Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Maserati @ 2010 01 14, 14:28)
Arba plauti su sampunu,bet ji labai skiedziant labai,tai ,kogero,minimaliai zalos is jo butu.



sampunai atsiskiedzia savaime. blush2.gif plaunant galva.juk ji jau buna slapia.
Atsakyti
Labiausiai isimine sampunai:
BC garbanotiems plaukams
Down under naturls NUDE drekinantis
Urtekram su ruduoju cukrumi
Logona su ginkmedziu
Atsakyti
Man patiko ALFAPARF firmos šampūnas ir kaukė "RIGEN",
o dabar jau kurį laiką naudoju KEUNE šampūną sausiems,pažeistiems plaukams
ir KEUNE kaukę .(pirkau pas kirpėją)
Atsakyti
QUOTE(gintareles @ 2010 01 14, 15:11)
sampunai atsiskiedzia savaime. blush2.gif plaunant galva.juk ji jau buna slapia.


Cia ne skiedimas- pilti ant slapiu plauku smile.gif
Atsakyti
Mano galvos oda labai jautri. Jei koks šampūnas netinka pradeda perštėti arba atsiranda pleiskanų. doh.gif Anksčiau galvojau, kad netinkama mityba ar stresas visa tai įtakoja, bet pasirodo nė velnio. Pabandžiau Loccitane šampūną. Ir dabar naudoju ilgą laiką, nes dingo visi galvos perštėjimai.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 01 14, 18:15)
Cia ne skiedimas- pilti ant slapiu plauku smile.gif



juk nepili o issitrini sampuna tarp ranku ir tada itrini i plaukus.ar cia kazkoks kitoks budad skiedimo? g.gif .skiediami buna nebent profesonalus ir kai buna koncentratas,labai labai tirstas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintareles @ 2010 01 14, 18:56)
juk nepili o issitrini sampuna tarp ranku ir tada itrini i plaukus.ar cia kazkoks kitoks budad skiedimo? g.gif .skiediami buna nebent profesonalus ir kai buna koncentratas,labai labai tirstas. mirksiukas.gif

gal galit apie tu koncentruotu sampunu skiedima papasakot? Reikia tiesiog i buteliuka ipilt siek tiek vandens, jog jis taptu skystesnis?
Turiu Phyto sampuna, o jis gana tirstas, na ir dar metaliname buteliuke, kas iskart sudaro koncentrato ispudi biggrin.gif bandziau i atskira buteliuka maza sampuno kieki siek tiek atskiest,bet nieko nesigavo.Nors ir suplakiau,bet vanduo-putos liko virsuj,na nesusimaise pilnai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 14 sausio 2010 - 18:30
ar yra naudojanciu is TBS su melynemis( jis skirtas dazytems plaukams) sampuna?
Atsakyti
man tai jau kazkaip plaukai priprato prie tu levu sampunu visokiu, tai nebera net efekto jokio... sad.gif nors atrodo ir keiciu juos, nevisad tokius pat naudoju. Kazkaip galai plauku viskas ok,bet nepatinka kaip saknys atrodo po plovimo, kazkaip lyg ne taip kaip turi buti... gal kas zinot kodel taip ir ka naudot kad taip nebutu...?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 01 15, 17:05)
man tai jau kazkaip plaukai priprato prie tu levu sampunu visokiu, tai nebera net efekto jokio... sad.gif nors atrodo ir keiciu juos, nevisad tokius pat naudoju. Kazkaip galai plauku viskas ok,bet nepatinka kaip saknys atrodo po plovimo, kazkaip lyg ne taip kaip turi buti... gal kas zinot kodel taip ir ka naudot kad taip nebutu...?



o kas tau negerai su tomis saknimis papasakok g.gif

MISS.ELLE tiesiog sampuno imk nedideli kieki,manau,kad tiek tikrai isvarva is stiklinio buteliuko,turbut specialiai taip ir padaryta ,kad nepadaugintumei:),ir delne trupiti pamaisyk su vandenuku.ir... plaunam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintareles @ 2010 01 14, 18:56)
juk nepili o issitrini sampuna tarp ranku ir tada itrini i plaukus.ar cia kazkoks kitoks budad skiedimo? g.gif .skiediami buna nebent profesonalus ir kai buna koncentratas,labai labai tirstas. mirksiukas.gif


Tai zinoma,kad nepilu tiesiai ant plauku smile.gif
Na,kadangi naudoju prof.sampuna,tai jo niekaip kitaip neskiedziu kaip tik paprasciausiu vandeniu(sampuno+vandens ir suplakti).
Atsakyti
naudojau fruktis, bet po kiek laiko nebetiko.
jau ilga laika naudoju head and shoulders su violetine juostele ir po to dove balzama. plaukai tampa silkiniai. aisku kas tinka man, daug kam gali netikti.
Atsakyti