Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Na- lietuviskai pasidziaugsiu- gerai kad ne man vienai taip, o tai jau galvojau, kad mano galva labai jau islepinta tapo hihihi.gif
O siaip tai man patiko Tiggi sapmunas kuri dabar naudoju.
Atsakyti
merginos, o kaip Doliva sampunai? g.gif gal teko isbandyti?
Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2009 12 16, 21:36)
Jei kam reikia purumo,pakelimo nuo saknu,tai tikrai is pigesniu sampuna ta duoda Pantene Full and Thick. Neseniai cia buvo baigesis mano sampunas,tai paemiau ne savo sita Pantene issiplaut,tai plaukeliai ohoho kokie buvo-tiesus bet labai purus ir nuo saknu gal trigubai pakile,taip pat leciau riebalavosi,jei siaip plaunu kas 3 dienas,tai ten galejau kokias 5 neplaut smile.gif Bet nenaudosiu jo toliau,nes man to purumo nelabai ir reikia tokio blush2.gif


man irgi sis sampunas labai patiko. naudojau...kol atsirado pleiskanu, kuriu niekada gyvenime nesu turejus unsure.gif bet plaukai juo issiplovus tikrai labai grazus budavo.
Atsakyti
Sveikos Mergaites smile.gif

Ilgai masciau iki pat siandienos ,koky nusipirkti Naujam pabandymui sampuna,
ir is Ilgo blaskymosi Nutariau pabandyti MOP firmos sampuna,kauke bei kondicionieriu ,
Zinoma viska dar tik uzsisakiau ,gauti tureciau tik po svenciu sad.gif
gal kuri esate ka is tos firmos bandziusi ir tiurite atsiliepimu:)
Atsakyti
Gal galit pakomentuoti glis kur asia straight? Ar patiesina nors kiek? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 21, 21:19)
Gal galit pakomentuoti glis kur asia straight? Ar patiesina nors kiek?  smile.gif


Na nesu sito bandzius, bet mano plauku joks sampunas netiesina.Formavimo priemones taip, bet sampunas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 21, 22:19)
Gal galit pakomentuoti glis kur asia straight? Ar patiesina nors kiek?  smile.gif

As sampuna sita kazkada turejau,tai blogiausiai tiesino is tu vadinamuju ,,tiesinamuju,,,visai nieko netiesino schmoll.gif Bet jums as manau gal ir tiesintu,nes ir taip tiesus yra biggrin.gif Geriausias sioj (tiesinimo) srity buvo Dove toks gelsvam buteliuke,bet jau senokai jo niekur nematau g.gif O siaip is tu pigiuju man Dove visu rusiu geriausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiprybe @ 2009 12 21, 00:49)
Sveikos Mergaites  smile.gif

Ilgai masciau  iki pat siandienos ,koky nusipirkti Naujam pabandymui sampuna,
ir is Ilgo blaskymosi  Nutariau pabandyti MOP firmos sampuna,kauke bei kondicionieriu ,
Zinoma viska dar tik uzsisakiau ,gauti tureciau tik po svenciu sad.gif
gal kuri esate ka is tos firmos bandziusi ir tiurite atsiliepimu:)

kokia MOP linija konkreciai? smile.gif as norejau uzsisakyt hydrating, kaip alternatyva Hempz, arba dar domino glotninanti kazkokia linija o ir siaip kiek maciau tai gerai MOP sampunai ivertinti
Atsakyti
kokia MOP linija konkreciai? as norejau uzsisakyt hydrating, kaip alternatyva Hempz, arba dar domino glotninanti kazkokia linija o ir siaip kiek maciau tai gerai MOP sampunai ivertinti

Atsakant i KLAUSIMUKA KOKIOS lINIJOS-TAI AS IR C-system ,irgi butent Uzsisakiau Hydrating sampuna,balzama ir kaukyte,tik sake po svenciu tiureciau gauti doh.gif ilgai laukti:)
Atsakyti
Sveikos merginos, ax.gif gal esate kas bandziusi sita sampuna Keune http://www.garbane.l...-1000-ml-2.html , esu bandziusi daugeli sios firmos produktu, bet uzkibo sis sampunas, nes kaina 1 litro tikrai gera ir noriu su kaledomis padovanoti mamai... Gal kas bandete? lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
Sveikute Betroida 4u.gif

juokas net ima prisimius,kad sita sampuna buvau uzsisakiusi, irgi litra talpos bet kai krausciausi i Vilniu,jy palikau masinoje ir ba ba,nebeturiu ir nebeisbandziau:)
Bet siaisp bandziau sampuna keunes Slenkantiems plaukams,tai Patiko ,tokie svelnus plaukuciai rolleyes.gif bet gal reiksmes turi ir vanduo,man vilniuje dabar kai gyvenu Pasilaiciu raj vanduo patinka biggrin.gif klaipedoje tai man visad kai stagariniai tie plaukai,
manau tiuretum nenusivilti smile.gif tuo labiau kaina ne kosmine
Atsakyti
QUOTE(Stiprybe @ 2009 12 22, 17:36)
Sveikute Betroida  4u.gif

juokas net ima prisimius,kad sita sampuna buvau uzsisakiusi, irgi litra talpos bet kai krausciausi i Vilniu,jy palikau masinoje ir ba ba,nebeturiu ir nebeisbandziau:)
Bet siaisp bandziau sampuna keunes Slenkantiems plaukams,tai Patiko ,tokie svelnus plaukuciai rolleyes.gif bet gal reiksmes turi ir vanduo,man vilniuje dabar kai gyvenu Pasilaiciu raj vanduo patinka biggrin.gif  klaipedoje tai man visad kai stagariniai tie plaukai,
manau tiuretum nenusivilti smile.gif tuo labiau kaina ne kosmine

na tai nekoks kraustymasis smile.gif aisku gaila sampuno, tik viena laime, kad ne 100Lt kainavo, o tik 40Lt smile.gif
supratau, kad esi bandziusi keune produktu, kas patiko wink.gif?
Atsakyti
Tai Taip taip BETROIDA ,VISA laime kad ne 100 Litu biggrin.gif

As siaip savo megstamos plauku prieziuros Linijos neesu atradusi,
tai naudoju ir Milk Shake ir Keune ,o dabar uzsisakiau pabandymui ir MOP keleta priemoniu,
Is KEUNES turiu plauku laka su mineralais, sampunas jau pasibaiges ,ir dar turiu GLOS SPRAY purskikly ,kuris neva spindesio suteikia g.gif

tai va tokia ta patirtis Mano lotuliukas.gif
O pati sau ka naudoji ? ax.gif
Atsakyti