Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

O visi tie purinantys sampunai (volume) sampunai pagal viska neturetu sausinti plauku? g.gif Noriu kokio,kad siek tiek papurintu,bet ar tik jie kartu su tuo papurinimu dar ju ir nedziovina g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2010 01 27, 21:26)
O visi tie purinantys sampunai (volume) sampunai pagal viska neturetu sausinti plauku? g.gif Noriu kokio,kad siek tiek papurintu,bet ar tik jie kartu su tuo papurinimu dar ju ir nedziovina g.gif


as irgi noreciau tai suzinoti, ieskau svariau plaunancio-purinancio-nesausinancio sampuno.idomu ar tai realu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 01 26, 10:35)
kur ju yra pirkti? as tokiu nemacius

aš tai tik Sarmoj mačiau, ten ir pirkau smile.gif

QUOTE(dilgelyt @ 2010 01 26, 12:16)
Droge,Kosmomadoj..kazkodel man neatrdodo jie profesionalus,tiesiog brangesni.

Tai vėl gi galima skirtyti profesionalius, skirtus naudoti meistrui, kirpyklose ir pan, tokių ne visi ir nusipirks, ir ala profesionalius (bet jie tikrai skiriasi nu Maximinių biggrin.gif ) skirtus bet kuriam vrtotojui, kuriuos gali nusipirkti kosmetikos parduotuvėse smile.gif
kad pvz kokie Schwartzkopf BonaCure yra prof., nors parduodami visokiose Kosmadose, aš nesiginčysiu, bet kad jie skiriaisi duodamu efektu nuo kokių pvz. Keune priemonių, naudojamų grožio salone, tai irgi faktas mirksiukas.gif

QUOTE(mziukas @ 2010 01 27, 11:22)
drinks_cheers.gif  buvau nusipirkus kosmadoj trevor sorbe sampuna ir kondicionieriu, tai plaukai kaip siaudai po isplovimo doh.gif

o vat man patiko smile.gif išbandžiau ir Volume, ir Moisturizing, ir Color serijas mirksiukas.gif

QUOTE(diamondness @ 2010 01 27, 20:26)
O visi tie purinantys sampunai (volume) sampunai pagal viska neturetu sausinti plauku? g.gif Noriu kokio,kad siek tiek papurintu,bet ar tik jie kartu su tuo papurinimu dar ju ir nedziovina g.gif

man nesausina g.gif gal dėl to, kad mano patys plaukai iš savęs nėra kažkokie ypatingai sausi, ar problematiški smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 28 sausio 2010 - 10:32
QUOTE(diamondness @ 2010 01 27, 21:26)
O visi tie purinantys sampunai (volume) sampunai pagal viska neturetu sausinti plauku? g.gif Noriu kokio,kad siek tiek papurintu,bet ar tik jie kartu su tuo papurinimu dar ju ir nedziovina g.gif


Turiu iš Fruit Kick šampūną (raudoną), tai man jis kažkiek papurina ir nesausina visiškai.. Šiaip sakyčiau labai geras šampūnas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 28 sausio 2010 - 12:46
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 28, 14:45)
Turiu iš Fruit Kick šampūną (raudoną), tai man jis kažkiek papurina ir nesausina visiškai.. Šiaip sakyčiau labai geras šampūnas ax.gif

As irgi turejau ta,tai nelabai patiko,buvau iki tol ir geresniu naudojusi smile.gif Bet jis kiek pamenu dazytiems,sausesniems plaukams,tai jis ir neturetu sausinti,bet va idomu butent tie specialus purinamieji ar nesausina,nes kazkaip esu pastebejus,kad tu kuriu plaukai buna labiau pasipute,puresni,kartu ir sausesni atrodo g.gif
Atsakyti
Išbandžiau šiandien jojobos faith in nature šampūną, bent po pirmo karto atrodo neblogas, įdomu kaip toliau bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 30, 17:17)
Išbandžiau šiandien jojobos faith in nature šampūną, bent po pirmo karto atrodo neblogas, įdomu kaip toliau bus  ax.gif


O dar cia kadangi apie puruma snekejom, tai po to sampuno naudojau kanapiu kondicionieriu, raso, kad purinantis plaukus, tai tikrai isdziuvus pastebejau, kad plaukai purus thumbup.gif
Atsakyti
Isbandziau Down Under Natural's NUDE sampuna. thumbup.gif Mano sausiems, linkusiems pustis galiukams labai jis patinka thumbup.gif Bet yra viena kita pleiskana, taciau jos uzsilikusios manau nuo Kaaral sampuno, nes nuo jo tiek pleiskanu turejau doh.gif
Atsakyti
Man garnier nelabai patiko seip man patinka nivie diamond gloss biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif url=http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/]user posted image[/url]
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 28, 13:45)
Turiu iš Fruit Kick šampūną (raudoną), tai man jis kažkiek papurina ir nesausina visiškai.. Šiaip sakyčiau labai geras šampūnas ax.gif


Skaiciau kitoj temoj, kad bandysi Superstar sampuna (ar nesumaisiau?) man labai idomu kaip jis?
Atsakyti
QUOTE(driuska @ 2010 02 01, 21:50)
Skaiciau kitoj temoj, kad bandysi Superstar sampuna (ar nesumaisiau?) man labai idomu kaip jis?


Hmm, kažką maišot, šiuo metu pradėjau naudot Faith in Nature smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 01, 21:29)
Hmm, kažką maišot, šiuo metu pradėjau naudot Faith in Nature  smile.gif



merginos, norėjau paklausti,kas suprantu sudeti, ar šie šampūnai "Faithinnature" tikrai natūralus, ar tik tokia reklama blush2.gif kaip sakant
Atsakyti