Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

sveikos. kažkas teiravosi apie "doliva" šampūną. na galvojau jau nerpribaigus išmesiu jį. mano plaukai sausoki, ploni, tai man jis per sunkus buvo.o gal kondic kaltas, nes ir šampūnas ir kondic doliva naudojau. nepatiko man visai schmoll.gif

o gal kas bandė 'faith in nature' plaukų priežiūros priemones? gundausi jojoba šampūnu, bet nzn kaina nedidelė palyginus koks kiekis blink.gif 400 ml apie 23 lt tai nzn ko tikėtis lotuliukas.gif

šiuo metu naudoju Tigi mousture maniac šampūną. na lyg ir nieko,. bet daugiau nepirksiu. neustebino MB naudojamas syoss, po jo plaukučiai man visai patiko, tai vis dažniau "nuvaginėju lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo disiel: 06 sausio 2010 - 19:37
QUOTE(disiel @ 2010 01 06, 20:32)

o gal kas bandė 'faith in nature' plaukų priežiūros priemones? gundausi jojoba šampūnu, bet nzn kaina nedidelė palyginus koks kiekis  blink.gif 400 ml apie 23  lt tai nzn ko tikėtis  lotuliukas.gif




O kur pirkti jį? Kaina dar ne viskas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 06, 20:57)
O kur pirkti jį? Kaina dar ne viskas  tongue.gif


įvesk i google ir rasi mirksiukas.gif aš užmačiau hyperfarmoj. radau temą SP šios linijos, atsiliepimai neblogi. pasirodo Faith in nature - naturali organine kosmetika is Anglijos, sertifikuota. ir yra ekolinijoj. reiks SP tą temą paskaitnėti, manau ir išmėginsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 01 05, 17:59)
Ar yra merginu, ismeginusiu uzsienyje populiaru plauku plovima kondicionieriumi? rolleyes.gif Kalbu apie taip vadinama co-wash, kai vietoj sampuno naudojamas tik kondicionierius. Pasak merginu, kurios naudoja si metoda, nerealiai pasitaiso plauku kondicija, struktura ir isvis plaukai isgrazeja ir susitvarko visokios buvusios problemos. Pati nemeginau, bet labai jau smalsu  ax.gif 

http://www.ehow.com/...-your-hair.html

Spėju, kad toks plovimas turėtų tikti sausėti linkusiems plaukams, o dėl riebesnių kyla abejonių g.gif
Gal pati jau išbandei? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 07 sausio 2010 - 17:36
[quote=shineT,2009 12 22, 23:17]
šian pakaitaliojimui pasigriebiau šitokį šampūną, skirtą dažytiems, pažeistiems plaukams. Visai patiko, plaukai švelnūs, minkšti.

user posted image

Grįžtu su atsiliepimais, tai va plaukai greitai sukrenta, vnž nepatiko schmoll.gif ...nusipirkau Live Clean, šitas geras, kol kas patinka, plaukai, švelnūs, purūs, minkšti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(disiel @ 2010 01 07, 17:53)
įvesk i google ir rasi  mirksiukas.gif  aš užmačiau hyperfarmoj. radau temą SP šios linijos, atsiliepimai neblogi. pasirodo Faith in nature - naturali organine kosmetika is Anglijos, sertifikuota. ir yra ekolinijoj. reiks SP tą temą paskaitnėti, manau ir išmėginsiu  ax.gif


Aš irgi manau išmėginsiu, kai savo šampūną baigsiu, svarbu nepamiršti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 01 07, 18:36)
Spėju, kad toks plovimas turėtų tikti sausėti linkusiems plaukams, o dėl riebesnių kyla abejonių  g.gif
Gal pati jau išbandei?  bigsmile.gif

man tai nelogiska,juk kondicionierius neturi valomuju savybiu unsure.gif
Atsakyti
Gal yra naudojanciu ar naudojusiu Vichy geltonaji sampuna 400ml bonkoj su dozatoriumi? smile.gif Galvoju pirkti,bet pirmiau idomu butu isgirsti kokiu nuomoniu apie ji,o gal visai koks s... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 08 sausio 2010 - 22:02
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 08, 20:30)
Aš irgi manau išmėginsiu, kai savo šampūną baigsiu, svarbu nepamiršti biggrin.gif


aš jau nusipirkau syoss, rimi akcija kaip tik, neatsilaikiau doh.gif nes šampūnas bandytas visai patiko, o draugę mėnesį nemačius pamačiau, na plaukai bigsmile.gif klausiu ką čia pasidarei, kad taaaip atrodo. atsakė jog syoss pradėjo naudoti, tai ir aš susižavėjau lotuliukas.gif bet "faith in nature" išmėginti labai knieti. skaičiau, kad jų kanapių ir levandų linija gera ax.gif jei įsigysi, pasidalink įspūdžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(disiel @ 2010 01 08, 23:48)
jei įsigysi, pasidalink įspūdžiais  mirksiukas.gif


Būtinai, bet negreitai įsigijimas nusimato, dar turiu šampūno minimum dviems savaitėms biggrin.gif
Atsakyti
pasisakysiu ir as smile.gif
Hempz drekinantis tai man buvo kazkas baisaus - plaukai blizgejo, taciau buvo siurkstus, o nuo kvapo tai net bloga paliko...
Keune sampunas dazytiems plaukams- labai fainas, plaikai paslankus, minksti, svelnus.. tik turiuitarima kd nuo jo pleiskanu atsirado smile.gif
MilMil toks papigiai is Eurokos - labai patinka, man jis toks svelnus atrodo ( nemoku issireiksti), plaukai labai svelnus buna, glotnus, o kas labiausiai patinka tai kad virsugalvis nestovi piestu (kas man daznai pasitaiko) thumbup.gif
o megstancioms parduotuvinius sampunus patarciau pirkti is thomas philips, nes manau ten tie neperpilstyti sampunai. turiu kazkoki nebrangu is ten ir tikrai visai nieko buvo wink.gif
Atsakyti
O man geriausias šampūnas GLISS KUR, taipogi kaukė ir kondicionierius, sausiems ir pažeistiems plaukams. Man - patys geriausi ax.gif 4u.gif
Atsakyti