Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(miss.elle @ 2009 12 26, 21:24)
cia jus apie ta frank provost?  smile.gif



Nu zinokit man rodos,kad ta pati linija.Nors mano pavadinimas,John Frieda Collection,Luxurious Volume.Nu bet,reikia zinutes autores sulaukti,ir ji pasakys,ar is tos linijos arne.Nes Kristej,taip graziai kalbejo,apie visa ta linija,sake, kad naujiena.Ir nugyre,kad tikrai,atceit profesionalios priemones,uz gera kaina.Jauciu,kad issigysiu daugiau ju produktu 4u.gif
Atsakyti
Aš jau prisijaukinau syoss, tai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 12 26, 22:20)
Aš jau prisijaukinau syoss, tai labai patinka thumbup.gif



Ar man vaidenasi,ar istikruju Syoss maciau Norfoi,kad sarmoi yra tai tikrai maciau. 4u.gif
Atsakyti
o kaip hempz drekinantis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 12 26, 23:39)
o kaip hempz drekinantis? g.gif

Man geras smile.gif Dar kartu ir valantį poveikį turi.
Papildyta:
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 12 26, 23:05)
Nu zinokit man rodos,kad ta pati linija.Nors mano pavadinimas,John Frieda Collection,Luxurious Volume.Nu bet,reikia zinutes autores sulaukti,ir ji pasakys,ar is tos linijos arne.Nes Kristej,taip graziai kalbejo,apie visa ta linija,sake, kad naujiena.Ir nugyre,kad tikrai,atceit profesionalios priemones,uz gera kaina.Jauciu,kad issigysiu daugiau ju produktu 4u.gif

Tai jūs "John Frienda" naudojat biggrin.gif Neteko girdėt, kad pas mus "Frank Provost" būtų g.gif
Atsakyti



Tai jūs "John Frienda" naudojat biggrin.gif Neteko girdėt, kad pas mus "Frank Provost" būtų g.gif
[/quote]


Tai vat,tas ir yra zinokit.Kad cia man rodos,kad is tos partijos yra g.gif Nes nu lyg toks pat buvo tas sampunas,Bet gal ir klystu.Tai sake,kad naujiena jie pas mus.Nu reik sulaukti autores zinutes.Va tada ir matysime,ar as cia kazka nusisneku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 12 26, 22:39)
o kaip hempz drekinantis? g.gif

baigus Hempz buteliuka galvojau vel tok ipati pirkt.Labai patiko man tas sampunas, nes gerai drekino ir sudety daug ekstraktu, ne vien chemija,turbut vienas geriausiu bandytu sampunu
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 12 26, 22:34)
Ar man vaidenasi,ar istikruju Syoss maciau Norfoi,kad sarmoi yra tai tikrai maciau. 4u.gif

nebijok nesivaidena biggrin.gif ir norfoj ir maximoj jie yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 12 26, 23:10)
nebijok nesivaidena  biggrin.gif  ir norfoj ir maximoj jie yra  mirksiukas.gif


Sakau,kad lyg maciau lotuliukas.gif O kaip ten ju sudetis, ar labai baisi? g.gif
Atsakyti
Nu kaip čia pasakius, šiaip baisoka, bet plaukam normaliai g.gif šiaip aišku smagiau natūralesnį naudot, bet šitas man irgi labai patinka, ypač kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 12 26, 23:06)
baigus Hempz buteliuka galvojau vel tok ipati pirkt.Labai patiko man tas sampunas, nes  gerai drekino ir sudety daug ekstraktu, ne vien chemija,turbut vienas geriausiu bandytu sampunu

bet jei plaukai nera baisiai sausi, ar neriebina ju? neapsunkina?
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 12 26, 23:16)
Nu kaip čia pasakius, šiaip baisoka, bet plaukam normaliai  g.gif  šiaip aišku smagiau natūralesnį naudot, bet šitas man irgi labai patinka, ypač kvapas wub.gif



Aha,aisku 4u.gif
Atsakyti