Įkraunama...
Įkraunama...

Naujovė c-stringai

QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 24, 13:31)

Man ir iš priekio siaubingai atrodo, ir iš galo.. Protu nesuvokiama kas tokius galėjo sugalvoti.. blink.gif O ir patogumo, kaip matėme iš video - apskritas 0. laugh.gif


QUOTE(Gazelle @ 2009 11 24, 14:57)
Na koks nuemimo procesas - atsistoji, prasketi kojas ir iskrenta  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Hermion@ @ 2009 11 24, 15:12)

Vos pavaikščioti gali, kaip bijo pamesti.. lotuliukas.gif

QUOTE(Akrilik @ 2009 11 24, 19:42)
Kazkaip galvot pradejau, tai ka vyrams sugalvos, kad juosteliu nebutu? Apvynioji tik reikala kokia medziagele ir i trasa  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sugalvok tu man dar tokia nesamone .. lotuliukas.gif niekas man tokiu neuzdetu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 11 24, 16:00)
Man jie atrodo taip pat seksualiai, atsiprasant, kaip prie siknos prilipes higieninis paketas. Kaip jie laikosi?

Puikiai pasakyta. lotuliukas.gif
Atsakyti
Nekoks išradimas, nekoks schmoll.gif Estetinio vaizdo nerasta, higienos taipogi, o apie patogumą jau nebekalbu biggrin.gif Kažin ar atsiras susigundžiusių išbandyti unsure.gif
Atsakyti
ot atradimas blink.gif gali nesiot kaip lankeli ir kaip kelnaites biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raseliukas @ 2009 11 27, 22:43)
ot atradimas blink.gif  gali nesiot kaip lankeli ir kaip kelnaites biggrin.gif  biggrin.gif

hihihi.gif nu jau rimtai....griuk negyvas doh.gif
Atsakyti
Jėga! Va čia tai išradimas! Žinot ką, ačiū už tokią temelę wub.gif Niu taaip fainai pralinksmino, iš dūšios prisijuokiau biggrin.gif Aš irgi fantazuot pradėjau kas per išradimai toliau laukia, nebus kad laikytusi su kamštuku į vidų.. ups.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynakrauje @ 2009 11 28, 05:08)
Jėga! Va čia tai išradimas! Žinot ką, ačiū už tokią temelę wub.gif  Niu taaip fainai pralinksmino, iš dūšios prisijuokiau biggrin.gif Aš irgi fantazuot pradėjau kas per išradimai toliau laukia, nebus kad laikytusi su kamštuku į vidų.. ups.. biggrin.gif


o dar vėliau tik kamštukas ir teliks lotuliukas.gif kamštukus susidedi ir eini- labai patogu ir jokių juostelių per rūbus nesimato, tinka ir prie kelnių ir prie aptemtos suknelės he he lotuliukas.gif deginantis minimalus odos plotas uždengiamas- visapusiška nauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crembriule @ 2009 11 28, 14:26)
o dar vėliau tik kamštukas ir teliks lotuliukas.gif kamštukus susidedi ir eini- labai patogu ir jokių juostelių per rūbus nesimato, tinka ir prie kelnių ir prie aptemtos suknelės he he  lotuliukas.gif deginantis minimalus odos plotas uždengiamas- visapusiška nauda biggrin.gif


drinks_cheers.gif sakyčiau, čia jau ne atradimas blink.gif , o praradimas sveiko proto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukai @ 2009 11 24, 16:48)
Jie kietoki turetu buti, kad nepasimestu, ir atitinkamai - tarpuodegi turetu trinti. Nehigieniska visa tai... rolleyes.gif
user posted image

:durnas:nu tokiu man ir niekas neuzkabintu..siaubas kazkos schmoll.gif
Atsakyti
Su tokiais tik sėdėt kojas suskliaudus gali, ir tai turbūt užpakalį verš Jau šokti ar vaikščioti tikrai nerizikuočiau, geriau visai be nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
nu joooo doh.gif , geriau jau su salotinės spalvos Borato trumpikėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tos bent nenukris lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti