Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

man is parduotuvinio Loreal'io tik raudonos serijos tiko, kur skirta dazytiems plaukams, plaukuciai tikrai minkstesni ir glotnesni buna thumbup.gif kartais pakaitalioju su profesionalios linijos sampunais smile.gif
Atsakyti
nu jei jau apie "parduotuvinius" sampunus prakalbom, tai kiek as esu isbandzius, Elvital visai netinka- iskart pleiskanos, sausi plaukai, bet esu atradusi Syoss linija pati geriausia dabar:
user posted image
Atsakyti
Panelės o gal kuri Londa šampūnus naudojate ar naudojote? Kokie atsiliepimai? smile.gif Užsisakiau pas kirpėją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdeta @ 2010 02 11, 11:02)
nu jei jau apie "parduotuvinius" sampunus prakalbom, tai kiek as esu isbandzius, Elvital visai netinka- iskart pleiskanos, sausi plaukai, bet esu atradusi Syoss linija pati geriausia dabar:
user posted image


o man šitie netiko, iš vis labai mažai kas tinka, vis galvą niežti po trinkimo,
pusiau su biesu raudonas Loreal ir Live clean unsure.gif
Atsakyti
naudojau soys is pradziu labai patiko, manaiu geras, o dabar nusipirkau antra buteliuka, efektas nebetoks, nusivyliau. sausina plaukus ir jie lyg pasivelia.. verysad.gif
pirma buteliuka naudojau apie 4men, antra apie 3savaites.
Atsakyti
netiko ir man sayos -iskarto apsunkdavo plaukas ir atrodydavo kaip pasiriebalaves
Atsakyti
man būtent nuo šito syoss atsirado baisiai daug pleiskanų.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 02 11, 17:06)
netiko ir man sayos -iskarto apsunkdavo plaukas ir atrodydavo kaip pasiriebalaves



man taspats drinks_cheers.gif
siandien nusipirkau Dermatological sampuna su varnalesu ekstraktu silpniems plaukams. Kad sustiprintu, nes auginu kasa lotuliukas.gif
gal kas bandet?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2010 02 11, 12:10)
Panelės o gal kuri Londa šampūnus naudojate ar naudojote? Kokie atsiliepimai? smile.gif Užsisakiau pas kirpėją ax.gif

As turejau ta su violetine spalva,drekinanti,tai visai nieko ipatigo ,nepastebejau,kad kazka ten drekintu labai-tiesiog eilinis visai sampunas smile.gif Tiesa,kvapas tai man bent labai skanus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri esat bande Barex sampunus? kokie jusu atsiliepimai apie juos, kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 02 11, 21:51)
As turejau ta su violetine spalva,drekinanti,tai visai nieko ipatigo ,nepastebejau,kad kazka ten drekintu labai-tiesiog eilinis visai sampunas smile.gif Tiesa,kvapas tai man bent labai skanus biggrin.gif


Man uzžakė kažkokį purinantį.. nes mano plaukai labai prigludę.. Gal per daug surizikavau užsisakydama litrą nebandyto šampūno biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri bandete is Biotraitement sampunu? domina BIO Traitement SPA Antiage Shampoo maitinamasis šampūnas, skatinantis plaukų augimą. ar veiksmingas? aliejukai tai labai patiko wub.gif

http://www.brelil.lt/care.php?item=52
Atsakyti