Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(afize @ 2010 01 03, 21:58)
sampunai kurie be chemijos, pagaminti vien is naturaliu produktu. niu as jau trecia buteliuka nusipirkau, kolkas nera pleskanu, nu paziuresim kaip bus toliau, o koki tu naudojei?

aš nelabai supratau, čia apie Syoss šnekat? Jis toli gražu nenatūralus. aš rožini turėjau
Atsakyti
apie Cutrin tai sitas

http://www.cutrin.lt...n_sensitive.htm
man jis geras tuo, kad nesausina plauko. gamintojai norvegai, tai gal manau kurtas ju orams. panasus ir pas mus ziema buna. na nznau as patenkinta, ir i joki kita nekeisciau
Atsakyti
as nesakau, kad syoss naturalus sampunas, skaitykit mergaites smile.gif)
Atsakyti
na tai prašom aiškiau dėstyti savo mintis, kad suprastų visi, o ne jūs viena.
Atsakyti
As pakeiciau daug sampunu, vienintelis kuris man patiko, tai keune firmos sampunai ir balsamai. Aisku ir be vitaminu neapseinu, man labai tinka "Perfektil" tesiog super, auga plaukai ir nagai thumbup.gif Linkiu sekmes
Atsakyti
Ar yra merginu, ismeginusiu uzsienyje populiaru plauku plovima kondicionieriumi? rolleyes.gif Kalbu apie taip vadinama co-wash, kai vietoj sampuno naudojamas tik kondicionierius. Pasak merginu, kurios naudoja si metoda, nerealiai pasitaiso plauku kondicija, struktura ir isvis plaukai isgrazeja ir susitvarko visokios buvusios problemos. Pati nemeginau, bet labai jau smalsu ax.gif

http://www.ehow.com/...-your-hair.html
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 01 05, 16:59)
Ar yra merginu, ismeginusiu uzsienyje populiaru plauku plovima kondicionieriumi? rolleyes.gif Kalbu apie taip vadinama co-wash, kai vietoj sampuno naudojamas tik kondicionierius. Pasak merginu, kurios naudoja si metoda, nerealiai pasitaiso plauku kondicija, struktura ir isvis plaukai isgrazeja ir susitvarko visokios buvusios problemos. Pati nemeginau, bet labai jau smalsu  ax.gif 

http://www.ehow.com/...-your-hair.html

Taip,sis budas rekomenduojamas pries darant sukuosenas kai plaukai susegami.Mano kaip ir daug kitu merginu isplauti plaukai buna per slidus,nesilaiko prisegti,o isplauti tokiu budu buna ir svaresni nei neplauti ir lengvai modeliuojami.
Papildyta:
Jei i tema esu suzaveta SW Essensity sampunu dazytiem plaukam.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2010 01 05, 16:10)
Jei i tema esu suzaveta SW Essensity sampunu dazytiem plaukam.

Placiau galima? ax.gif
Atsakyti
Aš turiu Les Karites šampūną ax.gif Tikrai fainas...plaukai geriau šukuojasi,tokie švelnūs... wub.gif
Atsakyti
as tai naudoju 2 sampunus , viena galvos odai (nes su ja turiu problemu doh.gif ) tai Neo Strata(prekiauja Sugihara) o plaukams man paciausi thumbup.gif Trevor Sorbie sampunai ir modeliavimo priemones (vien nuo ju man nealergizuoja galvos oda) bigsmile.gif
Atsakyti
Vel grizau prie Tigi, bet man nuo jo pleiskanu atsiranda doh.gif
Atsakyti
o as labai nusivyliau kerastase's sampunais.. jie tik gerai isplauna plauka nuo nesvarumu.. bet pats plaukas kaip stagaras.. siek tiek labaiau patiko kaukes.. bet nestebuklas..

labiau man patinka loreal profesionell produkcija biggrin.gif
Atsakyti