Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(mylima žmona @ 2009 12 12, 13:49)
Pabandykit KAARAL šampūnus. Pvz. BACO šampūną ir balzamą. Blizges plaukai 100%

Dėl Baco nežinau, bet nuo slinkimo tikrai blizgina plauką. Tiksliau gerai išplauna ir plaukai natūraliai blizga. Man patinka jausmas, kai plaukai švarūs, ala girgždantys, bet nesaussėja. (maniškiai riebūs). .
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 12 13, 10:11)
Dėl Baco nežinau, bet nuo slinkimo tikrai blizgina plauką. Tiksliau gerai išplauna ir plaukai natūraliai blizga. Man patinka jausmas, kai plaukai švarūs, ala girgždantys, bet nesaussėja. (maniškiai riebūs). .


Apie kuri kita kaaral sampuna kalbat?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 12 13, 13:25)
Apie kuri kita kaaral sampuna kalbat?


Apie KO5 slenkantiems plaukams.
Atsakyti
Sveikos,gal esat naudoje is REDKEN firmos dazytiems plaukams priemones?Noriu pabandyt,bet bijau,nes ko tik neisbandzius nieks nepatinka.Labai greitai susiriebaluoja,gal sitie tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 12 13, 11:11)
Dėl Baco nežinau, bet nuo slinkimo tikrai blizgina plauką. Tiksliau gerai išplauna ir plaukai natūraliai blizga. Man patinka jausmas, kai plaukai švarūs, ala girgždantys, bet nesaussėja. (maniškiai riebūs). .

Aš sakau būtent apie KAARAL tik BACO serijos su šilko proteinais. Jis glotnina plaukus ir laaabai faino blizgesio priduoda. O KAARAL K-05, tai čia gydo plaukus ir oda. BACO – kaip sakant kai esam sveiki, priduoda dar daugiau grožio mums. Aš K-05 nuo slinkimo turiu ir riebiai galvos odai. Man riebiai galvos odai patinka dėl to kad plaukus reikia plauti 1d. rečiau. O panaudojus šveitiklį, atrodo kad ir 2-3 dienas galiu neplauti (tai tik jausmas), bet plauti reikės nors tobulai oda išvalo.

Gal ne į temą, kas bandė dušo gelį KAARAL su kvepalais (šventinius)? Kokios nuomonės? Man 100 proc. atitinka Amor Amor kvepalus. Pakuote biggrin.gif fuu, bet kas viduje – laaabai patiko. wub.gif Drekina odą, labai švelnus gelis ir dar po jo mano vyras užuodžia kad aš lyg su kvepalais vaikštau. Ir aš jaučiu !!! Kūnas kvepia tikrais kvepalais, tik lengvesnis variantas.
Kaina – 15 Lt. Sau nusipirkau 8 vnt. Nes kiekis ribotas ir tik gruodį bus. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 12 13, 23:08)
Gal ne į temą, kas bandė dušo gelį

Tai žinoma, kad ne į temą doh.gif

----------------

Aš naudoju Urtekram šampūną su ruduoju cukrumi, spec ploniems plaukams, fainas labai, neapsunkina plaukų, gražiai krenta smile.gif man tinka puikiai rolleyes.gif
Atsakyti
tikrai ne į temą, dieve, juk atidarei savo temą apie tą kaaral tai kam dar kitas temas teršti savo reklamom? Naglumas iki pat debesų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 13 gruodžio 2009 - 22:52
QUOTE(Saulužė @ 2009 12 13, 23:47)


Aš naudoju Urtekram šampūną su ruduoju cukrumi, spec ploniems plaukams, fainas labai, neapsunkina plaukų, gražiai krenta smile.gif man tinka puikiai  rolleyes.gif


Arpakelia nuo saknu kazkiek, purina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2009 12 11, 17:33)
ir aš šituos naudoju biggrin.gif
ir kaina nebloga,ir priemonės liuks smile.gif


o kur jų yra pirkt?

aš tai šitokį turiu: http://www.remediesd...tml#ingredients
ir dar kondicionierių iš ten pat, bet man neplauna normaliai plaukų... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 14 gruodžio 2009 - 13:57
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 14, 01:08)
Arpakelia nuo saknu kazkiek, purina?  rolleyes.gif

Nuo šaknų truputį pakelia, jei galima taip pasakyti,, na plaukai purūs, bet jokiu būdu nepasipūtę ( visad balzamą dedu ant galiukų arba ant puse plaukų )
Atsakyti
Gal kas gali parasyt atsiliepimus apie Alpecin sampuna?Zinau jog jis nuo slinkimo, greitina plauku augima, bet idomu koki efekta suteikkia kai juo issiplauni g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 11, 20:42)
user posted image

Siuo metu naudoju sios serijos raudonaji sampuna ir kondicionieriu, sausiems/dazytiems plaukams, labai labai patinka wink.gif


Kaip tik planuoju dabar pirkti. Tikiuosi patiks.
Atsakyti