Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(afize @ 2010 01 02, 23:42)
sweikutes, seip tikri sampunai ir neturi putoti smile.gif o as seip siuo metu naudoju syoss sampuna, man jis labai patinka. plaukuciai nepasisiause, lengvai issukuojami, zvilga. galai labai atsigavo. turiu ir balzama, bet po jo mano plaukai kazkokie priglude, tai naudoju tik sampuna smile.gif pabandykit ir jus

bandėm, iš pradžių labai patiko, bet ilgiau panaudojus pleiskanų atsirado. doh.gif beja, ka reiškia TIKRI šampūnai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 02 sausio 2010 - 23:45
QUOTE(magnifica @ 2009 12 28, 18:17)
...
O dar Aussie šampūnai nerealūs, gaila, kad jų LT nėra verysad.gif Naudoju juos tuomet, kai draugė iš UK parveža ax.gif

kuom nerealus? bigsmile.gif turiu galimybe isbandyti
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 01 02, 23:44)
beja, ka reiškia TIKRI šampūnai?  g.gif

Na man atrodo kad tikri turėjo omeny kad naturalūs rolleyes.gif Na aš irgi manau kuo labiau natūralus šampūnas, t.y. kuo jame mažiau negerų komponentų, tuo jis natūraliasnis ir mažiau putos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal matet Klaipedoj sarmoj siu lorealio priemoniu plaukuciam? ax.gif Mano mieste nera doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(edytka @ 2010 01 03, 12:40)
Sveikutes,gal matet Klaipedoj sarmoj siu lorealio priemoniu plaukuciam?  ax.gif  Mano mieste nera  doh.gif
user posted image



Klaipedos akropoli tikrai yra.nebeatsiminsiu kaip ta parduotuve vadinas [kirpykla tiksliau]bet ji yra grynai prie pieno baro.Ten rasi visko. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 01 03, 11:49)
Klaipedos akropoli tikrai yra.nebeatsiminsiu kaip ta parduotuve vadinas [kirpykla tiksliau]bet ji yra grynai prie pieno baro.Ten rasi visko. mirksiukas.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
O man labai patinka JOICO Moisture Recovery šampūnas thumbup.gif Jis skirtas sausų plaukų plovimui, drėkinimui, maitinimui, stiprinimui. Po plovimo plaukai tampa glotnūs, blizgantys, labai švelnūs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 03 sausio 2010 - 19:22
QUOTE(afize @ 2010 01 03, 01:42)
sweikutes, seip tikri sampunai ir neturi putoti smile.gif o as seip siuo metu naudoju syoss sampuna, man jis labai patinka. plaukuciai nepasisiause, lengvai issukuojami, zvilga. galai labai atsigavo. turiu ir balzama, bet po jo mano plaukai kazkokie priglude, tai naudoju tik sampuna smile.gif pabandykit ir jus

Tai neplausiu su ,,tikru,,,vien del to,kad jis naturalus,jei mano plaukams tokie netinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2009 12 28, 18:17)
Dabar naudoju Vichy šampūną, suteikiantį gyvybingumo - man jis thumbup.gif
O dar Aussie šampūnai nerealūs, gaila, kad jų LT nėra verysad.gif Naudoju juos tuomet, kai draugė iš UK parveža ax.gif


Atsirado ir pas mus Aussie, mačiau Eurokos'e, kol kas tik dvi rušys, bet gal bus ir daugiau. Tik labai jau kaina sugraudino - kainuoja beveik 18 Lt doh.gif
Atsakyti
sampunai kurie be chemijos, pagaminti vien is naturaliu produktu. niu as jau trecia buteliuka nusipirkau, kolkas nera pleskanu, nu paziuresim kaip bus toliau, o koki tu naudojei?
Atsakyti
Sveikos,

as siuo metu pradejau naudoti dieviskai kvepiancius Milk Shake drekinancius sampunus.. na kolkas rezultatu nesiskundziu.. plaukai svelnus, nebesisiausia ir nesielektrina ! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(afize @ 2010 01 03, 23:58)
sampunai kurie be chemijos, pagaminti vien is naturaliu produktu. niu as jau trecia buteliuka nusipirkau, kolkas nera pleskanu, nu paziuresim kaip bus toliau, o koki tu naudojei?

baikit, be chemijos, paziurekit vien i galiojimo data... nebukit naivios
Atsakyti