Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 14, 23:02)
irnesakyk.gif  abejoju, kad padeda, galiukams yra aliejukai ir panašiai manau..
Nors šiaip man gliss kur šampūnai patinka, ypač tokie kažkokios rožinės spalvos serijos, tingiu foto ieškoti smile.gif

As siandien nusipirkau geltonos spalvos.. tongue.gif
Atsakyti
as naudoju is avon sampunus, kartais pakeiciu gliss kur roziniu, jis suteikia plaukams blizgesio
Atsakyti
Ne vienas avon, oriflame ar dar koks sampunas nebuvo tas kuri visa sunaudojau ir vel nusipirkau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(enkuL @ 2010 03 14, 23:10)
As siandien nusipirkau geltonos spalvos.. tongue.gif


Ir kaip jis? wink.gif
Atsakyti
user posted image
Šampūnas AYUCARE NEEM, 150ml
Sudėtyje - indinių nimbamedžių (Azadirachta indica) lapų ekstraktas, grynas bergamočių (Citrus bergamia) eterinis aliejus ir pražangialapių mirtenių (Melaleuca alternifolia) aliejus. Jie sudaro veiksmingai valantį ir maitinantį derinį, kuris padeda atsigauti pažeistiems plaukams, drėkina ir švarina išsausėjusią galvos odą.


Naudojimas: sušlapinkite plaukus. Šampūną įtrinkite į plaukus ir galvos odą, palikite 2-3 minutes. Gerai išplaukite. Prireikus galima pakartoti. Jei šampūno patektų į akis, gausiai praplaukite švariu vandeniu.

Be sintetinių dažiklių, be gyvulinės kilmės ingredientų. Nebandyta su gyvūnais.



VEIKLIEJI INGREDIENTAI:

indinių nimbamedžių (Azadirachta indica) lapų ekstraktas;

grynas bergamočių (Citrus bergamia) eterinis aliejus;

pražangialapių mirtenių (Melaleuca alternifolia) aliejus;

rutulinių eukaliptų (Eucalyptus globulus) aliejus.
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 03 11, 18:27)
As taip tingejau siustis is interneto sampuna nes dar laukti reikes blush2.gif Tai nuejau ir nusipirkau live clean g.gif na konsltante sake typo geras g.gif Pasiimiau drekinanti, nes pas mane sausi plaukuciai tai reikes ismeginti bigsmile.gif
Gal kuri esta bandziusios? 4u.gif Kokie atsiliepimai? ax.gif


As irgi dabar naudoju toki, tik rozini buteliuka Colour Protect wub.gif niu nezinau kaip tas efektas g.gif na plaukuciai blizga tai taip thumbup.gif bet vat vis noriu atrasti toki sampuna kad ISPLAUTU plaukus, nes naudoju ir eliksira plaukams pakelti ir laka...tai va noriu kad sampunas isplautu ta visa bruda doh.gif
Atsakyti
Merginos, ką manot apie Alter-Ego šampūnus? Ar geri jie? Gal kuri naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2010 03 20, 02:15)
Merginos, ką manot apie Alter-Ego šampūnus? Ar geri jie? Gal kuri naudojat?


Esu naudojusi tik alter-ego tą blondinėms pilkinantį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 20, 12:05)
Esu naudojusi tik alter-ego tą blondinėms pilkinantį smile.gif

Ačiū už atsakymą, bet aš brunetė, tai neaktualus man pilkintojas ax.gif
Atsakyti
Sveikutes:)
turiu klausima, kur Kaune galima nusipirkti isgirtaji Down Under Natural's NUDE sampuna? Droge jau jo nebuna, pardaveja sake neperbprekiauja jie..sad.gif
Atsakyti
Nusipirkau avon naujos linijos sampunus Age Retreat tamsiai violetiniai buteliukai..tai esu labai patenkinta bigsmile.gif plaukai minksti,slystantys,zodziu nesitikejau is avono ax.gif
Atsakyti
is AVON tik seruma galiukams pateisinu, o visa kita man netiko schmoll.gif
Atsakyti