Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(ramuniuxas @ 2009 12 23, 10:37)
O pradejus naudoti kitos rusies nustojo?
Nes as kazkada irgi taip nekaltai apkaltinau viena sampuna, kai pradejo slinkti plaukai irgi kuokstais, o pasirodo tai visai ne sampunas kaltas,o skydliauke sad.gif
netgi sakyciau (jeigu galima dziaugtis, kai suzinai, kad nesveikuoji sad.gif) dziaugiausi, kad taip sutapo, nes kitaip buciau ir nesuzinojus gal dar ilgai, kad reikia kuo greiciau tvarkyti sveikata, nes gali blogai baigtis.

pries tai nudodavau Himalaya sampunus, tai viskas normaliai budavo, tik nusipirkau siuos - iskart prasidejo slinkimas. nuo visu tipu plaukams taip smakiai nebuvo, bet nuo purinamojo dar taip niekad nebuvo slinke unsure.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie TBS alyvuogiu sampuna?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittee @ 2009 12 24, 10:36)
Kaip ir sakiau, esu isbandziusi milijona sampunu ir va paskutiniu metu esu apsistojusi ties Alfa Parf sampunu su linu semenimis thumbup.gif  Sampunas sunkiai putoja, bet ispauti ir isdziovinti plaukai jauciasi puikiai, gerai gula, super atrodo, zodziuesu patenkinta.tik kaina na tokia siek tiek piktoka rolleyes.gif


AlfaParf šampūnai - puikūs thumbup.gif iš visų rūšių bandytų nelabai patiko tik "renjuvenating" - neva teikiantis švytėjimo. Jūs pabandykit bambukinį, žaliame buteliuke, įtariu, jūsų plaukams turėtų patikti mirksiukas.gif dar Sarmoj prekiauja po vienašios firmos ampulytėmis - man labiausiai patinka žydros spalvos thumbup.gif plaukus atgaivina, drėkina super. vienos ampulės man užtenka 3 kartams mirksiukas.gif 4u.gif Dabar šį šampūną ir vyras naudoja - patenkintas, plaukai tikrai daug geriau atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2009 12 26, 14:20)
AlfaParf šampūnai - puikūs thumbup.gif iš visų rūšių bandytų nelabai patiko tik "renjuvenating" - neva teikiantis švytėjimo. Jūs pabandykit bambukinį, žaliame buteliuke, įtariu, jūsų plaukams turėtų patikti mirksiukas.gif dar Sarmoj prekiauja po vienašios firmos ampulytėmis - man labiausiai patinka žydros spalvos thumbup.gif plaukus atgaivina, drėkina super. vienos ampulės man užtenka 3 kartams mirksiukas.gif  4u.gif Dabar šį šampūną ir vyras naudoja  - patenkintas, plaukai tikrai daug geriau atrodo thumbup.gif


Esu bandziusi ta svytejimo suteikianti sampuna, Diamond ar kaip jis ten vadinasi, na tipo kur su deimantu dulkemis, tai man irgi visai patiko. O va zalio buteiuko nesu turejusi, butinai isbandysiu. mirksiukas.gif
Ampulytes irgi bandziau - labai fainos ir tikrai veiksmingos thumbup.gif
Dekui uz pataimus 4u.gif
Atsakyti
dabar pradejau naudoti si sampuna, prisiziurejus reklamos. Atseit, profesionali plauku prieziura uz nedidele kaina. issirinkau suteikianti blizgesi, puruma plaukams. Is tikruju jis man labai tiko.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2009 12 26, 16:10)
dabar pradejau naudoti si sampuna, prisiziurejus reklamos. Atseit, profesionali plauku prieziura uz nedidele kaina. issirinkau suteikianti blizgesi, puruma plaukams. Is tikruju jis man labai tiko.


Pirmą kart matau, manau ne aš viena, tai parašykit iš kur, už kiek, kuo patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 26 gruodžio 2009 - 17:47
QUOTE(Bittee @ 2009 12 26, 14:29)
Esu bandziusi ta svytejimo suteikianti sampuna, Diamond ar kaip jis ten vadinasi, na tipo kur su deimantu dulkemis, tai man irgi visai patiko. O va zalio buteiuko nesu turejusi, butinai isbandysiu. mirksiukas.gif
Ampulytes irgi bandziau - labai fainos ir tikrai veiksmingos thumbup.gif
Dekui uz pataimus 4u.gif


Va o man,kaip tik is Diamons nei sampunas, nei balzamas nepatiko.Apsunkino plauka.Aliejuks irgi nepatiko,tepk netepes,o plaukas,kaip sausas,taip sausas.Tai atidaviau draugei.Jei tai patiko,sake gan neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 12 26, 13:23)
kokie atsiliepimai apie TBS alyvuogiu sampuna??  bigsmile.gif

man nieko gero, paprastas sampunas ir tiek.Nei svelnino plaukus, nei drekino ypatingai
Atsakyti
Ar tik ne is Kristianos pirkote? Nes yra pasirodziusi visa nauja linija.As tai prigriebiau balzama.Bandziau tik antra karta, nu bet sakes plaukuciai thumbup.gif Tiesiog slysta is gumeles.Svelnuciai, blizga, tiesiog ''Sokantis plaukas'' Kai pasiule konsultante, paziurejau taip kazkaip, pagalvojau, ai nera laiko slankioti, tai prigriebiau.Bet likau labai nustebinta rezultatu.Nes plaunu galva kasdien,plius dar balinti,tai oi,kai sunku kol bent kazka pritaikau doh.gif Bet sis tai labai,labai.Pirksiu dar tikrai nekarta.Juolab kad kaina juokinga.30lt, uz 250ml,naudojasi taupiai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 12 26, 14:23)
kokie atsiliepimai apie TBS alyvuogiu sampuna??  bigsmile.gif

Man patinka bigsmile.gif Žvilga plaukai labiau.
Atsakyti
Gal kas bandėt vokiškus Cien šampūnus ir balzamus?
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 12 26, 19:16)
Ar tik ne is Kristianos pirkote? Nes yra pasirodziusi visa nauja linija.As tai prigriebiau balzama.Bandziau tik antra karta, nu bet sakes plaukuciai thumbup.gif Tiesiog slysta is gumeles.Svelnuciai, blizga, tiesiog ''Sokantis plaukas'' Kai pasiule konsultante, paziurejau taip kazkaip, pagalvojau, ai nera laiko slankioti, tai prigriebiau.Bet likau labai nustebinta rezultatu.Nes plaunu galva kasdien,plius dar balinti,tai oi,kai sunku kol bent kazka pritaikau doh.gif Bet sis tai labai,labai.Pirksiu dar tikrai nekarta.Juolab kad kaina juokinga.30lt, uz 250ml,naudojasi taupiai. drinks_cheers.gif

cia jus apie ta frank provost? smile.gif
Atsakyti