Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

As taip tingejau siustis is interneto sampuna nes dar laukti reikes blush2.gif Tai nuejau ir nusipirkau live clean g.gif na konsltante sake typo geras g.gif Pasiimiau drekinanti, nes pas mane sausi plaukuciai tai reikes ismeginti bigsmile.gif
Gal kuri esta bandziusios? 4u.gif Kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 11 kovo 2010 - 18:27
QUOTE(@leja @ 2010 03 11, 19:18)
man irgi patiko tamsiai dazytiems plaukams  thumbup.gif 


Ar kažką teigiamo daro? na ta prasme žvilgesio duoda, spalvą saugo..? g.gif
Papildyta:
QUOTE(xernesta @ 2010 03 11, 19:27)
As taip tingejau siustis is interneto sampuna nes dar laukti reikes blush2.gif Tai nuejau ir nusipirkau live clean g.gif na konsltante sake typo geras g.gif Pasiimiau drekinanti, nes pas mane sausi plaukuciai tai reikes ismeginti bigsmile.gif
Gal kuri esta bandziusios? 4u.gif Kokie atsiliepimai? ax.gif


Kur pirktas, kokia kaina?
Čia gal iš ekologiškų kokių?
Papildyta:
QUOTE(Nerūna @ 2010 03 09, 21:00)
naudojau syos juoda dazytiems (gal ne visai teisingai uzrasiau, tingiu eit ziuret tiksliai) blogas sampunas, bent jau ploniem ironingiem plaukam, daugiau nebepirksiu  schmoll.gif


Bandžiau mėginuką su savo plonais plaukais, irgi nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 11, 21:09)
Ar kažką teigiamo daro? na ta prasme žvilgesio duoda, spalvą saugo..?  g.gif



ar spalva saugo nezinau, mano plaukai beveik juodi tai spalva ir taip visada ryski biggrin.gif bet siaip taip plaukuciai blizga, slidus glotnus, nu zodziu viskas su jais puiku buna. Tiesa as naudodavau sampuna su kauke. Dabar naudoju stiprinanti sampuna bet po jo vel grysiu prie Dove
Atsakyti
QUOTE(rusnele @ 2010 03 11, 19:30)
Man vienas labiausiai tinkanciu yra "Dove" sampunas ir kondicionierius.

Man Dove is tu pigesniu irgi geriausi,nu gal dar Pantene drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ka manote apie TBS sampunus, Ar jie tokie patys kaip maximiniai , tik kvapai geresni g.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 03 11, 20:27)
As taip tingejau siustis is interneto sampuna nes dar laukti reikes blush2.gif Tai nuejau ir nusipirkau live clean g.gif na konsltante sake typo geras g.gif Pasiimiau drekinanti, nes pas mane sausi plaukuciai tai reikes ismeginti bigsmile.gif
Gal kuri esta bandziusios? 4u.gif Kokie atsiliepimai? ax.gif

visai nieko tas live clean, dabar nusipirkau herbal, bandysiu kaip sis
Papildyta:
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 19:28)
Aš jau puse metų naudoju tik Ikove šampūną (250 ml - 35lt) ir balzamą (37 Lt) iš ekologiškų produktų parduotuvių, labai patenkinta, plaukai buvo po šviesinimo visiškai kaip šiaudai, per 3 mėn pilnai atsigavo

reikes nusipirkti
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 11, 21:09)
Kur pirktas, kokia kaina?
Čia gal iš ekologiškų kokių?

