Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(drieziuxx @ 2010 02 08, 19:44)
gal kuri esate bandziusi sia elvital serija?
user posted image


aš naudojau šampūną, tai galiu pasakyt kad visiškas š....atsirado pleiskanų ir ne smulkučių o didelių, krito iš plaukų kaip snaigės biggrin.gif , oda riebalavosi, plaukai sausi buvo.naktinis serumas irgi nieko gero man, laaaabai riebina plaukus, reikia kitą dieną po patepimo plaut, nors mano plaukai sausi.
Atsakyti
QUOTE(sunbles @ 2010 02 08, 19:30)
Esu bandziusi naktini balzama (3 is kaires, su melyna spalva) ir nuplaunama balzama (2 is desines). Naktinis balzamas patiko, plaukai svelnesni ir paslankesni buvo. O nuplaunamas balzamas tai net nezinau - nieko ypatingo smile.gif


Papildyta:
QUOTE(dovila @ 2010 02 08, 19:31)
aš naudojau šampūną, tai galiu pasakyt kad visiškas š....atsirado pleiskanų ir ne smulkučių o didelių, krito iš plaukų kaip snaigės biggrin.gif , oda riebalavosi, plaukai sausi buvo.naktinis serumas irgi nieko gero man, laaaabai riebina plaukus, reikia kitą dieną po patepimo plaut, nors mano plaukai sausi.


o kaip tas dieninis pienelis ar balzamas? ax.gif
Atsakyti
Isbandziau Klorane su migdolais,tai kaip patiko wub.gif Plauku vaizdas visiskai kitoks...tokie nemoku paaiskint-puresni,tiesiai ir tvirtai krenta,o jau svelnumas thumbup.gif Abejojau dar ar pirkti,bet dabar visai nesigailiu,dar turiu su mangais,bet dar nebandziau smile.gif
Atsakyti
[Dabartinis mano Nr. 1 wub.gif ] Redken
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 02 08, 20:17)
Isbandziau Klorane su migdolais,tai kaip patiko wub.gif Plauku vaizdas visiskai kitoks...tokie nemoku paaiskint-puresni,tiesiai ir tvirtai krenta,o jau svelnumas thumbup.gif  Abejojau dar ar pirkti,bet dabar visai nesigailiu,dar turiu su mangais,bet dar nebandziau smile.gif


kur pirkot ir kiek kainavo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2010 02 08, 19:44)
gal kuri esate bandziusi sia elvital serija?
user posted image

bandziau sampuna, labai nepatiko ir netiko, is viso loreal nei vienas sampunas man netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 08, 22:06)
bandziau sampuna, labai nepatiko ir netiko, is viso loreal nei vienas sampunas man netiko schmoll.gif


kodel nepatiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2010 02 08, 23:36)
kodel nepatiko? smile.gif

na nepatiko del to kad visiskai netiko biggrin.gif pleiskanu atsirado, nezt galva pradejo, ir taip po visu loreal sampunu kuriuos bandziau doh.gif
Atsakyti
man nepasitvirtino sampunas kur buvo akcija Euruose, vadinasi jis: Natura Siberica, visiskas ss.., dabar maciau koju pedu krema reklamuoja sios linijos
http://www.nes.lt/co...emart/Itemid,5/

nuo jo plaukai pradejo pleiskanoti, issausejo, tai dabar ieskau kitokio, tinkancio mano plaukams ir nebrangaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2010 02 08, 19:44)
gal kuri esate bandziusi sia elvital serija?
user posted image

bandziau sitos serijos sampuna,visai nieko,bet vat sitas labiau tiko ir patiko mano plaukams user posted image

ir dar internete beieskant imesti pavyzdi sampuno,ismete tokius pat bet Elvive pavadinimu,cia jie tie patys ar skirtingi??? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paradoksualė: 09 vasario 2010 - 15:00
QUOTE(drieziuxx @ 2010 02 09, 00:03)
kur pirkot ir kiek kainavo? smile.gif

Sitas su migdolais Sarmoj 27Lt,o su mangais 29Lt. Bet ten tik 200ml smile.gif
Atsakyti
vakar isgyre kirpeja mano plaukus, labai sveiki, blizgantys (kaip is zurnalo virselio blush2.gif ) ir draugiskai patare visas naudotas profesionalias priemones keisti i silpnesnes, parduotuvines, taigi issirinkau sita serija smile.gif (tik viska pirksiu ne Lt, del kokybes)
user posted image
Atsakyti