Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Tęsiam toliau...... thumbup.gif

Sena tema:
http://www.supermama...?...1915&st=588

Atsakyti
Sveiki, kas nors bandėt šį Garnier šampūną? mirksiukas.gif g.gif

user posted image
Atsakyti
Aš šiandien užsisakiau TIGI Bed Head Moisture Maniac Shampoo ir kondicionierių tokį patį. Gal aks nuomuonę turite apie šią seriją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 24, 16:08)
Aš šiandien užsisakiau TIGI Bed Head Moisture Maniac Shampoo ir kondicionierių tokį patį. Gal aks nuomuonę turite apie šią seriją  smile.gif


is pradziu man labai patiko,po to kazkaip lyg perdaug apsunkindavo,bet cia gal man,kaip garbanei aktualu tik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2009 11 24, 14:08)
Aš šiandien užsisakiau TIGI Bed Head Moisture Maniac Shampoo ir kondicionierių tokį patį. Gal aks nuomuonę turite apie šią seriją  smile.gif

Labai prasta nuomonė, turėjau, ir šampūną ir kondiškę, naudojau per prievartą, kad išnaudot, likutį vistiek išmainiau į šokoladą, nes parduot prastą daiktą nelabai gražu. Plaukai išplovus tiesiog negražiai krisdavo, greit susiriebaluodavo, ir būdavo visiškai nešvelnūs. Daug geresnės Maximinės priemonės, visi pantenai, frukčiai ir tt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 24 lapkričio 2009 - 14:45
o man labai patinka Faith in nature sampunas ir kondiske, kolkas dabar isbandziau tik su alijosium, tai plaukai svelnus ir blizga thumbup.gif wub.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liumix: 24 lapkričio 2009 - 15:28
Gal kas naudojot ar naudojat sampuna is serijos John Frieda ?? Pazistama gyvenanti vokieciuose labai ji isgire...sako pagaliau supratau kad tokie plaukai kaip rodo reklamuose is tiesu gali buti biggrin.gif
Kiek domejausi Lietuvoj lyg nera ar klystu??
Atsakyti
QUOTE(iewa. @ 2009 11 24, 15:02)
Sveiki, kas nors bandėt šį Garnier šampūną?  mirksiukas.gif  g.gif

user posted image



Aš bandžiau,man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalajte @ 2009 11 24, 15:52)
Aš bandžiau,man labai patiko wub.gif


O bent kiek plaukučiams padeda? Žvilga? Geriau pačiam plaukučiui?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 24, 17:36)
Gal kas naudojot ar naudojat sampuna is serijos John Frieda ?? Pazistama gyvenanti vokieciuose labai ji isgire...sako pagaliau supratau kad tokie plaukai kaip rodo reklamuose is tiesu gali buti  biggrin.gif
Kiek domejausi Lietuvoj lyg nera ar klystu??


as naudojau (idomu ar yra,ko as nenaudojus lotuliukas.gif ),buvau atssiunus sampuna+kondicionieriu garbanotiems plaukams,neblogi 4u.gif serija brunetems, sakyciau sampunai tinka sausiems plaukams, riebiems nerekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Gal kokių atsiliepimų apie šį šampūną? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Man labai slinko plaukai, kol netyčia neatradau vieno šampūno. Vaistinėj buvo akcija visai "Seba-Med" produkcijai ir nusipirkau šampūną nuo plaukų slinkimo štai šitą. Atkreipkite dėmesį, jog jis yra be SLS, ekologiškas.
user posted image

Na ir ką...ištrinkau plaukus, pradėjau jausti kaip degina ausis, kaklą, galvą, trumpai kalbant visas vietas tarsi "nudegino" kur pateko šampūnas. Iš pradžių maniau, kad man alergija (nesu niekam alergiška), bet paskui pamaniau, kad šampūne yra tokios veikliosios medžiagos, kurios "iššaukia" į skalpą deguonį, dėl to oda būna pradžioje paraudusi, bet paskui gana greit praeina. Poveikį tikrai pajutau, plaukų žymiai mažiau išsišukuoja. Galvą trenku pasilenkusi virš vonios, o ne stovėdama duše, taip, kad "nenudeginti ausų". Man šitas šampūnas tinka.
Atsakyti