Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Patinka Druide sampunas Vitality:
+ gerai isplauna plaukus,net tada,kai jie TIKRAI buna gerokai susiriebalave. (plaunu 2k)
+ plaukai lieka svelnus,slidus,bet neprisiploje. (nors neaisku 100%,gal cia ir kaukes ir visu kitu purskikliu efektas biggrin.gif )
+ ar taip atrodo,ar isties islaiko plauku saknis nesusiriebalavusias ilgiau,nei kiti sampunai (pvz. kaaral soft. na,bet cia tik 1 kaaral minusas. visi kiti pliusai biggrin.gif )

- neskalsus, arba as nemoku jo dozuoti,bet man sunkiai putoja,ypac plaunant pirma karta.
Atsakyti
neisgalejau perskaityti visu temu, nes turbut retas kuris susiduria su cia beda. Gal galite kas nors patarti sampuna ar priemone labai labai vesliems plaukams, kad jei neatrodytu tokie tankus. As zinoma suprantu kad geriau daugiau negu nieko ir nevarau dievo i medi, bet tiesiog jei neissitiesinu plauku palaidais vaikscioti negaliu, nes ju tikrai tikrai labai daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Myrka @ 2010 03 13, 02:22)
neisgalejau perskaityti visu temu, nes turbut retas kuris susiduria su cia beda. Gal galite kas nors patarti sampuna ar priemone labai labai vesliems plaukams, kad jei neatrodytu tokie tankus. As zinoma suprantu kad geriau daugiau negu nieko ir nevarau dievo i medi, bet tiesiog jei neissitiesinu plauku palaidais vaikscioti negaliu, nes ju tikrai tikrai labai daug  unsure.gif

Manau,kad tokiu atveju geriausia atsirinkti tinkamas priemones po sampuno, t.y. kauke, purskikli,aliejuka.
nes sampunas jei sunkins plauka labai,tai jis ir prie saknu bus sukrites,kas tikrai neteiks grozio,o ir siaip sampuno f-ja - isplauti plaukus,isvalyti galvos oda, po to tepkit kad ir labiausiai maitinancia kauke(tik ne prie saknu) ir turetumet gauti gera rezultata. Aisku,po to dar ,kaip minejau, koks purskiklis,losjonas ar pan. Tik ,zinoma,reikia viska atsirinkti,o tai dazniausiai tik bandymu keliu pavyksta,nes kas vienai idealu,kitai tik pusetina gali buti g.gif
Atsakyti
Man wash and go geriausias :}
Atsakyti
Naudoju Loreal tiek sampuna,tiek balsama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 03 13, 01:31)
- neskalsus, arba as nemoku jo dozuoti,bet man sunkiai putoja,ypac plaunant pirma karta.

Kiek žinau, dauguma natūralių šampūnų nelabai putoja...
Atsakyti
QUOTE(Myrka @ 2010 03 13, 02:22)
neisgalejau perskaityti visu temu, nes turbut retas kuris susiduria su cia beda. Gal galite kas nors patarti sampuna ar priemone labai labai vesliems plaukams, kad jei neatrodytu tokie tankus. As zinoma suprantu kad geriau daugiau negu nieko ir nevarau dievo i medi, bet tiesiog jei neissitiesinu plauku palaidais vaikscioti negaliu, nes ju tikrai tikrai labai daug  unsure.gif


Ale ot problema...per vešlūs plaukai doh.gif duokite man pusę savo plaukų bigsmile.gif
Kai plaukai per tankūs, tada reikia pasirinkti tokį kirpimą, kuriame būtų gausus iškarpymas (netinka tiesių linijų šukuosenos).
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 12, 22:21)

Taip 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2010 03 12, 22:14)
Man tai tokiu panasiu dalyku kaip pleiskanos atsirasdavo,jei gerai neisplaudavau sampuno,dabar labai kruopsciai isplaunu,ir nieko panasaus nebenutinka.

Visada ilgai skalauju galva, su bet kokius sampunu plaudama tongue.gif Na as visuomet maniau, kad pleiskanos atsiranda kuomet galvos odai kas nors nepatinka g.gif Nes ir kaip nuejau pas kirpeja sako smpuna pakeitei? nes galvos oda pleiskanoja g.gif O kuomet buna tikrai liga kaip sakote pleiskanu tuomet jos tikrai kitaip atrodo nei mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 03 13, 20:53)
Visada ilgai skalauju galva, su bet kokius sampunu plaudama tongue.gif Na as visuomet maniau, kad pleiskanos atsiranda kuomet galvos odai kas nors nepatinka g.gif Nes ir kaip nuejau pas kirpeja sako smpuna pakeitei? nes galvos oda pleiskanoja g.gif O kuomet buna tikrai liga kaip sakote pleiskanu tuomet jos tikrai kitaip atrodo nei mano  ax.gif

Tai tos pleiskanos,kurios neatrodo kaip tikrosios pleiskanos ir nera tikrosios,o kaip sakiau sudziuve sampuno ar balzamo,ar dar kokios priemones likuciai. Na bent man taip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, neskaiciau visos temos, nes labai dauuug 4u.gif Bet gal kas is jusu naudojat sampuna "Gliss kur"? Ten raso, kad plauku galiukams padeda..ar tikrai jis jau toks veiksmingas? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(enkuL @ 2010 03 14, 22:54)
Merginos, neskaiciau visos temos, nes labai dauuug 4u.gif Bet gal kas is jusu naudojat sampuna "Gliss kur"? Ten raso, kad plauku galiukams padeda..ar tikrai jis jau toks veiksmingas? mastau.gif


irnesakyk.gif abejoju, kad padeda, galiukams yra aliejukai ir panašiai manau..
Nors šiaip man gliss kur šampūnai patinka, ypač tokie kažkokios rožinės spalvos serijos, tingiu foto ieškoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 03 13, 14:29)
Kiek žinau, dauguma natūralių šampūnų nelabai putoja...


as turiu Urtekram naturalu, tai nei vienas mano turetas sampunas taip smarkiai neputojo, kaip jis rolleyes.gif
Atsakyti