Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(aurytea @ 2009 12 14, 17:10)
Gal kas gali parasyt atsiliepimus apie Alpecin sampuna?Zinau jog jis nuo slinkimo, greitina plauku augima, bet idomu koki efekta suteikkia kai juo issiplauni g.gif


As naudoju, na kazkiek gal purumo suteikia, o siaip nezinau net smile.gif bet kad augima skatina tai manau tiesa
Papildyta:
QUOTE(V*i*k*a @ 2009 12 14, 17:19)
Kaip tik planuoju dabar pirkti. Tikiuosi patiks.


Kokiems plaukams pirksi? smile.gif nes kai ziurejau, buvo lyg 3 rusiu, mano raudonas sausiems/dazytiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 13, 23:51)
tikrai ne į temą, dieve, juk atidarei savo temą apie tą kaaral tai kam dar kitas temas teršti savo reklamom? Naglumas iki pat debesų

Kokia reklama? doh.gif Nors ne i tema pasake.
Jezau, kiek cia mes visi Lorel reklamuojam pagal jusu nuomone umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infomanija: 14 gruodžio 2009 - 20:45
QUOTE(Infomanija @ 2009 12 14, 21:43)
Kokia reklama? doh.gif  Nors ne i tema pasake.
Jezau, kiek cia mes visi Lorel reklamuojam pagal jusu nuomone umn.gif


Viskas cia gerai su ta nuomone, tik kiekvienoje temoje akivaizdziai "kisami" produktai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 14, 21:09)
Kokiems plaukams pirksi? smile.gif nes kai ziurejau, buvo lyg 3 rusiu, mano raudonas sausiems/dazytiems  smile.gif


Nežinau dar kurį, mačiau trijų rūšių yra. Rytoj važiuosiu tai manau kažkokį išsirinksiu. O kondicionierių vertą pirkti?
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2009 12 15, 17:18)
Nežinau dar kurį, mačiau trijų rūšių yra. Rytoj važiuosiu tai manau kažkokį išsirinksiu. O kondicionierių vertą pirkti?


Na po sio sampuno man kondicionierius nera butinas, bes pirkau, nes man jo labiau reikia po alpecin sampuno smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors matė Lietuvoje Sanex šampūną ? g.gif Dušo gelis parduotuvėse yra, o vat šampūno neteko matyti? kai būnu užsienyje visada nusiperku, nes kaina kaip ir kitų šampūnų, o kokybė superinė - na, bent jau man tai labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

QUOTE(adrija @ 2009 12 11, 19:33)
ir aš šituos naudoju biggrin.gif
ir kaina nebloga,ir priemonės liuks smile.gif


Aš irgi dabar šitą naudoju, pakaitalioju su Himalya proteinų šampūnu sausiems plaukams. Man jis labai patinka thumbup.gif Plaukai minkšti, švelnūs, net balzamo nereikia, ir dar vienas didžiulis pliusas man - nedirgina galvos odos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamarele: 15 gruodžio 2009 - 21:27
Sveikos, mano paieskos ties profesionaliais sampunai manau trumpam apstos,kadangi kazkaip as tais prof. sampunais nusivyliau,, unsure.gif nemazai ju isbandziau taciau geresnis ispudis budavo tik pradziai, nu gal Sebastiano linija tikrai verta demesio.Taciau snd nusipirkau paprasto Loreal Elvital sampuna ir plauku kauke, nors neatsimenu kada parduotuvej aplamai sampuna pirkau blush2.gif nu tai va,issiploviau savo plaukucius ir negaliu atsidziaugti,tokie minkstuciai,svelnuciai,puikumelis tiesiog thumbup.gif nzn gal chemikalu juose daugiau ar kokio bieso,bet plaukams matau tikrai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei kam reikia purumo,pakelimo nuo saknu,tai tikrai is pigesniu sampuna ta duoda Pantene Full and Thick. Neseniai cia buvo baigesis mano sampunas,tai paemiau ne savo sita Pantene issiplaut,tai plaukeliai ohoho kokie buvo-tiesus bet labai purus ir nuo saknu gal trigubai pakile,taip pat leciau riebalavosi,jei siaip plaunu kas 3 dienas,tai ten galejau kokias 5 neplaut smile.gif Bet nenaudosiu jo toliau,nes man to purumo nelabai ir reikia tokio blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
ar kam nors nuo Kadus sampuno dazytiems plaukams nieztejo galva? Nesuprantu, lyg ir normalus sampunas butu, profesionalus, bet nuo jo galva niezti man. Turbut netiko mano galvytei unsure.gif Dabar turiu pilna buteli ir nenaudosiu turbut. Gal kas nors noretu? Panaudojau tikrai nedaug, visas litras stovi. Kaina paderintume rolleyes.gif
Atsakyti
Vat kadus sampunas ir kauke man irgi netiko,nors dazais buvo labai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rykliukė* @ 2009 12 18, 15:38)
ar kam nors nuo Kadus sampuno dazytiems plaukams nieztejo galva?



Man teko Kadus sampuna panaudoti, tai pradzioj kazkaip nebuvau juo suzaveta. Atrodydavo, lyg galva nepakankamai butu isplauta ar isskalauta. Tiesiog nebudavo tokio lengvumo jausmo, bet su laiku pripratau ax.gif .
Dabar baigineju savo litrine bonka ir tikrai zinau, kad jo nebepirksiu schmoll.gif .
Atsakyti