Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(secret_lover_ @ 2010 01 09, 10:15)
O man geriausias šampūnas GLISS KUR, taipogi kaukė ir kondicionierius, sausiems ir pažeistiems plaukams. Man - patys geriausi  ax.gif  4u.gif


Esu bandžiusi gliss kur rožinius lyg, tai man irgi labai labai patiko smile.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau taip pabandymui Elvital re-nutrition ta su medumi sampuna? Gal bandet kas toki? ax.gif
Atsakyti
o gal kas bandet toki šampūną ir tokia kauke arba kažkoks eleksyras

mačiau tu šampūnu yra visokiu regeneruojančių apimti didinančių ir tt ir pan net kažkokiu skalavimui skirtu dalykų g.gif ir balzamu tiek pat, visokiu atsiliepimu teigiamu prisiskaičiau ir vis gundausi gundausi g.gif

vnž ar bandėt kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 10 sausio 2010 - 22:02
QUOTE(Victorious @ 2010 01 07, 18:36)
Spėju, kad toks plovimas turėtų tikti sausėti linkusiems plaukams, o dėl riebesnių kyla abejonių  g.gif
Gal pati jau išbandei?  bigsmile.gif


Nugi labai idomus variantas ax.gif manau,tiktu GAL kasdien plaunancioms galva,o jei stengiesi kuo reciau plauti,tai neturetu pasiteisinti sitas metodas,nes nepasalins riebalu nuo galvos odos,na,ir aisku,naudojant aliejine kauke,jos neisplautu.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 01 13, 18:05)
Nugi labai idomus variantas ax.gif  manau,tiktu GAL kasdien plaunancioms galva,o jei stengiesi kuo reciau plauti,tai neturetu pasiteisinti sitas metodas,nes nepasalins riebalu nuo galvos odos,na,ir aisku,naudojant aliejine kauke,jos neisplautu.

Galvoju, kad ypač turėtų tikti ir pagerinti sausų, pažeistų, lūžinėjančių, net trupančių plaukų būklę g.gif
Man jau vien po tik pačio pačio viršugalvio plovimo šampūnu plaukai lyg ne tokie švieži, kokie įprastai būna išplovus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 13 sausio 2010 - 17:42
gresnio sampuno uz BED HEAD dumb blond nera schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kadangi plaukučius plaunu kiekvieną dieną, tai jau anksčiau bandžiau co-wash metodą 4u.gif bet man nepatiko schmoll.gif plaukai nebūdavo tokie purūs, antroje dienos pusėje visai situacija pablogėdavo, tad daugiau nebežaidžiau biggrin.gif
Atsakyti
man lb patinka tresemme sampunai, gal kas bande garnier sampunus, patiko ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Simute90 @ 2010 01 14, 00:38)
man lb patinka tresemme sampunai, gal kas bande garnier sampunus, patiko ar ne?



Garnier - masinio vartojimo šampūnai teko išbandyti ir Tresemme ir garnier daugelį rūšių kažkada seniai, bet kiek pamenu, mano plaukams labiau patiko Tresemme. Garnier schmoll.gif Nors daugelis merginų naudoja šiuos šampūnus ar kaukes ir tuo labai džiaugiasi, man jie netiko. Sunku pasakyti kurie geresni, nes tai priklauso nuo plaukų tipo bei kitų dalykų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2010 01 14, 01:17)
Garnier - masinio vartojimo šampūnai teko išbandyti ir Tresemme ir garnier daugelį rūšių kažkada seniai, bet kiek pamenu, mano plaukams labiau patiko Tresemme. Garnier  schmoll.gif  Nors daugelis merginų naudoja šiuos šampūnus ar kaukes ir tuo labai džiaugiasi, man jie netiko. Sunku pasakyti kurie geresni, nes tai priklauso nuo plaukų tipo bei kitų  dalykų  4u.gif



tresemme ir gi masinio vartojimo.jie gal ir neblogi ,bet naudos is ju jokios.yra sampunai ir balzamai kurie atrodo lyg ir neblogi,bet jie neturi to gerojo poveikio.plaukus pvz balzamas turi ne tik gerai suminkstinti ,bet ir tureti liekamaji poveiki.kad i plauka isigertu ,kad plaukas gautu dregmes ar alieju ir panasiai,kad jis nesausetu.o tas sampunas ir kondicionierius kuri dabar naudoju yra idialus blondinems.ir poveikis plaukams tikrai jauciasi.esu tikrai daug visokiausiu sampunu isbandzius ir jie visi buvo profesonalus ne masines prekibos,bet sitas kitoks.tiesiog reikia ji panaudoti.tiesa kai pradzioje pradejau ji naudoti poveikio nelabai jutosi,bet plaunant su juo ilgesni laika plaukai gerejo,paminkstejo.gal yra ji bandziusiu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintareles: 14 sausio 2010 - 01:35
QUOTE(SiVidz @ 2010 01 14, 01:24)
Kadangi plaukučius plaunu kiekvieną dieną, tai jau anksčiau bandžiau co-wash metodą  4u.gif  bet man nepatiko  schmoll.gif  plaukai nebūdavo tokie purūs, antroje dienos pusėje visai situacija pablogėdavo, tad daugiau nebežaidžiau  biggrin.gif

Išbandžiau ir aš co -wash biggrin.gif Plovimui naudojau kondicionierių, o po to pradžiūvusiems purškiamą kaukę, galiukus kaip visad tepiau aliejuku. Šiaip viskas ok, plaukai gerai atrodo, gal tik ir nėra tokie purūs kaip paprastai būna išsiplovus g.gif Plaunančioms kiekvieną dieną visai turėtų tikti. Galvoju, kad turbūt ir rečiau plaunančioms pravartu karts nuo karto taip plaukus patausoti, nes šampūnai visgi pasausina ir kartais daugiau nei reiktų - tas ypač aktualu ilgaplaukėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 14 sausio 2010 - 12:19
QUOTE(Victorious @ 2010 01 14, 13:17)
Išbandžiau ir aš co -wash biggrin.gif Plovimui naudojau kondicionierių, o po to pradžiūvusiems purškiamą kaukę, galiukus kaip visad tepiau aliejuku. Šiaip viskas ok, plaukai gerai atrodo, gal tik ir nėra tokie purūs kaip paprastai būna išsiplovus  g.gif Plaunančioms kiekvieną dieną visai turėtų tikti. Galvoju, kad turbūt ir rečiau plaunančioms pravartu karts nuo karto taip plaukus patausoti, nes šampūnai visgi pasausina  ir kartais daugiau nei reiktų - tas ypač aktualu ilgaplaukėms.


Arba plauti su sampunu,bet ji labai skiedziant labai,tai ,kogero,minimaliai zalos is jo butu.
Atsakyti