Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Man daug sampunu tinka ir patinka, pradedant Margaritos su gintaro ekstraktu, baigiant L'occitane 5 eteriniu alieju sampunu. Labai patiko Fructis Volume sampunas. DAr megstu Eucerin ir Seba med bet kasdienai skirtus.
Super sampunai yra Guhl, bet, deja, pas mus ju nera
Atsakyti
Gal yra bandziusiu siuos Kerastase sampunus.Ar patiko?Koks poveikis? Kuris geresnis?



user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 11 25, 17:10)
Gal yra bandziusiu siuos Kerastase sampunus.Ar patiko?Koks poveikis? Kuris geresnis?
user posted image

user posted image

man ir idomu,bet labiau apie pirmaji,nes turejau kaukia is tos serijos kaip antras,tai nepatiko labai,tai net nesinori ir sampuno bandyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugnet: 26 lapkričio 2009 - 14:10
QUOTE(iewa. @ 2009 11 24, 17:17)
O bent kiek plaukučiams padeda? Žvilga? Geriau pačiam plaukučiui?smile.gif



Pas mane jie pučiasi,tai sios linijos priemonės juos suglotnia,plaukai blizga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 11 25, 17:10)
Gal yra bandziusiu siuos Kerastase sampunus.Ar patiko?Koks poveikis? Kuris geresnis?
user posted image

user posted image

bandziau ta zalia, labai slidus plaukai buvo, svelnus, bet man kazkaip sualergizavo, niezeti pradejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(micyte1 @ 2009 11 26, 15:45)
bandziau ta zalia, labai slidus plaukai buvo, svelnus, bet man kazkaip sualergizavo, niezeti pradejo  schmoll.gif


Kaip keista, kiek pamenu si zalia linija ir yra skirta sausiems ir jautriems plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 11 25, 18:10)
Gal yra bandziusiu siuos Kerastase sampunus.Ar patiko?Koks poveikis? Kuris geresnis?
user posted image

user posted image

Esu bandziusi abu mirksiukas.gif Labiau patiko zalias wub.gif Plaukai labai zvilgejo,o pirmasis man mazai drekino.
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 11 25, 18:10)
Gal yra bandziusiu siuos Kerastase sampunus.Ar patiko?Koks poveikis? Kuris geresnis?



naudojau zalia... neblogas...
bet mano sausu pasisiaususiu plauku nesuglotnino unsure.gif
man atrodo, kas isvis smpunas yra skirtas nuplauti nesvarumams (taip, kaip muilas rankoms), o visa esme yra kaukese rolleyes.gif
Atsakyti
KAARAL. Puikus pasirinkimas nuo riebiems iki nusilpusiems plaukams ir kaina atitinka. smile.gif Manau kas „ragavo“ pritars man. Tik reikia savo plaukų būklei ir galvos odai išsirinkti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 11 27, 21:32)
naudojau zalia... neblogas...
bet mano sausu pasisiaususiu plauku nesuglotnino unsure.gif
man atrodo, kas isvis smpunas yra skirtas nuplauti nesvarumams (taip, kaip muilas rankoms), o visa esme yra  kaukese rolleyes.gif

sutinku mirksiukas.gif ir pas kirpeja esu kazkada klausus, irgi ta pati sake,kad visa esme yra kaukese..bet vistiek norisi ir geresnio sampuno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 11 25, 17:10)
Gal yra bandziusiu siuos Kerastase sampunus.Ar patiko?Koks poveikis? Kuris geresnis?
user posted image

user posted image


Kokia kaina šių šampūnų ir kur Vilniuje galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 11 27, 22:11)
KAARAL. Puikus pasirinkimas nuo riebiems iki nusilpusiems plaukams ir kaina atitinka. smile.gif Manau kas „ragavo“ pritars man. Tik reikia savo plaukų būklei ir galvos odai išsirinkti.  drinks_cheers.gif

Man daug irgi kas labai patinka is kaaral'o bigsmile.gif Sampunas BACO labai superiukas. drinks_cheers.gif Ir viena kart per 7-10 d. naudoju blondish sampuna angel.gif Pasaka sviesiaplaukems. bigsmile.gif
Atsakyti