Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 21, 23:30)
ačiū, diamondness  mirksiukas.gif o reklamoj taip nerealiai rodo  lotuliukas.gif

Nera uz ka 4u.gif Reklamoj tai ten jauciu lygyntuvu per plaukus pereita kaip reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Isbandziau Loreal prfesional absolute repair samuna, kaip tik man thumbup.gif mano plaukai sausi, linke pustis...nuo to karto kai pradejau naudoti visi klausia, ar netiesinau plauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiprybe @ 2009 12 22, 21:45)
Tai Taip taip  BETROIDA ,VISA laime kad ne 100 Litu biggrin.gif

As siaip savo megstamos plauku prieziuros Linijos neesu atradusi,
tai naudoju ir  Milk Shake ir Keune ,o dabar uzsisakiau pabandymui ir MOP keleta priemoniu,
Is KEUNES turiu plauku laka su mineralais, sampunas jau pasibaiges ,ir dar turiu GLOS SPRAY purskikly ,kuris neva spindesio suteikia g.gif

tai va tokia ta patirtis Mano  lotuliukas.gif
O pati sau ka naudoji ? ax.gif

o keune sampunu nesi bandziusi daugiau jokiu? as siuo metu dazausi keune dazais 1517 numeriuku, liuks is vienos spalvos gaunasi... o is prieziuros priemoniu plaukams naudoju keune sampuna vital nutrition... nereali priemone atstatanti plaukus thumbup.gif verta naudoti, nes po dazymu plaukai pavargsta... o daugiau naudoju aliejuka plaukams Compagnia del Colore firmos, talpa didele, kaina gera, ir kokybe gera, su linu semenimis... o aliejuka plaukams koki naudoji Stiprybe, ar ne? smile.gif
Atsakyti
šian pakaitaliojimui pasigriebiau šitokį šampūną, skirtą dažytiems, pažeistiems plaukams. Visai patiko, plaukai švelnūs, minkšti.

user posted image

Шампунь создан специально для бережного ухода за окрашенными и поврежденными волосами. Масло вишневой косточки сохраняет первоначальную яркость цвета, протеины шелка восстанавливают структуру поврежденных после окрашивания волос. Комплекс Cosmacol Италия делает волосы мягкими и шелковистыми. Шампунь дополнительно обогащен коллагеном и витаминами A,H,B3 и В5.
Atsakyti
bandziau ir as BIO, bet kitu rusiu - purinamaja ir visu tipu plaukams. ryskiausias pastebejimas tas, kad plaukai pradejo kuokstais slinkti... :/
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2009 12 22, 23:24)
bandziau ir as BIO, bet kitu rusiu - purinamaja ir visu tipu plaukams. ryskiausias pastebejimas tas, kad plaukai pradejo kuokstais slinkti... :/

O ba blink.gif ...na panaudosiu ilgiau, patvirtinsiu arba paneigsiu blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2009 12 23, 00:24)
bandziau ir as BIO, bet kitu rusiu - purinamaja ir visu tipu plaukams. ryskiausias pastebejimas tas, kad plaukai pradejo kuokstais slinkti... :/


siaubas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2009 12 23, 00:24)
bandziau ir as BIO, bet kitu rusiu - purinamaja ir visu tipu plaukams. ryskiausias pastebejimas tas, kad plaukai pradejo kuokstais slinkti... :/


O pradejus naudoti kitos rusies nustojo?
Nes as kazkada irgi taip nekaltai apkaltinau viena sampuna, kai pradejo slinkti plaukai irgi kuokstais, o pasirodo tai visai ne sampunas kaltas,o skydliauke sad.gif
netgi sakyciau (jeigu galima dziaugtis, kai suzinai, kad nesveikuoji sad.gif) dziaugiausi, kad taip sutapo, nes kitaip buciau ir nesuzinojus gal dar ilgai, kad reikia kuo greiciau tvarkyti sveikata, nes gali blogai baigtis.
Atsakyti
Vienareiksmiskai sampunas KaARAL specialiai sviesiems plaukams ax.gif
Atsakyti
Sveikute Betroida mirksiukas.gif
Kas liecia Keunes plauku dazus, as niekada nedaziau,Visalaika einu i Kirpykla kur dazo Su Augaliniais Milk Shake ,
Siandien kaip tik nusipirkau Keunes sampuna ,bet skirta Riebiems plaukams is CARE LINIJOS,
daugiau kazkaip nieko neteko wink.gif
Aliejuka is Milk Shake plaukams naudoju, Kol neatradusi sau patinkancios plaukams serijos,tai naudoju ivairiu firmu smile.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
Na esu isbandziusi milijona sampunu ir zinote nei vienas nepanaikino mano plauku bedos verysad.gif o beda ta, kad mano plaukiai siaubingai veliasi, siaubingai. isplaunu galva, dedu kauke ar balzama ir kai reikia juos issukuoti slapius, tai koltunas visiskas buna doh.gif
Na su tuo susitaikiau ir tiesiog mokausi galva siek tiek svelniau ir lengviau masazuoti plovimo metu, nes sakau gal makaluodama rankomis per galva, suveliu tuos plaukus i neisukuojama koltuna. Kaip ir sakiau, esu isbandziusi milijona sampunu ir va paskutiniu metu esu apsistojusi ties Alfa Parf sampunu su linu semenimis thumbup.gif Sampunas sunkiai putoja, bet ispauti ir isdziovinti plaukai jauciasi puikiai, gerai gula, super atrodo, zodziuesu patenkinta.tik kaina na tokia siek tiek piktoka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiprybe @ 2009 12 23, 19:08)
Sveikute Betroida  mirksiukas.gif
Kas liecia Keunes plauku dazus, as niekada nedaziau,Visalaika einu i Kirpykla kur dazo Su Augaliniais Milk Shake ,
Siandien kaip tik nusipirkau Keunes sampuna ,bet skirta Riebiems plaukams is CARE LINIJOS,
daugiau kazkaip nieko neteko wink.gif
Aliejuka is Milk Shake plaukams naudoju,  Kol neatradusi sau patinkancios plaukams serijos,tai naudoju ivairiu firmu smile.gif

na taip, as irgi naudoju visokiu, vienas baigiasi - kita bandau, bet siaip tai keune labiau patinka... smile.gif geru Svenciu! mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti