Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 24, 16:36)
Gal kas naudojot ar naudojat sampuna is serijos John Frieda ?? Pazistama gyvenanti vokieciuose labai ji isgire...sako pagaliau supratau kad tokie plaukai kaip rodo reklamuose is tiesu gali buti  biggrin.gif
Kiek domejausi Lietuvoj lyg nera ar klystu??

as naudojau sampuna,kondicionieriu,kauke bigsmile.gif kokius metus,gal ilgiau,tai plaukai tikrai buvo kaip is reklamos biggrin.gif bet veliau nezinau kas pasidare,pradejo slinkt ir pan g.gif gal priprato plaukai biggrin.gif gal tiesiog organizme kazko pritruko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2009 11 27, 22:49)
Kokia kaina šių šampūnų ir kur Vilniuje galima nusipirkti?



Salone Expert 250ml-67Lt
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 24, 16:36)
Gal kas naudojot ar naudojat sampuna is serijos John Frieda ?? Pazistama gyvenanti vokieciuose labai ji isgire...sako pagaliau supratau kad tokie plaukai kaip rodo reklamuose is tiesu gali buti  biggrin.gif
Kiek domejausi Lietuvoj lyg nera ar klystu??



Man atrodo, kad jame ipatingai daug chemijos. Bandziau skirtingas linijas, tai nuo visu labai niezejo galva ir pleiskanos atsirasdavo. Plaukams kazkokio teigiamo poveikio irgi neatradau nei nuo sampunu, nei nuo balzamu, nei nuo kaukes. Daugiau nepirkciau.
Atsakyti
Nezinau,koks poveikis butu vien sampuno(t.y. be kaukes),bet kolkas vienareiksmiskai geriausias is geriausiu-Kaaral. thumbup.gif Plaukai svelnus,slidus,blizga.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 28, 18:56)
Nezinau,koks poveikis butu vien sampuno(t.y. be kaukes),bet kolkas vienareiksmiskai geriausias is geriausiu-Kaaral.  thumbup.gif Plaukai svelnus,slidus,blizga.

Ir už "Hempz" geresnis? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 28 lapkričio 2009 - 17:22
QUOTE(mylima žmona @ 2009 11 27, 22:11)
KAARAL. Puikus pasirinkimas nuo riebiems iki nusilpusiems plaukams ir kaina atitinka. smile.gif Manau kas „ragavo“ pritars man. Tik reikia savo plaukų būklei ir galvos odai išsirinkti.  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Neseniai naudoju, bet plaukai akivaizdžiai atsigavo nors ir taip blizgantys jie pas mane buvo smile.gif
Atsakyti
Kur ta Kaaral sampuna galima nusipirkti? Kokia kaina ir koks turis?

As tai galvoju is Tigi ka nors nusipirkt, bet man kazkaip nesinori ju naudoti, nes atrodo kad ten vien chemija.Galvoju kad sampuna reikia man pasirinkt toki kuriame maziau visokiu pribambasu, kvapu ir t.t, o vat kondisena rinktis jau toki, kuris ir kvapa ir ten tu visokiu silikonu turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurytea: 28 lapkričio 2009 - 19:43
QUOTE(Victorious @ 2009 11 28, 18:01)
Ir už "Hempz" geresnis? biggrin.gif


Aha,ir uz visus kitus megintus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 28, 16:56)
Nezinau,koks poveikis butu vien sampuno(t.y. be kaukes),bet kolkas vienareiksmiskai geriausias is geriausiu-Kaaral.  thumbup.gif Plaukai svelnus,slidus,blizga.

o kuris būtent? Aš irgi noriu įsigyt. smile.gif
Atsakyti
mane taip pat domina, kur galima rasti Kaaral ir kokios kainos
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 29, 17:41)
o kuris būtent? Aš irgi noriu įsigyt. smile.gif


SOFT (nepamenu pilno pavadinimo),skirtas kasdienei prieziurai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 29, 17:58)
SOFT (nepamenu pilno pavadinimo),skirtas kasdienei prieziurai 4u.gif

Softly-neutralaus PH sampunas mirksiukas.gif
Atsakyti