Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Tragiškai po plovimo plaukai susivelia — joks bandytas šampūnas nepadeda. verysad.gif Patarkit ką nors, ką? cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2009 12 26, 23:26)
Tragiškai po plovimo plaukai susivelia — joks bandytas šampūnas nepadeda.  verysad.gif  Patarkit ką nors, ką? cray.gif

ne šampūnais tokius reikalus spręst, naudok aliejuką kokį, arba dar geriau kokį purškiamą kondicionierių, pvz gliss kur, vien su šampūnu plaukų nesutvarkysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 12 26, 23:20)
bet jei plaukai nera baisiai sausi, ar neriebina ju? neapsunkina?

sampuno aprasyme raso 'weightless moisture', jog sampunas tinkamas kasdienai.As su tuo visiskai sutinku,nes man nei riebino, nei apsunkino
Atsakyti
loreal dazytiems naudoju ir dar kartais is wellos panaudoju taip pat dazytiems
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 12 27, 00:28)
ne šampūnais tokius reikalus spręst, naudok aliejuką kokį, arba dar geriau kokį purškiamą kondicionierių, pvz gliss kur, vien su šampūnu plaukų nesutvarkysi  mirksiukas.gif


Naudoju aš kaip tik būtent tą kondicionierių, bet kad po išplovimo šampūnu jie taip susivelia, kad nė kondicionierius padėties nebeištaiso. sad.gif Kažką girdėjau, kad būtent šampūnų būna skirtų stipriai besiveliantiems plaukams, bet kad pardėj kai klausiau, tai nė konsultantė tokio nežinojo, nei aprašymuose apie vėlimąsi ką radau...
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2009 12 27, 15:52)
Naudoju aš kaip tik būtent tą kondicionierių, bet kad po išplovimo šampūnu jie taip susivelia, kad nė kondicionierius padėties nebeištaiso. sad.gif Kažką girdėjau, kad būtent šampūnų būna skirtų stipriai besiveliantiems plaukams, bet kad pardėj kai klausiau, tai nė konsultantė tokio nežinojo, nei aprašymuose apie vėlimąsi ką radau...

tiktu jums loreal professionel liss ultime sampunas.Nes atrodo , jog su balzamu plaukus plautum ir skirtas jis nepaklusniem plaukam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 27 gruodžio 2009 - 15:35
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 26, 17:46)
Pirmą kart matau, manau ne aš viena, tai parašykit iš kur, už kiek, kuo patiko.


Franck Provost pirktas vokietijoje, nezinau ar yra Lietuvoje.bet siais laikais galima viska atsisiusti, maciau mergaites uzsakineja is vokietijos prekes

http://www.rossmannv...l...1157&page=3

kainavo akcijos metu tikrai nedaug, gal kokius 4 eurus. Mano plaukai ilgi, sviesinti, issauseje nuo dazu. Isplovus siuo sampunu man jie svelnus pasidare ir atrodo lyg butu ju padaugeje, matyt ispute plauka. As issirinkau skirta dazytiems plaukams, maciau yra kelios rusys.
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2009 12 26, 23:26)
Tragiškai po plovimo plaukai susivelia — joks bandytas šampūnas nepadeda.  verysad.gif  Patarkit ką nors, ką? cray.gif



mano irgi tokie pat doh.gif tai man juos labai susvelnindavo Tigi Dumb blonde sampunas
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2009 12 27, 19:11)
Franck Provost pirktas vokietijoje, nezinau ar yra Lietuvoje.bet siais laikais galima viska atsisiusti, maciau mergaites uzsakineja is vokietijos prekes

http://www.rossmannv...l...1157&page=3

kainavo akcijos metu tikrai nedaug, gal kokius 4 eurus. Mano plaukai ilgi, sviesinti, issauseje nuo dazu. Isplovus siuo sampunu man jie svelnus pasidare ir atrodo lyg butu ju padaugeje, matyt ispute plauka. As issirinkau skirta dazytiems plaukams, maciau yra kelios rusys.



Ai g.gif Aisku,tada nusisnekejau vakar,bet sitam,jusu nurodytam yra,tas balzamas apie kuri kalbejau,John Frieda. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute 99: 27 gruodžio 2009 - 19:13
Sveikos sampunu zinoves smile.gif visas su sventem newyear.gif
Norejau paklausti, kazkur viena ausim isgirdau organinis sampunas. kokie cia? (gal ir kvailas klausymas blush2.gif ) niekada neskaitau sampunu sudietes? ar reiketu? ir ko sudetije reiketu vengti? blush2.gif
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatukx @ 2009 12 27, 20:50)
Sveikos sampunu zinoves  smile.gif  visas su sventem  newyear.gif
Norejau paklausti, kazkur viena ausim isgirdau organinis sampunas. kokie cia? (gal ir kvailas klausymas blush2.gif ) niekada neskaitau sampunu sudietes? ar reiketu? ir ko sudetije reiketu vengti? blush2.gif
Aciu uz atsakymus  4u.gif

manau tai yra naturalus sampunas, t.y. is naturaliu, o ne cheminiu medziagu..
Atsakyti
mano drauge cutrin naudoja, pabandzau karta ir as, na tikrai neblogas, plaukai blizga. super. tik, kad kaina vaistinese didoka. bet kiek skaiciau, kad sis sampunas nesausina plauku. dar ilgai nenaudojau, tai rezultato staigaus nera. bet kaip minejai plaukuciai labiau blizga.
Atsakyti