Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Asraja @ 2010 02 12, 09:41)
Man uzžakė kažkokį purinantį.. nes mano plaukai labai prigludę.. Gal per daug surizikavau užsisakydama litrą nebandyto šampūno biggrin.gif



tikrai tu cia drasiai doh.gif
Atsakyti

Niekada nepirkciau litrinio butelio,bet ne del to,kad bijociau kaip cia naujas tiks mano plaukams,o todel,kad atsibostu man kol visa sunaudociau,man patinka vis naujus bandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 12 vasario 2010 - 19:49
QUOTE(diamondness @ 2010 02 12, 20:48)
Niekada nepirkciau litrinio butelio,bet ne del to,kad bijociau kaip cia naujas tiks mano plaukams,o todel,kad atsibostu man kol visa sunaudociau,man patinka vis naujus bandyti smile.gif


Na jei kas diena galva plaunant, tai ir litrinis butelis gana greitai pasibaigs biggrin.gif
pries tai naudojau 500 ml buteli, tai biski pabodo jau, bet tuos 200 ml rigi uzknisa pirkti pastoviai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 12, 22:58)
Na jei kas diena galva plaunant, tai ir litrinis butelis gana greitai pasibaigs biggrin.gif
pries tai naudojau 500 ml buteli, tai biski pabodo jau, bet tuos 200 ml rigi uzknisa pirkti pastoviai  doh.gif  biggrin.gif

O man tai pats malonumas greitai uzbaigti ir nauja pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 12, 21:58)
Na jei kas diena galva plaunant, tai ir litrinis butelis gana greitai pasibaigs biggrin.gif
pries tai naudojau 500 ml buteli, tai biski pabodo jau, bet tuos 200 ml rigi uzknisa pirkti pastoviai  doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif As jeigu atrandu man tinkanti, tai perku kuo didesne talpa, kad nereiketu daznai pirkti smile.gif Siuo metu esu atradusi Joico Moisture Recovery thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 02 08, 21:17)
Isbandziau Klorane su migdolais,tai kaip patiko wub.gif Plauku vaizdas visiskai kitoks...tokie nemoku paaiskint-puresni,tiesiai ir tvirtai krenta,o jau svelnumas thumbup.gif  Abejojau dar ar pirkti,bet dabar visai nesigailiu,dar turiu su mangais,bet dar nebandziau smile.gif

Sakykit kokiems plaukams jis tinkamas ir ar reikia po jo dar balzamo ar ir be balzamo nesivelia plaukai?
Atsakyti
QUOTE(sunbles @ 2010 02 08, 17:44)
Gal kuri yra bandziusi John Frieda Brilliant Brunette sampuna? Idomu ar patamsina nors kiek plaukus ir ar tikrai plaukai taip spindi kaip jie raso   4u.gif


As turiu ji. jokio stebuklo nepastebejau (isnaudojau puse ir stovi jis pas mane ant vonio krasto nenaudojamas), sampunas kaip sampunas tik tiek kad toks sokoladinis riesutinis kvapas saldus, nepatinka man tokie kvapnus doh.gif. Ir nepatamsina visai ir tikrai nespindi kip raso...
Darbar uzsisakiau Urtekram, eisiu dziovint plaukus - ziuresim kaip atrodys plaukuciai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mziukas @ 2010 01 27, 12:22)
drinks_cheers.gif  buvau nusipirkus kosmadoj trevor sorbe sampuna ir kondicionieriu, tai plaukai kaip siaudai po isplovimo doh.gif


Sita irgi nurasiau kaip netinkama naudoti doh.gif

Visai patiko Rene Furterer (ar kaip ten jis ax.gif ), bet ne tiek kad uz 50 litu pirkciau dar viena buteliuka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 13 vasario 2010 - 09:54
QUOTE(svieske @ 2010 02 12, 23:54)
Sakykit kokiems plaukams jis tinkamas ir ar reikia po jo dar balzamo ar ir be balzamo nesivelia plaukai?

Jis skirtas ploniems plaukams(nors mano ir nera labai ploni) mirksiukas.gif O nebuvo taip,kad balzamo po jo nenaudociau,bet siaip plaunant galva su juo tikrai jautesi kad plaukai labai slidus,slysta,jausmas toks kaip po Garnier puodynes,jei esat naudojusi aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
Patariu pabandyti šampūna iš AMWAY, Švelnusis šampūnas vadinasi, buvau nusipirkusi litra (beje ir balzamo), tai nu nerealiai plaukai atsigavo, nes buvau labai nusalinusi su dažymais, dabar pasibaigė man jis, tai kokiu šampūnu galvą beplaučiau, niekas netinka doh.gif kt savaitę vėl užsisakysiu litrą, nes tikrai jei toks efektas, šampūnas negali pabosti smile.gif vieną kart pabandžiau išplaut ir balzamo netept, tai irgi nenusivyliau, tik gal papurę buvo truputį daugiau, mano plaukai išsausėję tai reikia padrėkint su balzamais ir kaukėm smile.gif bet tikrai kiek kas iš pažystamų naudojo, niekas nenusivylė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssmilte @ 2010 02 14, 15:03)
Patariu pabandyti šampūna iš AMWAY,


O aš bandžiau kartelį, nelikau sužavėta ypatingai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 14, 15:49)
O aš bandžiau kartelį, nelikau sužavėta ypatingai wink.gif


As irgi doh.gif , nesuprantu is kur ta amway traukia - kainos beprotiskos, o kokybe nieko gero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 02 14, 21:08)
As irgi  doh.gif , nesuprantu is kur ta amway traukia - kainos beprotiskos, o kokybe nieko gero doh.gif


Va va, na turiu vieną gerą daiktą atradysi amway, bet ne kosmetikos, tai ir nešnekėsiu, ne ta tema čia biggrin.gif
Atsakyti