Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Sveikutes smile.gif . As atradau "Davines", pasirinkimas laabai platus, mano plaukams tiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2010 02 01, 21:50)
Skaiciau kitoj temoj, kad bandysi Superstar sampuna (ar nesumaisiau?) man labai idomu kaip jis?


ne manes klausei, bet jei kalbi apie tigi bed head superstar-as esu bandzius ir dar vis turiu. neblogas visai, skaniai kvepia.vis tik antra karta nebepirksiu, kartas nuo karto panaudoju, nes isivaizduoju, kad kazkiek sausina rolleyes.gif
Atsakyti
Pavyzdziui visokie Loreal ir kiti maximiniai sampuni yra perpilstomi Lenkijoje ir LT pasiekia nebe tokios geros kokybes kaip skaiciau cia forumuose,o kaip yra su sampunais vaistinej parduodamais,tokiais kaip Klorane ar Vishy? Negi ir jie perpilstomi? g.gif
Atsakyti
Man labai patinka harlogi ir milk_shake linijos as jas pamaisau ir kainos prieinamos thumbup.gif
Atsakyti
mane domintu nuomone apie HEMPZ produkcija. ar kas yra naudojes?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 02 05, 13:21)
mane domintu nuomone apie HEMPZ produkcija. ar kas yra naudojes??  g.gif

Yra atskira tema - rasit per paiešką.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 02 05, 14:19)
Yra atskira tema - rasit per paiešką.


aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri yra bandziusi John Frieda Brilliant Brunette sampuna? Idomu ar patamsina nors kiek plaukus ir ar tikrai plaukai taip spindi kaip jie raso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2009 11 24, 21:27)
Man labai slinko plaukai, kol netyčia neatradau vieno šampūno. Vaistinėj buvo akcija visai "Seba-Med" produkcijai ir nusipirkau šampūną nuo plaukų slinkimo štai šitą. Atkreipkite dėmesį, jog jis yra be SLS, ekologiškas.
user posted image

Na ir ką...ištrinkau plaukus, pradėjau jausti kaip degina ausis, kaklą, galvą, trumpai kalbant visas vietas tarsi "nudegino" kur pateko šampūnas. Iš pradžių maniau, kad man alergija (nesu niekam alergiška), bet paskui pamaniau, kad šampūne yra tokios veikliosios medžiagos, kurios "iššaukia" į skalpą deguonį, dėl to oda būna pradžioje paraudusi, bet paskui gana greit praeina. Poveikį tikrai pajutau, plaukų žymiai mažiau išsišukuoja. Galvą trenku pasilenkusi virš vonios, o ne stovėdama duše, taip, kad "nenudeginti ausų". Man šitas šampūnas tinka.


Baisia susidomejau! smile.gif Gal kas zinot kokia mazdaug jo kaina dabar? smile.gif
Atsakyti
gal kuri esate bandziusi sia elvital serija?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(diamant @ 2010 02 08, 18:55)
Baisia susidomejau! smile.gif Gal kas zinot kokia mazdaug jo kaina dabar? smile.gif


Akcijos metu kainavo ~28LT, jis neakcijinė kaina ~34 (parduoda vaistinėse)
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2010 02 08, 19:44)
gal kuri esate bandziusi sia elvital serija?
user posted image

Esu bandziusi naktini balzama (3 is kaires, su melyna spalva) ir nuplaunama balzama (2 is desines). Naktinis balzamas patiko, plaukai svelnesni ir paslankesni buvo. O nuplaunamas balzamas tai net nezinau - nieko ypatingo smile.gif
Atsakyti