Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti vaiką nesikelti naktį

sveikos mamytes,nepykite jei si tema jau yra,bet as jos nemaciau.. 4u.gif tad noreciau jusu patarimu kaip vaika atpratinti nuo kelimosi. mano vaikui jau 8menesiai ir jis man dar kelesi 3 4val nakties ir 6val ryto.. ax.gif buvo kai visa nakti ismiegojo,ir buna,kad kelesi kas tris valandas nezinau ka daryti.. kaip atpratinti...? g.gif aciu uz patarimus ..
Atsakyti
ka reiskia keliasi? prasibudineja ar keliasi valgyt?

Atsakyti
keliasi valgyti,bandai is pradziu duoti tik pupsi ir vel ,kad miegotu,kartais buna,kad vel miega,o kartais ne,pradeda verkti ,valgyti praso. 8menesiai jam jau manau turetu ismiegoti visa nakti ax.gif
Atsakyti
labukas, na jusu vaikiukas dar nedidelis ir normalu , kad jis prabunda. Tokio amziaus vaikai gali prabusit del dantuku, del ispudziu dienoje ar siaip paverkti, o gal ir dar atsigerti pienuko ar arbatytes priklausomai prie ko priprates. Va mamno vaikiukas jau 1 ir 7men o dar vis prabunda po 3 kartus , siaip tai soskyte pameta , tai vandens atsigerti... taip kad as dar nesu ismiegojusi nei vienos nakties nuo jo gimimo cool.gif . Niekaip jus jo neatpratinsite, jei jis bunda del mano isvardintu atveju, sako kad iki 2 metu isauga. nu man liko tik trys menesiai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na manajam dabar nustojo dantukai augti jau isaugo du dantukai smile.gif man gyditoja sake,kad nuo 6menesio vaikas turi visa nakti ismiegoti ax.gif mazinu nakti duodamo pienuko kieki duodu 120ml po biski mazinu g.gif noreciau jusu patarimu kaip atpratinot savo leliuka ir nuo keliu men,ar metu..aciu
Atsakyti
nu pasakymas , kad vaikas 6men turi ismiegoti visa nakti tai cia man juokingas. Tikrai mazai vaiku kurie tokio amziaus ismiega visa nakti be prabudimu. O del mazinimo pienuko tai jau galetume ir dabar vis po maziau duoti ir bandyti pasiulyti arbatytes ar vandens ( jei vaikas diena geria vandeni). Nes jusu amziaus vaikas jau tikrai nebeturi valgyti nakti, kadangi valgo jau visoki maista diena. As iki metu atpratinau po truputi skiesdama pienuka vandeniu, kol viena nakti jis gere vamdeni ir jam buvo gerai. Tik va, kaip dabar nuo to vandens atpratinti doh.gif biggrin.gif , nes vis dar po gurksni nori atsigerti kelis kart per nakti
Atsakyti
Pas mus ta pati situacija...mazytei jau 9,5men, o nakti keliasi 2kartus..prabunda, tad duodu silpnos arbateles atsigerti, pora gurksniu isgeria, nusisuka ir toliau miega...as taip pat svajoju kada mazyte visa nakti ismiegos...dantukai pas mus jau 6 ir visi prasikale, na nebent dar koks bando kaltis...bet turbut ne jie cioa kalciausi yra...
Atsakyti
taip mazinu ir dienos kieki pienuko smile.gif duodu daugiau arbateles vandeniuko,bet nelabai man geria.. smile.gif viena nakti ismiegojo visa nakti tai buvo saunu,jau galvojau ,kad atprato ir miegos visas naktis,bet ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(juditux21 @ 2009 11 24, 13:40)
sveikos mamytes,nepykite jei si tema jau yra,bet as jos nemaciau..  4u.gif  tad noreciau jusu patarimu kaip vaika atpratinti nuo kelimosi. mano vaikui jau 8menesiai ir jis man dar kelesi 3 4val nakties ir 6val ryto..  ax.gif  buvo kai visa nakti ismiegojo,ir buna,kad kelesi kas tris valandas nezinau ka daryti.. kaip atpratinti...? g.gif aciu uz patarimus ..


