Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(diamondness @ 2010 02 13, 21:25)
Jis skirtas ploniems plaukams(nors mano ir nera labai ploni) mirksiukas.gif O nebuvo taip,kad balzamo po jo nenaudociau,bet siaip plaunant galva su juo tikrai jautesi kad plaukai labai slidus,slysta,jausmas toks kaip po Garnier puodynes,jei esat naudojusi aisku mirksiukas.gif

O koki balzama naudojat, ar tos pacios firmos?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2010 02 17, 16:43)
O koki balzama naudojat, ar tos pacios firmos?

Ne,man tos firmos per brangu pasirode moketi vos ne 40Lt uz 150ml doh.gif Turiu siuo metu Pantene purinamaji smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Jau kuri laika ieskau sampuno Natural Nude verysad.gif bet jo vis nerandu bash.gif Eurokose tik kondicionierius buvo g.gif nuspirkau labai patiko blush2.gif
Tai keipiuosi i Jus, kadangi Natural Nude pnv ne vienam Eurokose nera, tai pasakykite kur nusipirkti Seba-med sampuna 4u.gif
Nes man nuo tu visokiu swarskof, sauma, dove ir t.t tai baigiu uzsikasyti cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 09 kovo 2010 - 15:04
QUOTE(xernesta @ 2010 03 09, 16:02)
Tai keipiuosi i Jus, kadangi Natural Nude pnv ne vienam Eurokose nera, tai pasakykite kur nusipirkti Seba-med sampuna  4u.gif



Gal vaistinese reiketu ziureti g.gif
Atsakyti
Aš jau puse metų naudoju tik Ikove šampūną (250 ml - 35lt) ir balzamą (37 Lt) iš ekologiškų produktų parduotuvių, labai patenkinta, plaukai buvo po šviesinimo visiškai kaip šiaudai, per 3 mėn pilnai atsigavo
Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 19:28)
Aš jau puse metų naudoju tik Ikove šampūną (250 ml - 35lt) ir balzamą (37 Lt) iš ekologiškų produktų parduotuvių, labai patenkinta, plaukai buvo po šviesinimo visiškai kaip šiaudai, per 3 mėn pilnai atsigavo

Kokį naudojate?Atstatantį?
Atsakyti
taip pradžioj atstatantį, dabar pagal plaukų tipą, bet jaučiu reikia grįžti prie atstatančio po cheminio
Atsakyti
naudojau syos juoda dazytiems (gal ne visai teisingai uzrasiau, tingiu eit ziuret tiksliai) blogas sampunas, bent jau ploniem ironingiem plaukam, daugiau nebepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
As irgi naudoju syos volume sampuna ir balzama. pradzioj visai nieko buvo bet dabar jauciu kad riebina plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Ssmilte @ 2010 02 14, 14:03)
Patariu pabandyti šampūna iš AMWAY, Švelnusis šampūnas vadinasi, buvau nusipirkusi litra (beje ir balzamo), tai nu nerealiai plaukai atsigavo, nes buvau labai nusalinusi su dažymais, dabar pasibaigė man jis, tai kokiu šampūnu galvą beplaučiau, niekas netinka  doh.gif  kt savaitę vėl užsisakysiu litrą, nes tikrai jei toks efektas, šampūnas negali pabosti  smile.gif  vieną kart pabandžiau išplaut ir balzamo netept, tai irgi nenusivyliau, tik gal papurę buvo truputį daugiau, mano plaukai išsausėję tai reikia padrėkint su balzamais ir kaukėm  smile.gif  bet tikrai kiek kas iš pažystamų naudojo, niekas nenusivylė  thumbup.gif

O man ir labai patiko 4u.gif Prisidedu pr 4u.gif ie gher 4u.gif beju rato. Ir pati noreciau tapti platintoja, kad pigiau nusipirkciau blush2.gif
o SIAIP LABAI ESU PATENKINTA joiko SAMPUNAIS. dABAR DAR RUSISKA SU auksiniu usu nusipirkau, pabandysiu ilgiau panaudoti, paziuresiu, koks efektas ax.gif
Atsakyti
Man vienas labiausiai tinkanciu yra "Dove" sampunas ir kondicionierius.
Atsakyti
QUOTE(rusnele @ 2010 03 11, 19:30)
Man vienas labiausiai tinkanciu yra "Dove" sampunas ir kondicionierius.



man irgi patiko tamsiai dazytiems plaukams thumbup.gif bet jau atsibodo smile.gif
Atsakyti