Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Panikė @ 2010 01 17, 14:39)
aš šiuo keunes šampūnu ir kondišu susitvarkiau savo kudlas smile.gif
tik didesniais kiekiais pirkau smile.gif
http://www.feminabon...5d611790e93.JPG



kiek laiko naudoji? ir ar patinka? as vis ruosiuosi nusipirkti smile.gif
Atsakyti
naudoju bc schwarzkopf labai geri ir lasiuko tereikia
Atsakyti
Labai ilgai naudojau Kerastase produktus - ir kokybiški, ir plaukams tiko. Bet vienąkart jų pritrūkau, o kadangi taip lengvai jų neįsigysi, teko rinktis iš prekybcentrių pasiūlos. Susigundžiau Elvital šampūnu ir kondicionieriumi rožiniuose buteliukuose. Ir ką - puikiai tiko! Naudoju jau nežinau kelintą buteliuką ir keisti nieko nenoriu... Kartais nuostabu, kaip pigūs produktai gali nustebinti savo kokybe... biggrin.gif
Atsakyti
Aveda - superinis sampunas!!! Augaliniu pagrindu, koncentratas ir jo uztenka metus tikrai ir jeigu ne daugiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 01 26, 20:29)
Aveda - superinis sampunas!!! Augaliniu pagrindu, koncentratas ir jo uztenka metus tikrai ir jeigu ne daugiau  thumbup.gif


O kurį būtent Aveda šampūną naudojate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2010 01 14, 16:37)
Mano galvos oda labai jautri. Jei koks šampūnas netinka pradeda perštėti arba atsiranda pleiskanų.  doh.gif Anksčiau galvojau, kad netinkama mityba ar stresas visa tai įtakoja, bet pasirodo nė velnio. Pabandžiau Loccitane šampūną. Ir dabar naudoju ilgą laiką, nes dingo visi galvos perštėjimai.

user posted image


as taip pat su LOCCITANEsusitvarkiau svo galvos oda drinks_cheers.gif dabar man tai sampunai nr1 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 01 26, 22:42)
O kurį būtent Aveda šampūną naudojate? 4u.gif

Aveda pure abudance - volumizing shampoo, 1L smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 01 26, 13:20)
Man tos visos priemones kur droge ir kosmadoj tipo profesionalas, tai tokios tikrai "tipo"... kazkada buvau nusipirkus tai nei siaip nei taip..


drinks_cheers.gif buvau nusipirkus kosmadoj trevor sorbe sampuna ir kondicionieriu, tai plaukai kaip siaudai po isplovimo doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
noriu pasiulyti Kerastase profesionalias plaukų priežiūros priemones Jūsų plaukučiams! Pasiūla indentiška kirpyklose, grožio salonuose platinamai produkcijai. Tik,žinoma,pigiau:) Daugiau informacijos apie Jus dominančius produktus bei kainas el.paštu.
kerastasepriemones@gmail.com
Atsakyti
[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]
QUOTE(mziukas @ 2010 01 27, 12:22)
drinks_cheers.gif  buvau nusipirkus kosmadoj trevor sorbe sampuna ir kondicionieriu, tai plaukai kaip siaudai po isplovimo doh.gif

man ir sios firmos sampunas su kondicionieriumi netiko schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Tutia @ 2010 01 26, 11:22)
r nusipirkau naujuosius John Frieda šampūną ir kondicionierių (Volume serijos), nu tai dabar labai patenkinta.  thumbup.gif  Jau mėnesį plaunuosi, tik geri atsiliepimai.

sitie ir man labai tinka thumbup.gif smagu, kad Lt atsirado ju.
Atsakyti
kokia kaina tu John Frieda's sampunu?
Atsakyti
QUOTE(justicija @ 2010 01 27, 19:39)
kokia kaina tu John Frieda's sampunu?

lyg maciau 35 lt. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tutia @ 2010 01 26, 11:22)
Tad mečiau lauk ir nusipirkau naujuosius John Frieda šampūną ir kondicionierių (Volume serijos), nu tai dabar labai patenkinta.  thumbup.gif  Jau mėnesį plaunuosi, tik geri atsiliepimai.

as taip pat Volume sampuna naudoju, tikrai duoda purumo, plaukai minksti, grazus bigsmile.gif thumbup.gif, pirksiu vel.
Atsakyti