Va čia labai daug naudingos informacijos apie kėlimąsi naktimis smile.gif
http://www.supermama...?...1636&st=588
Atsakyti
Na mane mama (o ir vaiku gydytoja) pamoke, kad reik gan drastiskai nutraukt visoki ten buteliuku kaisiojima ir tiek... (naktim pienuko reikalaudavo labai abu vaikai) Aisku, nusiteikem kelias naktis neissimiegot, nes iprates vaikas kas pusvalandi nubudineja, bet siaip su abiem tik pirma naktis buvo sunki, antra - gal pora kartu nubudo, gavę paprasto vandens nepatenkinti nusisukdavo ir pazirzę uzsnusdavo, o jau lygtai nuo trecios nakties ir eme miegot normaliai. Aisku, karts nuo karto pasitaikydavo, kad nakti pabusdavo, bet jau retai. 4u.gif Sunku, aisku, bet tikrai veikia.
Atsakyti
QUOTE(Hastalavista @ 2009 11 24, 18:35)
Na mane mama (o ir vaiku gydytoja) pamoke, kad reik gan drastiskai nutraukt visoki ten buteliuku kaisiojima ir tiek... (naktim pienuko reikalaudavo labai abu vaikai) Aisku, nusiteikem kelias naktis neissimiegot, nes iprates vaikas kas pusvalandi nubudineja, bet siaip su abiem tik pirma naktis buvo sunki, antra - gal pora kartu nubudo, gavę paprasto vandens nepatenkinti nusisukdavo ir pazirzę uzsnusdavo, o jau lygtai nuo trecios nakties ir eme miegot normaliai. Aisku, karts nuo karto pasitaikydavo, kad nakti pabusdavo, bet jau retai. 4u.gif Sunku, aisku, bet tikrai veikia.


na as anksciau rasiau, kad mano vaikas iki dabar geria naktim vandenuka, nu aisku ten buna vienas gurksnis ar du. Taip kad, nera cia jokia taisykle , kad nustojus gerti piena vaikas prades miegoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juditux21 @ 2009 11 24, 13:27)
keliasi valgyti,bandai is pradziu duoti tik pupsi ir vel ,kad miegotu,kartais buna,kad vel miega,o kartais ne,pradeda verkti ,valgyti praso. 8menesiai jam jau manau turetu ismiegoti visa nakti ax.gif

as labai noreciau paklausti temos autores, ka jai reiskia ismiegoti visa nakti?. tokio amziaus vaikas turi miegoti apie 16 val per para. didesne dali miego turi sudaryti nakti. manoji miega nuo 20 - 8.30. ir tiketis kad ji neprabusdama ismiegos puse paros yra didziausias apsurdas. temoje apie kudikio miegeli buvo kalbama siuo klausimu ir ten buvo pateikta vienos zymios autores knyga, kurioje ji teigia, kad kudikui ismiegoti 5val nepabundant, tai jau ir yra visa naktis.. manoji keliasi 2-3 kartus, ir as manau, kad tai normalu. kai paaugs ir miegos kiek maziau, manau maziau ir kelsis. o kaip supratau jusiskis keliasi irgi 2-3 kartus per nakti. siaip jeigu vaikas nubusdinetu kas valanda ar pora, tada taip. o beto, toje pacioje kudikio miegelio temoje buvo irgi kalbama, kad didesni kudikiai pabunda ne is alkio, o del miego ciklu ir kad jie nemoka patys uzmigti ir del to praso kruties. taip kad nevarykit dievo i medi, jei vaikas nubunda pora kart per nakti, nes kitu vaikai ilgiausiai ismiega vos 2 val. ka jau tada kalbet
Atsakyti