuca alternifolia) aliejus. Jie sudaro veiksmingai valantį ir maitinantį derinį, kuris padeda atsigauti pažeistiems plaukams, drėkina ir švarina išsausėjusią galvos odą.
Naudojimas: sušlapinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą, palikite 2-3 minutes. Gerai išplaukite. Prireikus galima pakartoti. Jei šampūno patektų į akis, gausiai praplaukite švariu vandeniu.

Be sintetinių dažiklių, be gyvulinės kilmės ingredientų. Nebandyta su gyvūnais.



VEIKLIEJI INGREDIENTAI:

indinių nimbamedžių (Azadirachta indica) lapų ekstraktas;

grynas bergamočių (Citrus bergamia) eterinis aliejus;

pražangialapių mirtenių (Melaleuca alternifolia) aliejus;

rutulinių eukaliptų (Eucalyptus globulus) aliejus.

thumbup.gif siuo metu man jis pats paciausias drinks_cheers.gif Tik gal kvapas kzkiek erzina,bet niekis palyginus su rezultatu wub.gif
Atsakyti
As tai siuo metu naudoju sampuna ,,krasnaja linija'' su dilgeliu ekstraktu. Man patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as naudoju Forever Living sampuna su kondicionierium smile.gif Pabandziau pas giminaite ir egalejau dar pusmeti pamirsti, kaip atrode mano plaukai biggrin.gif biggrin.gif Truputi paieskojau ir isigijau, rekomandavau ir draugems. Kol kas visos patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
Mano pats geriausias sampunas ir kondicionierius JOHN FRIEDA COLLECTION, brilliant brunette hazelnut to chestnut. Plaukai kaip silkas, ir blizga. Kiek tik sampunu bandzius buvau sis pats geriausias. Vyras savo buvo pabaiges sampuna paeme mano pabandyti, ir jam jau dabar reik biggrin.gif labai patiko.
Atsakyti
Man labai patinka Eucerin šampūnas thumbup.gif Plaukai būna švelnūs ir paslankūs ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

O aš kaip ne keista nemažai priemonių randu eurokos parduotuvėje. turiu pamėgta plaukų šampuną ir kondicionierių, aliejuką galiukams blush2.gif . pavadinimo tikslaus daba nepamenu. pagaminti iš naturalių komponentų (šampūnas 98 proc naturalus komponentai, o koncionieriaus 96 pr.). niu plaukai tikrai švelnūs. dar neprasta kaukė su berods kviečiais vos už kelis lt. jei kam bus įdomu, galėsiu ir pavadinimus surast tikslesnius. o iš brangesnių tai pirmenybę teikiu sebastian ir milk shake produkcijai bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(dkontvainiene @ 2010 03 22, 12:16)
man geriausi loreal sampunai, bei serumai  thumbup.gif  thumbup.gif



Turiu siuo metu L'oreal professional instant clear sampuna. Patinka, bet daugiau nebepirksiu L'oreal sampunu is principo, nes jie daro bandymus su gyvunais schmoll.gif
Atsakyti