Pirkau Eurokose ax.gif ~12lt akcija hihihi.gif Na raso, kad ekologiskas 98% g.gif Nera toks, kaip is sertifikuotu ekologisku produktu, bet manau tikrai geresnis nei maximinis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2010 03 11, 22:19)
Man Dove is tu pigesniu irgi geriausi,nu gal dar Pantene  drinks_cheers.gif

Naudojau Dove nuo pleiskanu, tai ju atsirado dar daugiau blink.gif tai dar dabar stovi daugiau nei puse buteliuko doh.gif o pries tai buvau naudojusi dazytiems plaukams, nuo jo galva niezejo doh.gif Pastaruoju metu mano galvos oda pasidare labai jautri verysad.gif
O kondzcionieriu dazytiems plaukams na lyg ir puse bedos g.gif nes tepiau tik ant galu blush2.gif Bet as jo daugiau ir nepirkau ax.gif
o seip man labiausiai patiko tai Natural Nude kundicionierius palaikantis dregme blush2.gif Labai malonus kvalas 4u.gif ir plaukuciai tokie malonus buna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 12 kovo 2010 - 11:51
o kaip Lakme sampunai?ar naudojate kuri? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 03 12, 13:49)
Naudojau Dove nuo pleiskanu, tai ju atsirado dar daugiau blink.gif tai dar dabar stovi daugiau nei puse buteliuko doh.gif o pries tai buvau naudojusi dazytiems plaukams, nuo jo galva niezejo doh.gif Pastaruoju metu mano galvos oda pasidare labai jautri verysad.gif
O kondzcionieriu dazytiems plaukams na lyg ir puse bedos g.gif  nes tepiau tik ant galu  blush2.gif Bet as jo daugiau ir nepirkau ax.gif
o seip man labiausiai patiko tai Natural Nude kundicionierius palaikantis dregme  blush2.gif Labai malonus kvalas 4u.gif ir plaukuciai tokie malonus buna wub.gif

Man tai tokiu panasiu dalyku kaip pleiskanos atsirasdavo,jei gerai neisplaudavau sampuno,dabar labai kruopsciai isplaunu,ir nieko panasaus nebenutinka. Manau,kad pleiskanos yra rimtas,ilgalaikis dalykas,o jai po kokio sampuno tokiu dalyku atsiranda tik,tai cia man atrodo,jis gerai nebuvo isplautas,nes geriau i plaukus kibo,man lyg,kad kazkur dar ta skaiciau g.gif
Ir norejau paklausiti,gal kuri naudojat sausa sampuna? Arjie tikrai duoda gera efekta,riebuma nuima? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 12 kovo 2010 - 20:16
QUOTE(xernesta @ 2010 03 12, 12:49)
Pirkau Eurokose ax.gif ~12lt akcija hihihi.gif Na raso, kad ekologiskas 98% g.gif Nera toks, kaip is sertifikuotu ekologisku produktu, bet manau tikrai geresnis nei maximinis blush2.gif



http://www.brandpowe...ucts02_LClg.jpg
Čia tokie kažkokie? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 03 12, 22:14)
Man tai tokiu panasiu dalyku kaip pleiskanos atsirasdavo,jei gerai neisplaudavau sampuno,dabar labai kruopsciai isplaunu,ir nieko panasaus nebenutinka. Manau,kad pleiskanos yra rimtas,ilgalaikis dalykas,o jai po kokio sampuno tokiu dalyku atsiranda tik,tai cia man atrodo,jis gerai nebuvo isplautas,nes geriau i plaukus kibo,man lyg,kad kazkur dar ta skaiciau g.gif
Ir norejau paklausiti,gal kuri naudojat sausa sampuna? Arjie tikrai duoda gera efekta,riebuma nuima? g.gif


esu girdejus, kad Lee Stafford sausas šampūnas geras yra, tik gaila man pačiai neteko išbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(yoanna @ 2010 03 12, 22:23)
esu girdejus, kad Lee Stafford sausas šampūnas geras yra, tik gaila man pačiai neteko išbandyti g.gif

As zvalgiausi i Kloane kazkaip,nes ziauriai sampunai paprasti patiko,ir kaina palyginus nedidele ax.gif Bet tik man kazkaip neitiketinai skamba,kad jie gali taip veikti,tai dar kolkas prisibijau pirkti,reikes nete kur dar pasiieskot info cool.gif
Atsakyti