Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Renatukx @ 2009 12 27, 20:50)
ar reiketu? ir ko sudetije reiketu vengti? blush2.gif

Sudėtį skaityti verta visuomet, bet pati negaliu nieko sakyt, nes naudoju tokius šampūnus kuriuose tikrai yra ko vengti, bet bent jau stengiuos išlaikyt kuo daugiau natūralesnių ingredientų už mažesnę kainą, pvz margaritos šampūnuose veikliosios medžiagos yra gamtinės, ir mažiau konservantų visokių.
Įdedu sąrąšą kenksmingiausių ingredientų, kurių reikėtų vengti renkantis kosmetiką (sąrašas iš temos "Natūralios kosmetikos gamintojai"):

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)
Atsakyti
Dabar naudoju Vichy šampūną, suteikiantį gyvybingumo - man jis thumbup.gif
O dar Aussie šampūnai nerealūs, gaila, kad jų LT nėra verysad.gif Naudoju juos tuomet, kai draugė iš UK parveža ax.gif
Atsakyti
Aciu Kissable_lips uz issamu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(filmukas @ 2009 12 28, 17:30)
mano drauge cutrin naudoja, pabandzau karta ir as, na tikrai neblogas, plaukai blizga. super. tik, kad kaina vaistinese didoka. bet kiek skaiciau, kad sis sampunas nesausina plauku. dar ilgai nenaudojau, tai rezultato staigaus nera. bet kaip minejai plaukuciai labiau blizga.

Koks cia butent is Cutrin? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(magnifica @ 2009 12 28, 18:17)
Dabar naudoju Vichy šampūną, suteikiantį gyvybingumo - man jis thumbup.gif
O dar Aussie šampūnai nerealūs, gaila, kad jų LT nėra verysad.gif Naudoju juos tuomet, kai draugė iš UK parveža ax.gif

Ka butent gero duoda tas sampunas? ax.gif Gal dar koki is Vichy bandet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 28, 20:33)
Koks cia butent is Cutrin? ax.gif
Papildyta:

Ka butent gero duoda tas sampunas? ax.gif Gal dar koki is Vichy bandet? rolleyes.gif

Aš irgi nusipirkau Vichy melyną, pabandysiu ir parašysiu kaip man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2009 12 31, 17:25)
Aš irgi nusipirkau Vichy melyną, pabandysiu ir parašysiu kaip man  mirksiukas.gif

Lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatukx @ 2009 12 28, 19:52)
Aciu  Kissable_lips  uz issamu atsakyma  4u.gif

prašom cool.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 31, 18:37)

Na išbandžiau jau du kartus 4u.gif Galiu pasakyt kad plaukai labai minkšti po jo, nereikia nei balzamo nei kokio purškiklio, labai lengvai išsišūkuoja plaukai smile.gif Pastėbėjau kad nelabai putoja g.gif bet tai neproblema, tiesiog kažkaip keista. Labai gerai ir greitai nusiplauna, plaukai blizga smile.gif Na patiko man smile.gif Aš turėjau tokia bėdą kad išsiplovus galvą kitais šampūnais - jau po pusdienio jaučiau nemalonius pojučius galvos odoje blink.gif ne pleiskanos net kažkaip net nemoku paaiškint. Tai šis mėlynas šampūnas kaip tik jautriai galvos odai, tai panašių nemalonumų nejaučiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai sitas pats paciausias thumbup.gif Kadus
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2010 01 02, 15:39)
Na išbandžiau jau du kartus  4u.gif Galiu pasakyt kad plaukai labai minkšti po jo, nereikia nei balzamo nei kokio purškiklio, labai lengvai išsišūkuoja plaukai  smile.gif Pastėbėjau kad nelabai putoja  g.gif bet tai neproblema, tiesiog kažkaip keista. Labai gerai ir greitai nusiplauna, plaukai blizga  smile.gif Na patiko man  smile.gif Aš turėjau tokia bėdą kad išsiplovus galvą kitais šampūnais - jau po pusdienio jaučiau nemalonius pojučius galvos odoje  blink.gif ne pleiskanos net kažkaip net nemoku paaiškint. Tai šis mėlynas šampūnas kaip tik jautriai galvos odai, tai panašių nemalonumų nejaučiu  mirksiukas.gif

Siaip ir as galvojau galvojau toki geltona arba raudona isigyti,bet man labai svarpu ,kad normaliai putotu,ne per mazai,nes kitaip jauciuosi lyg galvos nebuciau normaliai issiplovusi ir dar priedo sunkiau zymiai plaukus issukuoti eina doh.gif Bet gal cia tik melynas silpniau putoju,visgi jautriai galvos odai skirtas,tai ir naturalesnis kazkiek,o tokie,kiek zinau,nelabai putoja g.gif
Atsakyti
paskutinius kelis mėnesius,naudoju šį loccitane šampūną
http://www.loccitane...714/default.htm

kolkas pats geriausias iš visų turėtų 4u.gif
Atsakyti
sweikutes, seip tikri sampunai ir neturi putoti smile.gif o as seip siuo metu naudoju syoss sampuna, man jis labai patinka. plaukuciai nepasisiause, lengvai issukuojami, zvilga. galai labai atsigavo. turiu ir balzama, bet po jo mano plaukai kazkokie priglude, tai naudoju tik sampuna smile.gif pabandykit ir jus
Atsakyti