Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

O as va ka radau g.gif
Pavojingi šampūnai!!! Uždrausti Dubajaus vyriausybės !!

SLS (pavojinga medziaga)
CLEAR , FRUCTIS , Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop
Atsakyti
ar nesate bandziusios BAXTER sampunu? Suomijoje gaminami kiek zinau.
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 01 15, 20:50)
O as va ka radau g.gif
Pavojingi šampūnai!!! Uždrausti Dubajaus vyriausybės !!

SLS (pavojinga medziaga)
CLEAR , FRUCTIS , Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop

nesamone, to sls yra ne tik siuose sampunuose ir siaip ispustas burbulas
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2010 01 14, 20:29)
Turiu Phyto sampuna

Kokie atsiliepimai apie šį šampūną?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Diamond- @ 2010 01 16, 13:43)
Kokie atsiliepimai apie šį šampūną?smile.gif

http://www.sephora.c...tegoryId=C13320
stai toks.Patinka, panasiai kaip ir Hempz, tik sis dar naturalesnis.Neblogai drekina,svelnina-glotnina, bet neapsunkina, nes plaukai vistiek lieka purus (bet mano plaukai is saves gana purus,taip , kad purinanciu priemoniu naudot nereikia man biggrin.gif )aprasime raso, jog jis skirtas ultra sausiem ar pazeistiem.Mano tik sausi, tai drekininimo uztenka, nors as maniau , kad jis dar stipresnis bus biggrin.gif bet turbut per daug tikiuos tik is sampuno, nes negali jis ir kaukes atstot
Atsakyti
aš šiuo keunes šampūnu ir kondišu susitvarkiau savo kudlas smile.gif
tik didesniais kiekiais pirkau smile.gif
http://www.feminabon...5d611790e93.JPG
Atsakyti
sveikos,
koki sampuna patartumete pirkti, kad ji mazais kiekiais reiktu naudoti, t.y. kad butu labiau koncentruotas nei frugtis, pantene ir pan. maksiminiai. ax.gif
Atsakyti
Atsiprašysiu visų prof. šampūnų, nes vėl grįžau prie jų biggrin.gif Gal kas pamenat, prieš keletą mėn. rašiau, kad nusipirkau Syoss (po Trevor Sorbie, Schwartzkopf Bonacure naudojimo..), ir sakiau, kad visai nieko. Tai labai klydau. biggrin.gif Efektas nuo jų gal ir nieko, nu bet pirmą kartą gyvenime buvo atsiradę pleiskanų! doh.gif Lygiai tas pats ir kolegei po kurio laiko naudojimo.. Nemanau, kad sutapimas. Tad mečiau lauk ir nusipirkau naujuosius John Frieda šampūną ir kondicionierių (Volume serijos), nu tai dabar labai patenkinta. thumbup.gif Jau mėnesį plaunuosi, tik geri atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2010 01 26, 12:22)
Atsiprašysiu visų prof. šampūnų, nes vėl grįžau prie jų  biggrin.gif  Gal kas pamenat, prieš keletą mėn. rašiau, kad nusipirkau Syoss (po Trevor Sorbie, Schwartzkopf Bonacure naudojimo..), ir sakiau, kad visai nieko. Tai labai klydau.  biggrin.gif  Efektas nuo jų gal ir nieko, nu bet pirmą kartą gyvenime buvo atsiradę pleiskanų!  doh.gif  Lygiai tas pats ir kolegei po kurio laiko naudojimo.. Nemanau, kad sutapimas. Tad mečiau lauk ir nusipirkau naujuosius John Frieda šampūną ir kondicionierių (Volume serijos), nu tai dabar labai patenkinta.  thumbup.gif  Jau mėnesį plaunuosi, tik geri atsiliepimai.

kur ju yra pirkti? as tokiu nemacius
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 01 26, 11:35)
kur ju yra pirkti? as tokiu nemacius


Droge,Kosmomadoj..kazkodel man neatrdodo jie profesionalus,tiesiog brangesni.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 01 26, 13:16)
Droge,Kosmomadoj..kazkodel man neatrdodo jie profesionalus,tiesiog brangesni.


Man tos visos priemones kur droge ir kosmadoj tipo profesionalas, tai tokios tikrai "tipo"... kazkada buvau nusipirkus tai nei siaip nei taip..
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 01 15, 16:57)
ar yra naudojanciu is TBS su melynemis( jis skirtas dazytems plaukams) sampuna?

as kazkada - pries 3 metus naudojau - visai patiko - gerai isplaudavo ,nesausindavo, pakankamai skalsus ir gardziai kvepia rolleyes.gif
Atsakyti